Dost Arıyorum Kadın Olsun

Esma benim adım merhabalar ümit ederim hepimiz iyidir. Benim son zamanlarda yaşadığım süreçler sebebiyle duyuru açmam gerekti sanırım. Hakikaten iyi bir dost arıyorum kadın olsun diyorsanız işte ben karşınızdayım. Bu durumda beni bir de yalnız bırakmayacak, saygı duyacak ve hakkaten yanımda olacak bir dost arıyorum. Ya kimi zaman insanları da anlayamıyorum. Hepimiz kendi kafasına bakılırsa yaşamaya başlamış, ne kadar doğru bilemem fakat insan yanında birini arıyor işte. Mesajlaşacak, dertleşecek ya da mutluluğunu paylaşacak birileri olsa fena mü olur?Yaşım 27 benim. Hemen hemen evlilik düşünmesem de karşıma çıkacak insanı da merak etmiyor değilim doğal olarak. Her şey yazgı bana bakılırsa fakat insanoğlunun da elindedir bazı şeyler. Her neyse durum şimdilik bu şekilde dostlar. Ileti atacak olanlara numaramı da vermiş olacağım. Ona bakılırsa ilerleriz artık. Birazcık sabırsız bir kadın olduğumu da söylemekte yarar var sanırım fakat gene de beraberce iyi geçinen biriyim.
Güzel Dost Arıyorum Kadın OlsunSon zamanlarda insanların genel görüş açısı da değişmiş benzer biçimde. Bu mevzuda bilinmezlikler içerisindeyim kimi zaman. Doğrusu diyorum ki bu şekilde kalsın devam edeyim hayatıma, sonrasında bakıyorum yok yalnız olmuyor. Kafam fazlaca karışık anlayacağınız. Bakalım kim çıkacak karşımıza ya. Birazcık deli cesareti de var bende. Tutup ta buraya dost arıyorum kadın olsun diye duyuru bıraktım öyleki değil mi? Bazı acayip huylarım vardır. Sözgelişi olamayacağını bildiğim bir aşkın içine düşebiliyorum. Ee doğal olarak sonrasında üzülen ben oluyorum. Kısacası artık üzülmek istemiyorum ve kadın dost arıyorum diyenleri mesaja umuyorum.Dostlar bunların haricinde aktaracağım şeyler normal olarak var fakat mesajlarda görüşürüz. Hakikaten sohbetim güzeldir benim. Kırıcı olmam, insanları üzmem falan fakat işte benim de artık üzülmemem lazım. Hayırlısı olsun diyelim ya şimdilik. Dedim ya heyecanlıyım ve çok da fazla bekletmeyin beni. Mesajlarınızı atın olur mu? Yalnızlıktan ciddi anlamda sıkılmaya başladım hem de ne sıkıldım var ya.

