Suriyeli Hanımefendi Dost

Suriyeli kadın dost arıyorum diyen erkekler merhaba. Ben Suriye’den  5 yıl ilkin Türkiye’ye gelmiş ailesi ile beraber yaşayan genç ve hayalleri olan bir kadınım. 29 Yaşındayım ismim Aden. Yaşamın insana ne getireceği asla bilinmezmiş. Yaşamış olduğum değişik yaşamdan, değişik diyardan başka ülkeye, başka kültüre gelmek her ne kadar zor olsa da Türkiye hem dini yönden hemde kültürel benzerlikten dolayı uyarlama sorunumu hızlandırdı. Devletimizde ki savaştan dolayı geri dönmemiz şimdilik zor benzer biçimde gözüküyor. Ailemle beraber oturma izni aldığımız için hayatımın geri kalan kısmını burada geçirmek düşüncesindeyim. Benimde düşüncem bu ülkenin bir parçası olmak ve bu ülkeye ilişkin olabilmek.
Suriyeli Hanımefendi Telefon NumaralarıErkek arayan Suriyeliler benzer biçimde benimde hedefim birebir görüşmeden ilkin uzun uzun telefonda söyleşi edip tanışmak. Numaramı yazmıyorum şundan dolayı oldukca fazla kişinin arayacağını ve gereksiz muhabbetlere gireceğini düşünüyorum. Benim hedefim net ve belli. Esasen bir Suriyeli kadın telefon numaraları vermesinin de pek uygun olacağını düşünmüyorum.Özetlemek gerekirse size kendimden bahsetmem gerekirse fizyolojik olarak uzun boylu oldukça bakımlı hoş kişisel temizliğine itina gösteren 172 uzunluğunda 60 kiloda bir bayanım. Fotoğraf bana aittir. Öyleki manken filan aramıyorum. Zenginlik, güzellik filan bunlar gelip geçici şeyler fakat azda olsa eli ayağı muntazam olsun ailesine çoluk çocuğuna bakabilsin isterim.Suriyeli Hanımefendi Dost ArıyorumSuriyeli hanımefendiler olarak ne olursa olsun olmasını istediğim bazı şeyler var. Bunların başlangıcında evlenecek olduğum kişinin kesinlikle alkol kullanmamasını isterim. Bunlara ek olarak temiz bakımlı olması, mümkünse sigara kullanmaması, hanıma kıymet vermesi ve saygı duymasını isterim. Öteki şeyleri pek önemsemiyorum. Örnek olarak kalabalık aileden geldiğimiz için hizmet etme durumlarına alışığım ve bunu asla mesele yapmam. Erkeğimin bir söylediği iki olmaz kesinlikle 🙂 Suriyeli Eş Arayan ArayanlarSuriyeli Hanımefendi arıyorum diyorsanız genel anlamda bizlerin kapalı olacağını biliyorsunuzdur. Doğrusu söylenir daha bilmiyorum bu şekilde bu biçim şeyler arayışındayım. Net olsun muntazam olsun başka bir şey istemiyorum benzer biçimde. Suriyeli kadın dost arıyorsanız aradığınız kişinin ben olmadığını belirteyim. Bu biçim talepler ile gelmeyi.  30 yaş altı 50 yaş üstü kişileri de kesinlikle istemiyorum. Çocuklu, evlenip boşanmış kişilerle kesinlikle irtibata geçmek istemiyorum.Baştan yalansız başlarsak her şey daha güzel olur diye düşünüyorum. Aksi durumda öteki türlü bir tek vakit yitirmiş oluruz. Ne siz beni salak yerine koyun nede bir birimizin kıymetli vakti ve hayalleri ziyan olmasın. Söyleyeceklerim bu kadar. Adaylarımdan ileti beklemekteyim.

