Adam Arayan Bayanlar Antalya jigolo

Adam arayan bayanlar Antalya. Hepinize kucak dolusu merhabalar ben Duygu. Akdeniz Üniversitesi mezunu 29 yaşlarında bakımlı güzel bir bayanım. Üniversiteyi bitirdikten sonrasında ailemin yanına dönmeyip buraya yerleştim. Aslen İzmirli olup tüm aile ve akrabalar orada bulunmakta. Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde resepsiyon görevlisi olarak çalışmaktayım. Emek verme tempom devasa yükseklikte olduğundan kendime ve etrafıma yeteri kadar zaman ayıramamak tayım. Bu yüzden de içe kapanık bir yapıya büründüm. Yalnız yaşamamda bu durumu etkiliyor olsa gerek. Hayatımda ki boşluğu doldurmak, bana sevgi anlamında bir şeyler verecek olgun yaşlarındaki beylerle tanışmak için Antalya parasız arkadaşlık sitesi olan bu siteye duyuru vermek istedim.Bazı erkekler genel anlamda değişik şeylerden bahsederler fakat benim kisi tam tersi. Ilk olarak hanım ruhundan anlamasını isterim. Bu ne demek? Aklı bir karış havada tek düşüncesi kadınlardan yararlanmak olan kişileri asla istemiyorum. Hayalperest bir yapım yok. Devamlı gerçekçiyim ve gerçekleri duymayı yeğlerim. İnsan yesin de her neyse yetmişinde de odur. Bazı şeyleri değiştiremezsiniz. O yüzden bana ileti atarken rol yapmak yerine kendiniz benzer biçimde olursanız ilerisi için problem yaşamamış oluruz.
Adam Dost Arayan Bayanlar Antalya İlanlarıParanız, malınız mülkünüzün olması da beni ilgilendirmiyor. O şekilde olmuş olsaydı Adam arayan varlıklı bayanlar sayfasına gider duyuru bırakırdım. Bu tip bayanlar arıyorsanız onlara gidin bana yazmayın lütfen. Antalya Alanya adam dost arıyorum telefon numarası diye iletmenize gerek yok. Ben telefonumu aslına bakarsan ileti atan saygılı beyefendilere vereceğim. Adam arayan bayanlar Antalya ilanım için beni tanımak isteyen kişiler akşam 21:00 den sonrasında ararsa uzun uzun konuşmuş oluruz. Abuk subuk ileti atanlar oluyor telefonuma Sms olarak Rica ediyorum yapmayın her şeyi açık açık yazdım daha ne yazayım?

Antalya Adam Dost Arıyorum

Antalya Adam Dost Arıyorum Telefon Numarası var mı diyen her insana merhaba. Ben Antalya’da yaşayan 24 yaşlarında eşiyle olan evliliği asla düşünmeyen, bakımlı, kendine, güvenen oldukça toplumsal, arkadaşları ile zaman geçirmeyi seven uçuk kaçık tatlı bir bayanım. Çevremde ki kişilerin fazla yılışık olması ve hayatıma yeni heyecanlar katmak istememden dolayı bu biçim bir duyuru verme ihtiyacı duydum. Dikkat etmenizi istediğim nokta samimi olmadan gereksiz cümleler kurulması. Yılışıklığı laubaliliği asla sevmemem. Nereye kadar? Bazı şeyleri paylaşıp evet biz sevgili olduk diyene kadar. Kafama gore hareket etmeyi seviyorum. Buyruk verenim yok akrabalarım mevzusunda oldukça rahatım. Aklıma yatarsa kent dışı dahi gelme imkanım var. Tek istediğim şuan etrafımda ki insanoğlu şeklinde zevzek olmayın. Kent dışından, uzak illerden  ya da aynı şehirde olup ta beni bunaltmayacak kaliteli, aklı başlangıcında kişilerin tekliflerine açık olduğumu söylemek isterim. Fotoğrafımdan beni görüyorsunuz fakat gene de belirteyim. Güzel bir bayanım ve beni hak edeceğinize inanıyorsanız bildiri atın. Kendine itimatı olan erkeklere ayrı bir ayraç açayım. Bir adım öndeler haberiniz olsun.
Antalya Adam Dost Arıyorum Telefon NumaralarıKarşımda ki insanlardan beklediğim şeyler ise temizlik, dürüstlük ve etik yapıdır. Ihmal etmeyin karşınızda bir kadın var ve her ne kadar bu ilanı versem de asla ve asla terbiyeyi elden bırakmamanızı rica etmekteyim. Antalya Kepezde adam dost arıyorum telefon numarası var mı diye soranlar evet var ! Fakat seçimi hem kendim yapacağım, hemde ne olursa olsun belirttiğim şartlara uyması isteyeceğim. Aksi durumda görüşmek ve bir şeyler yaşama düşüncesinde değilim. Bana iyi mi ulaşıp benimle tanışacaksınız? Yaptığınız yorumlarda kendinizi detaylı anlatır ve tanıtırsanız telefon ile sizi arar, uzun uzun söyleşi eder tanışmış oluruz Bana uygun san bende seninim anlama gelir. Antalya eş arayanlar sevgili arayanlar yazın lütfen