Dost Arıyorum Hanımefendi Olsun

Esma benim adım merhabalar ümit ederim hepimiz iyidir. Benim son zamanlarda yaşadığım süreçler sebebiyle duyuru açmam gerekti sanırım. Hakkaten iyi bir dost arıyorum kadın olsun diyorsanız işte ben karşınızdayım. Bu durumda beni bir de yalnız bırakmayacak, saygı duyacak ve hakkaten yanımda olacak bir dost arıyorum. Ya kimi zaman insanları da anlayamıyorum. Hepimiz kendi kafasına gore yaşamaya başlamış, ne kadar doğru bilemem fakat insan yanında birini arıyor işte. Mesajlaşacak, dertleşecek ya da mutluluğunu paylaşacak birileri olsa fena mü olur?Yaşım 27 benim. Hemen hemen evlilik düşünmesem de karşıma çıkacak insanı da merak etmiyor değilim doğal olarak. Her şey yazgı bana gore fakat insanoğlunun da elindedir bazı şeyler. Her neyse durum şimdilik bu şekilde dostlar. Bildiri atacak olanlara numaramı da vermiş olacağım. Ona gore ilerleriz artık. Birazcık sabırsız bir kadın olduğumu da söylemekte yarar var sanırım fakat gene de beraberce iyi geçinen biriyim.
Güzel Dost Arıyorum Hanımefendi OlsunSon zamanlarda insanların genel görüş açısı da değişmiş şeklinde. Bu mevzuda bilinmezlikler içerisindeyim kimi zaman. Kısaca diyorum ki bu şekilde kalsın devam edeyim hayatıma, sonrasında bakıyorum yok yalnız olmuyor. Kafam oldukça karışık anlayacağınız. Bakalım kim çıkacak karşımıza ya. Birazcık deli cesareti de var bende. Tutup ta buraya dost arıyorum kadın olsun diye duyuru bıraktım o şekilde değil mi? Bazı acayip huylarım vardır. Sözgelişi olamayacağını bildiğim bir aşkın içine düşebiliyorum. Ee doğal olarak sonrasında üzülen ben oluyorum. Kısacası artık üzülmek istemiyorum ve kadın dost arıyorum diyenleri mesaja umuyorum.Dostlar bunların haricinde aktaracağım şeyler normal olarak var fakat mesajlarda görüşürüz. Hakkaten sohbetim güzeldir benim. Kırıcı olmam, insanları üzmem falan fakat işte benim de artık üzülmemem lazım. Hayırlısı olsun diyelim ya şimdilik. Dedim ya heyecanlıyım ve o kadar da bekletmeyin beni. Mesajlarınızı atın olur mu? Yalnızlıktan ciddi anlamda sıkılmaya başladım hem de ne sıkıldım var ya.

Adam Dost Cep Numaraları

Merhabalar. Fulya ben. 24 yaşındayım. Adam dost cep numaraları arıyorum aslına bakarsak. Bu sebeple fazlaca yalnızım. Bir başıma bu yaşamı göğüsleyebilirim fakat yanımda birilerine ihtiyacım olacak. Yaşamım süresince hep güzel bir hanımefendi olarak tanındım. Çevrem aşırı geniş fakat bu sorunumu anlatabileceğim ve umar bulacağıma inandığım biri çıkmadı karşıma. O yüzden de buradan paylaşmak istedim bazı şeyleri.Adam Dost Cep Telefon NumaralarıErkek dost cep numaraları kimi zaman yanıltıcı olabiliyor. Bunu yapmayın dostlar. Mesajlarda gördüğüm numaralara anında dönüş yapıyorum bu sebeple. O ilk heyecanla konuşmaya başladığım kişiler hala var. Fakat birkaç adam dostum var onlar da yanımda değil. Telefonlarıma bile bakmıyorlar. Bu sebeple sevgilileri var. Ha bu mevzuda ben bekar ya da evli ayrımı yapmıyorum. Sevgiliniz var ise da benim için mesele yok. Yeter ki telefonda sohbete başlamış olalım. Gerisi bir halde olur.
Adam Dost Arayan Genç BayanlarGenç bir hanımefendi olduğum için talibim de fazlaca. Fakat güvenemiyorum hiç kimseye. Yarı yolda bırakacak bir arkadaşla birkaç gün konuşmak yerine asla görüşmem daha iyi. Bu kafada bir bayanım. Esasen adam dost arayan genç bayanlar bu hataya fazlaca kez düşüyor. Bence bir insan kendi yorumuyla azca fazlaca kişiliğini gösterecektir. Ben de yorumlara bakacağım ilkin. Sonrasında da numaramı paylaşacağım ve sabahlara kadar sohbetin en güzel anını yaşatacağım.Öğrenciyim ayrıca. Zaman sıkıntım yok. Boş vakitlerimde sahilde yürüyüş hayata geçirmeye bayılırım. Sinemayı da fazlaca severim. Romantizm benim vazgeçemediğim bir kavramdır. Ha ayrıca ilgi göremediğim vakit fazlaca üzülürüm. Yaşımdan dolayı mı bilemem fakat bir bayanı ilgisiz bırakmak kadar saçma bir şey yok. Yapmayın bunu dostlar ya. Bir hanımefendi ilgi bekler, sevgi bekler. Göremezse arkasına bakmadan geçer gider.