Suriyeli Kadın Dost

Suriyeli kadın dost arıyorum diyen erkekler merhaba. Ben Suriye’den  5 yıl ilkin Türkiye’ye gelmiş ailesi ile beraber yaşayan genç ve hayalleri olan bir kadınım. 29 Yaşındayım ismim Aden. Yaşamın insana ne getireceği asla bilinmezmiş. Yaşamış olduğum değişik yaşamdan, değişik diyardan başka ülkeye, başka kültüre gelmek her ne kadar zor olsa da Türkiye hem dini yönden hemde kültürel benzerlikten dolayı uyarlama sorunumu hızlandırdı. Vatanımızda ki savaştan dolayı geri dönmemiz şimdilik zor şeklinde gözüküyor. Ailemle beraber oturma izni aldığımız için hayatımın geri kalan kısmını burada geçirmek düşüncesindeyim. Benimde düşüncem bu ülkenin bir parçası olmak ve bu ülkeye ilişkin olabilmek.
Suriyeli Kadın Telefon NumaralarıErkek arayan Suriyeliler şeklinde benimde gayem birebir görüşmeden ilkin uzun uzun telefonda söyleşi edip tanışmak. Numaramı yazmıyorum şu sebeple fazlaca fazla kişinin arayacağını ve gereksiz muhabbetlere gireceğini düşünüyorum. Benim gayem net ve belli. Aslına bakarsanız bir Suriyeli kadın telefon numaraları vermesinin de pek uygun olacağını düşünmüyorum.Özetlemek gerekirse size kendimden bahsetmem gerekirse fizyolojik olarak uzun boylu oldukça bakımlı hoş kişisel temizliğine itina gösteren 172 uzunlukta 60 kiloda bir bayanım. Fotoğraf bana aittir. O şekilde manken filan aramıyorum. Zenginlik, güzellik filan bunlar gelip geçici şeyler fakat azda olsa eli ayağı muntazam olsun ailesine çoluk çocuğuna bakabilsin isterim.Suriyeli Kadın Dost ArıyorumSuriyeli bayanlar olarak ne olursa olsun olmasını istediğim bazı şeyler var. Bunların başlangıcında evlenecek olduğum kişinin kesinlikle alkol kullanmamasını isterim. Bunlara ek olarak temiz bakımlı olması, mümkünse sigara kullanmaması, hanıma kıymet vermesi ve saygı duymasını isterim. Öteki şeyleri pek önemsemiyorum. Sözgelişi kalabalık aileden geldiğimiz için hizmet etme durumlarına alışığım ve bunu asla mesele yapmam. Erkeğimin bir söylediği iki olmaz kesinlikle 🙂 Suriyeli Eş Arayan ArayanlarSuriyeli Kadın arıyorum diyorsanız genel anlamda bizlerin kapalı olacağını biliyorsunuzdur. Kısaca söylenir daha bilmiyorum bu şekilde bu biçim şeyler arayışındayım. Net olsun muntazam olsun başka bir şey istemiyorum şeklinde. Suriyeli kadın dost arıyorsanız aradığınız kişinin ben olmadığını belirteyim. Bu biçim talepler ile gelmeyi.  30 yaş altı 50 yaş üstü kişileri de kesinlikle istemiyorum. Çocuklu, evlenip boşanmış kişilerle kesinlikle irtibata geçmek istemiyorum.Baştan yalansız başlarsak her şey daha güzel olur diye düşünüyorum. Aksi durumda öteki türlü yalnız süre yitirmiş oluruz. Ne siz beni salak yerine koyun nede bir birimizin kıymetli vakti ve hayalleri ziyan olmasın. Söyleyeceklerim bu kadar. Adaylarımdan bildiri beklemekteyim.