Yurtdışı Evlilik İlanları

Merhabalar dostlar. Özgül ben. 27 yaşındayım. Aslına bakarsak yurtdışı evlilik ilanları yardımıyla birçok ciddi arkadaşlık edindim. Fakat durumun birazcık daha ciddi olması gerektiğine inanıyorum. Kısaca yurtdışı arkadaşlık ilanları üstünden görüşebileceğim ve hayatımı paylaşabileceğim bir dost arıyorum.Yaşımın 27 olmasına da bakmayın. Son aşama güzel, bakımlı ve sevecen bir bayanım. Yurtdışında yaşamamın sebebi de ailemin burada olması. Bir ihtimal evleneceğim şahıs yardımıyla onun olduğu kente yerleşebilirim. Bu durumlar o denli mühim değil.
Yurtdışı Hanımefendi Dost İlanlarıArkadaşlar ben Almanya’da yaşıyorum. Burada evlilik ilanı veren oldukça sayıda dostum var. Görüştükleri kişilerle ilkin telefonda bir araya gelirler. Ondan sonra aralarında anlaşırlarsa evlilik yolunda ilerlemeye başlarlar. Ben de tam bu şekilde bir arkadaşlık isterim. Telefonumu paylaşacağım kişilerle her mevzuyu konuşmak isterim. Fakat sohbetten sıkılacak dostlar lütfen yorum bırakmasın. Hakkaten konuşmayı seviyor ve hayatınıza ciddi bir hanımefendi dost almak istiyorsanız buradayım. Seviyesiz yorumları da okumam. Anlaşılabilir, kendisinden özetlemek gerekirse bahsedilen yorumlara da telefonumu bırakırım.Yurtdışından Evlenmek İsteyen Olgun BayanlarYurtdışı evlilik ilanlarının neredeyse tamamı gerçek. Bunu deneyerek gördüm. Haliyle şimdi de buradan sizlerle iletişime geçmek isterim. Normal olarak evlilik o şekilde kolay bir seçenek değil. Başta birbirimizi tanımamız gerekiyor. Kendimden özetlemek gerekirse bahsedeyim öyleyse. Müzik dinlemeyi seven bir bayanım. Romantizme bayılırım. İlgiyi oldukça severim. Aynı ilgiyi arkadaşıma da gösteririm doğal olarak ki. Gezi mevzusunda oldukça özgürüm.Yurtdışı Hanımefendi Evlilik İlanlarıKısacası bana nasıl yaklaşılırsa ben de o şekilde yaklaşırım. Telefon sohbetlerim oldukça güzeldir. Samimi konuşmayı da severim. Göreceğim ilginin fazlasını sunabilirim. Bu zamana kadar oldukça dostum oldu fakat artık ciddi düşüneceğim birine ihtiyacım var. Beni de o şekilde fazla sabırsızlandırmayın. Yorumları tek tek okuyarak ciddiyetini anladığım kişiyle telefon numaramı paylaşacağım. Görüşmek suretiyle.Evlilik ilanları 2019