Varlıklı Bayanım Adam Dost Arıyorum

Varlıklı bayanım adam dost arıyorum numaram. İlanımı okuyan her insana merhaba ismim Arzu. Ben yaşamın insanlara sunmuş olduğu güzelliklerle mutlu olan maddiyattan oldukça maneviyata ve dostluğa ehemmiyet veren sigara alkol kullanmayan, sevinç dolu kıpır kıpır lisans mezunu, 27 yaşlarında son aşama bakımlı bir bayanım. Varlıklı bir hanımefendi olarak adam dost arıyorum, telefonum da ilanın sonunda fakat kesinlikle ilanımı sonuna kadar okuyup o şekilde arayın beni. Adam dost arayan bayanlar sitesi bu siteye duyuru vermeyi daha doğru buldum.Özetlemek gerekirse size kendimden anlatmak isterim. Her hanım benzer biçimde alışverişi seviyorum :)) 165 uzunlukta 52 kiloda sarı saçlı beyaz tende çıtı pıtı bir bayanım. Beyaz perde müzik dolaşmak benzer biçimde rutin alışkanlıklarım var. Bazen gece gezmelerim vardır fakat alkol tüketmeyi pek sevmem. Genel anlamda ailemle evimde olmak sevdiklerimle zaman geçirmek beni daha oldukça mutlu ediyor.
Bayanım Adam Dost Arıyorum NumaramAilem tarafınca şımarık yetiştirildim ve her istediğini elde ettim. Bunun sonucunda da yaşamdan erken sıkıldığımın farkına vardım. Sanırım bu yüzden bu ilanı vererek kendime adam dost arıyorum. Aslen Alman kökenli olduğumuz için bazı mevzularda fazlası ile rahat olduğumu söyle bilirim. Öteki dost arayan bayanlar benzer biçimde değilim. Aradığım erkekte olmasını istediğim özellikler, Kişisel bakımına itina göstermesi, temiz giyinmesi, sohbeti hoş konuşmasını bilen, argo terimlerden kaçınan güler yüzlü sempatik olmasını isterim. Her insanın yapabileceği şeyler olsa gerek bunlar.40 50 yaş arası bay dost arıyorum demek istemiyorum. Kendini bilen hep beraberce arkadaşlık yapabilirim. Yaş sınırım takıntım kesinlikle yoktur. Ben ilanım da genç adam arıyorum İstanbul’dan benzer biçimde cümleler kurmadım. Öğrenciyim diyenlerde oluyor. Bu kişilerle yaşım gereği sevgili değil yalnız tfl arkadaşı olabiliriz. Bu tarz şeyleri bilerek bildiri atın. Maddi durumu iyi adam arayan bayanlar’dan biri değilim. Karşımdaki kişinin varlıklı olması gerekmiyor. Lüks bölgelere pahalı restoranlara, eğlence merkezlerine sizi ben götürebilir tatile çıkarabilirim bunlar benim için mesele değil FAKAT kesinlikle hayatıma girecek olan insanoğlunun bana karşı saygılı ve dürüst olmasını isterim.Adam Arayan Dul Varlıklı Bayanlar. Derhal İlanı OkuDost Arayan BayanlarDost arayan bayanlar dan biri olarak karşınızdaki şahıs hanımefendi olsun adam olsun fark etmez hayatta tahammül edemediğim tek şey yalancılık ve saygısızlıktır. Bunların bilincinde olan adam dost arıyorum. İlgili kişiler telefon numaralarını bıraksınlar yada benim vermiş olduğum numaramdan bana ulaşsınlar. Varlıklı bayanım adam dost arıyorum evet fakat bende salak değilim kusura bakmayın.Not : Bayanım hanımefendi dost aramıyorum ben adam arıyorum. Buda yeni çıktı galiba niçin hanımefendi sevgili arayayım kendime bu biçim mesajlar atmayın kesinlikle istemiyorum.. Oldukca abuk subuk bildiri atan ve kaba saba konuşanlar yüzünden telefonumu kaldırmış durumdayım. Sizin atacağınız mesajlara bakılırsa kendi belirlediğim kişiyi ben arayacağım. Buraya numaramı yazdığıma neredeyse pişman oldum desem yeridir. Dost arayan bayanların telefon numaraları bu şekilde su istimal etmezseniz sizler için daha iyi olur kanısındayım.  Adam dost arayan bayanların telefon numarası saygılı olduğunuz sürece alabilirsiniz. Ek olarak Dul adam dost Cep numarası vermek isteyenler var ise onlarda yazabilirler bana asla mesele değil doğru muntazam adam dost isterim hepsi bu. Dert arkadaşı arıyorum Dertleşecek dost arıyorum bu kadar zor olmasa gerek o şekilde değil mi?Dost arayan bayanların cep telefonlarını öğrenebilirmiyim, Arkadas ariyorum hanımefendi dul, Kendime dost arıyorum ve bayanım bay arıyorum diyorsanız mesajlarınızı temenni ediyorum