Ciddi Adam Arayan Bayanlar

Buse ben. 26 yaşındayım. Ciddi adam arayan bayanlar arasındayım. Şundan dolayı bugüne dek kiminle dost olsam değişik problemler yaşıyoruz. Geçimsiz bir hanımefendi da değilim fakat nedense erkekleri anlayamadığımdan dolayı ayrıldıklarını söylüyorlar. Son arkadaşımla 2 yıl süresince güzel bir dostluğumuz vardı. O da fazlaca kıskançtı. Doğrusu beni devamlı arayan erkeklerden elbet hoşlanıyorum fakat aşırı kıskançlık olursa ben de dayanılmaz biri olabiliyorum.Ciddi Arkadaşlık İlanlarıArkadaşlar ciddi adam arayan bayanlar genel anlamda hobilerini paylaşır. Ben de o yüzden ilk olarak hobilerimden bahsediyor olacağım. Yiyecek yapmayı fazlaca severim. Bakımlıyımdır. Güzelliğime fazlasıyla ehemmiyet veririm. Bunun yanı sıra insanlarla iletişimim harikadır. Aslına bakarsanız beni gören biri bakmaya doymaz. Doğrusu kendimi övmüyorum fakat yanımdaki erkeği de daima sahiplenen bir kişiliğim var. Olması ihtiyaç duyulan de bu değil mi dostlar? Her her neyse. Adam arkadaşımın yanında ciddi olmayı sevmem. Fakat bir ortama girdiğimizde daima ciddiyetten yanayımdır.
Ciddi Adam Arayan Bayanlar Dost ArıyorCiddi adam dost aramamın bir öteki sebebi elbet sevgi duygusuna olan ihtiyacım. Uzun süredir beni seven bir kişilikle karşılaşamadım. Bu durum iyiden iyiye zorlamaya başladı. Niçin sabaha kadar telefonda konuşacak bir adam dostum olmasın? Ya da ne bileyim her çağırdığımda yanıma koşarak gelecek bir adam dostum niçin yok? Artık olması gerektiğine inandığım için buradayım.Ben yalnız yaşayan bir bayanım. Üniversite okuyorum. Bunun yanı sıra gezmeyi de fazlaca severim. Yeni insanoğlu tanımayı, dertlerine derman olmayı isterim. Okuldaki çevrem fazlaca büyüktür. Fakat artık dışarıdan da bir dost çevresi edinme düşüncesindeyim. Bu çevreme hususi adam arkadaşımı katmak istemem doğal olarak ki. Onunla daima ilgilenirim. Yeter ki beni yarı yolda bırakmasın. Yorumlarınızı da bu kriterlerime nazaran dikkat edip yazarsanız fazlaca sevinirim dostlar. Ciddi Arkadaşlık ilanları üstünden bana ulaşan her insana kapım açık bilesiniz. Görüşmek suretiyle şimdilik mesajlarınızı umuyorum

Ev Arkadaşı Arıyorum

Merhaba Ece benim adım. Ev arkadaşı arıyorum ve bu yüzden bir duyuru açmak istedim. Aslen oldukça acil olmasa da kısa zamanda dost bulsam iyi olacak. Yaşım 25. Üniversite okuyorum. Bu yüzden oldukça yerde duyuru açtım fakat dönen hala olmadı. Kiralık Ev arayan bayanlar dönüş yapıyor fakat benim tercihim tamamen değişik. Her neyse bir de buradan tecrübe etmek istedim açıkçası. Ev arkadaşı ilanları kolayca ulaşacağınız ilanlar değil ek olarak. Bir de benim şeklinde güzel bayanın tek kalması ne bileyim sizce mantıklı mı? Bu yüzden bakalım gelen tüm mesajları değerlendireceğim. Bir süre söyleşi de edeceğiz doğal olarak ki şu sebeple yakından tanımam gerekiyor. Bunun haricinde ev arkadaşı arama şeklinde bir düşünce nereden çıktı diye sormuş olacaktır olursanız, yalnızlık diyelim. Bunaldım tek kalmaktan. Benim üniversitenin bitmesine daha 3 yıl var şu sebeple.Bugüne dek Evim var ev arkadaşı arıyorum diyenlere ben de yazdım. Kimisi düzensiz, kimisi oldukça dağınık. Ya aslen var ya bu şekilde tertipli biri yazsa da bir an ilkin tanışsak ve anlaşsak isterim. Bu sebeple zaman geçtikçe ben biliyorum ki daha oldukça stres yapacağım. Nereden yazdığımı falan da lütfen özelden problem dostlar. Öteki hususi sorularınızı da sorabilirsiniz o yönden problem yok. Ben her türlü mevzuyu konuşabilecek kapasiteye sahibim. Ha bir de üniversiteden dostlar da teklif ediyor evde birlikte kalmayı şu demek oluyor ki ev arkadaşı olmayı fakat ben sıcak bakamıyorum nedense.
Ev Arkadaşı ArayanlarEv arkadaşı arayanlar sahibinden üstünden geçenlerde biri yazdı bana. Üniversite öğrencisiydi. Her neyse biz görüştük konuştuk. Ya bu da diyor ki ben dostlarım gelip gitse olur mu. Tamam çağır dostlarını da devamlı devamlı olmaz bu durum o şekilde değil mi?. Ben birazcık sakinlik de arıyorum hani. Doğrusu ev dostum ile birlikte rahat bir zaman geçirmek isterim. Doğal olarak ki eğleniriz doğal olarak ki değişik şeyler yaparız fakat birazcık dingin olalım ya lütfen.Adam Ev Arkadaşı Arayan BayanErkek ev arkadaşı arayan hanımefendi olduğum için beni kolay lokma sananlar oldu. Ev arkadaşı arıyorum dediysem evimin yol geçen hanı olmasını istemiyorum. Ortak ev arkadaşı olmak mesuliyet gerektirir. Duracak ev arayanlar bazı mevzularda dikkatli olurlarsa emin olun oldukça memnun olurum. Tamam değil mi bu mevzuda da mutabık kaldık? Şimdi ileti atacak olanlardan ricalarım var. Birincisi yaşınızı kesinlikle söyleyiniz. Bu sebeple hanımefendi yanına bay ev arkadaşı arayanlar benim şeklinde düşünüyor. Oldukca büyük yaşta bir adam dost alamam eve. 35 yaşına kadar idealdir. Ek olarak o şekilde işsizlerle de işim olmuyor maalesef. Ya üniversite talebesi olsun ya da işi gücü olan bir adam olsun. Evindeki harcamaları ortakça halledeceğiz aslına bakarsanız. Benim sevgilim de yok ek olarak. Birazcık seçiciyim. Bu yüzden ev arkadaşı ilanları üstünden dedim ya o şekilde kolayca anlaşamıyorum kimselerle.Parasız Ev Arkadaşı İlanlarıÜniversite dönemimde bana dost olacakların mesajlarını beklerken bir şey daha söylemek isterim. Lütfen sevgilisi olmayanlar yazsın. Aslına bakarsanız düzgüsel şartlarda sevgilisi olan biri bu şekilde bir duruma izin vermez fakat her neyse her şey olabiliyor. Bunlarda da anlaştıysak mutfak işlerine gelelim. O mevzuda ben oldukça iyiyim. Yiyecek yapabiliyorum, temizliği ortak yaparız. Kalacağımız odalar değişik olur aslına bakarsanız. Büyük bir ev olmasa da 4 kişilik bir evde yaşıyorum. İkimize de yeter şu demek oluyor ki. Hanımefendi yanına bay dost arıyorum söylediğim şeklinde ümit ederim bu şartları sağlıyorsunuz dur.Ev Arkadaşı Arıyorum Telefon NumaramEv arkadaşı bul söylediğim bir kız dostum beni biriyle tanıştırdı. Bu çocuk geldi oturduk muhabbet falan ettik. Öteki kişide olduğu şeklinde bu dost da sabaha kadar eve gelmezmiş gündüz de evde kimse olsun istemezmiş. Bak sen ya niçin düzgüsel erkekler beni bulmuyor ki. Aslına bakarsanız odalarımız ayrı tamam hepimiz odasında istediğini yapar fakat gündüz bana evde olma demesi ne bileyim sanki bir dolaplar çevirecekmiş şeklinde geldi.Yapmayın bu şekilde şeyler dostlar ya. Ben diyorum ki sevgilisi olmayan adam ev arkadaşı arıyorum. Evimde duracak hanımefendi arıyorum diye mi duyuru açsaydım şu demek oluyor ki? Daha nasıl açık konuşabilirim? Birlikte zaman geçirmek güzel olmaz mı? Hepimiz bir taraftan işine bakar bir taraftan ortak alanda muhabbet eder. Hepimizin arkadaşı var gelir giderler fakat ne bileyim insanoğlu oldukça acayip. Ben buna karşın duyuru açıp şansımı tecrübe etmek istedim işte. Ümit ederim beni anladınız dostlar. Hakkaten hem ilgiye de ihtiyacım var. Dersler yoğun falan fakat aşksız da geçmiyor günler. Şimdilik ben gidiyorum yeteri kadar anlattım durumu aslına bakarsanız. Buyurun var ise teklifiniz yazın bana. Numaramı vereyim de konuşalım ve uygun kişiyi bulayım artık. Ne zamandır bugünü temenni ediyorum o gün bu gün olsun lütfen. Ek olarak durumu bir tek Evime adam arıyorum şeklinde düşünenler var ne aradığımı net bir halde aslına bakarsanız belirttim.Ev arkadaşı arayanlar İstanbul Avrupa yakası, Duracak yer arıyorum İstanbul, Duracak yer İstanbul