Evli Değil Bekar Bayanım Adam Arıyorum

Evli bayanım adam arıyorum diyen bayanların aksine bekar bir bayanım. Merhaba ismim Ayla ilanımın başlığında da belirtmeye çalıştığım suretiyle kendime uygun bir arkadaşlık isterim. Ailesi ve çevresinden kafi ilgili görememiş, yaşamın tüm heyecanlarından uzak kalmış sevgiye özlem biriyim. Gözlerden uzak sessiz sedasız bir aşk yaşamayı fazlaca isterim, doğal olarak insan sevince ne kadar sessiz sedasız kalırsa o denli hüzünlü oluyor o ayrı bir sorun.Kimi zaman bir kahve içip tüm içtenliğimle samimiyetimle söyleşi edebileceğim bir dostum olmasını fazlaca isterim. İnsanın söyleşi edebileceği derdini anlatabileceği insanlara ihtiyacı oluyor. Değişik ve duygusal yapım var. Bana ilgi ve ilgi gösteren biri olduğunda içimde ona karşı sevgi ve saygı hissi oluşuyor istemsizce. Lütfen bu huyumu, iyi niyetimi istismar etmeyin.
Elimden geldiği aklımın erdiği kadar karşımdakini düşünen biri olduğumdan gülmek eğlenmek için bile olsa kırıcı, incitici karakterlerden, şakalar ve esprilerden hoşlanmadığım benzer biçimde bu biçim insanlardan da uzak duruyorum.Evli Değil Bekar Bayanım Dürüst Saygılı Adam Dost ArıyorumKimseyi kırmak incitmek yada ufak düşürmek istemeyen kendi halinde yaşayan biriyim. Tüm gün evde olduğum için süre sorunum yok. Hayatıma girmek isteyen kişiyle telefonda olmak suretiyle uzun uzun söyleşi ederek tanımak, peşinden da karşı karşıya samimi bir görüşme yapmak istiyorumEvli bayanım adam arıyorum diyenlerin aksine ben bekar bir bayanım. Aklınıza başka şeyler gelmesin lütfen ilk gayem duygu anlamında beni karşılayacak kişilerdir. Bu eksikliği gidermek, aşık olmak, sevmek sevilmek isterim. Bu şahıs benim diyorsan mesajını temenni ediyorum. Aşk arayan dul bayanlar benzer biçimde oldum sanırım 🙂 Her neyse ilgili kişilerden mesajlar beklemekteyim. Lütfen belirtmiş olduğum kriterlere uygun ki hem süre kaybı yaşamayalım hemde aradığımıza hemencecik ulaşalım. Görüşmek suretiyle

Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Merhabalar. 28 yaşlarında dul bir bayanım. Adım Gamze. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar arasındayım dostlar. Aslına bakarsak bu arkadaşımın adam olmasını isterim. Bu sebeple bayanlarla geçim derdim var. Her mevzuda titizim. Fakat bir adam ile ev arkadaşı olduğumda daha görevli bir halde davranılacağını düşünüyorum. Bu yüzden de en azından birkaç yıl aynı evi paylaşabileceğim bir adam dost aramaya karar verdim.Ev Arkadaşı Arayan BayanlarKendimden ve bazı huylarımdan anlatmak isterim. Temizliğe aşırı ehemmiyet veriyorum. Dostlarımla zaman geçirmeyi de oldukca severim. Fakat ev arkadaşı olacağım kişiyle de güzel bir arkadaşlık oluşturmak isterim. Kimi zaman ev arkadaşı arayan dul bayanlar yanlış algılanabiliyor. Bu mevzuda benim tercihime saygı duyulmasını isterim. Bana ulaşmak için de yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey, buradan yorum bırakmak. Yalnız evin sorumluluğunu almak için değil, hakkaten insani sorumluluklar için de kendinize güveniyorsanız yorum yazabilirsiniz.
Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar Adam Dost ArıyorSöylediğim şeklinde dostlar adam dost arıyorum. Lütfen bayanlar yorum yazmasın. Adam dostum ile ilkin telefonda tüm bilgileri konuşmam gerekiyor. Sonrasında nasıl bir süreci takip edeceğimize karar verebiliriz. Bu evde uzun süre yaşamayı düşünüyorum. Bu sebeple artık evlenmek istemiyorum. İşim de var çalışıyorum. Haliyle kendine güvenen, bakımlı, temiz ve hakkaten arkadaşını sahiplenecek erkeklere sesleniyorum.Evine adam dost arayan bayanlar şeklinde yaşayacağımız yer ile ilgili bilgileri da telefonda paylaşacağım. Büyük bir şehirde ev kiralayacağız fakat orası kati. Her neyse benden şimdilik bu kadar. Ha ayrıca ben oldukca erken evlendim. Neticeleri ise ortada. 4 senedir boşanmış bekarım. Hem yalnızlığın getirmiş olduğu sorunları da artık tek başıma kaldıramıyorum. Tüm bu nedenlerden dolayı ev arkadaşı olarak adam dost arıyorum. En kısa zamanda yorumlarınızı temenni ediyorum. Takipteyim. Sevgiyle kalınca. Adam ev arkadaşı arayan bayanlar

Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Bu sayfada Dost Arayan Dul Bayanlar ile tanışabilir, Evlenmek İsteyen Bayanlar ile Hayallerinize erişebilirsiniz. Tüm ilanları dikkatlice okuyun.Bahar’ın İlanı; Merhaba ben Bahar 52 yaşlarında yalnız yaşayan çocuksuz dul bir bayanım. Eşimden ayrılalı 8 yıl oldu. Bu süre dilimi içinde hiçbir bey ile görüşmedim. Yalnız hayata tutunmaya çalıştım. Çocuksuz olduğum için ailemin yanına dönmek istemedim. Kendi ayaklarımın üstünde durup bir şeyleri başarma amacındaydım. Fakat emin olun yaşam oldukca zor ve acımasız. Sanki sizin bir anınızı kollayıp düşmenizi bekliyormuş benzer biçimde pusuda bekliyor. Olabildiğince hem yaşam ile hemde yalnızlığım ile elimden geldiği kadar savaşım ettim. Dul eş arıyorum diyorsanız doğru ilandasınız fakat ilanımın hepsini okumanızı önermekteyim.
Fakat yaşam devamlı istediğiniz benzer biçimde olmuyor. Bazı şeyler sizi içten içe yeyip bitiriyor. Bir eş sıcak bir yuva ve öteki şeyler. Fazla bir şey isteyen kadın değilim hepimiz benzer biçimde düzgüsel bir yaşantısı olan standart şeylerden hoşlanan bir kişiliğim.Evlenmek isteyen dul bayanlar resimli şekilde duyuru verirken eski yaşantım ve evliliğim ile ilgili yaşamış olduğum fena şeyleri tekrardan yaşamama adına tereddüt içindeyim. Bunu aşmanın yolununda uzun soluklu bir tanışma olacağı kanısındayım. Fizyolojik özelliklerime gelirsek 162 uzunluğunda 56 kiloda narin güzel biriyim 🙂 oldukca iyi yiyecek yaparım .Bu mevzuda iddialıyım. Uyumluyum dur erkeğim ne derse onu yapar ona uyarım. İlanımı olabildiğinde kısa tutmaya çalıştım. Eğer benimle hakikaten bir şeyler yaşayacağına inanıyorsan bana ileti yollaman kafi. Yaşımdan dolayı sanki Evlenmek isteyen emekli bayanlar benzer biçimde algılanıyor olabilirim fakat fotoğrafıma bakınca yaşımla alakam olmadığını sizde görmüş olacaksınız. Kısacası Bana bakacak adam arıyorum fakat bu bakacak kısmını maddiyat ile eşleştirmeyin sakın. Sahiplenecek koruyup kollayacak bir adam.
Hülya’nın İlanı; Merhaba ben Hülya. Sizlere niçin bu siteye duyuru verdiğimi sonrada ne aradığımı detaylı bir halde anlatmak isterim. Aslına bakarsak Arayışım belli evlenmek isterim koca arıyorum fakat ilk olarak belirtmem ihtiyaç duyulan oldukca mühim bir şey var. Dostlar bazılarınız dul bir kadın olduğum için gereksiz saçma sapan mesajlar atıyorlar ve bu durum emin olun ki beni oldukca üzüyor. Bu ilanı verirken hedefim ilkin dürüst biriyle tanışmak ve peşinden ileriye dönük bir şeyler paylaşmak. Süre ne gösterir doğal olarak ki bilemeyiz olur yada olmaz fakat lütfen saygıyı elden bırakmayın. Hele ki karşınızda bir kadın var ise.Dul Bayanım Dost ArıyorumNeyse Ilkin kendimi tanıtmak isterim sizlere. 3 yıl ilkin eşinden boşanmış 35 yaşlarında 4 yaşlarında adam evladı olan bayanım. Eski eşimle bazı sebeplerden dolayı ayrılsak ta çocuk yüzünden ara sıra bir araya gelmekteyiz. Malumunuz çocuğun geleceği ve bazı gereksinimleri söz mevzusu olduğundan bu görüşme kaçınılmaz. Aslen İzmirliyim. 12 senedir aynı firmada çalışıyorum. Varlıklı değilim fakat kendi ayaklarımın üstünde durabiliyorum. Bir ara ev arkadaşı arayan bir kaç şahıs ile görüştüm fakat bana bakılırsa olmadığının farkına vardım.Çocuğum ve ben ikimiz birlikte yaşayıp gidiyoruz bir halde. Fakat malumunuz yalnızlık denen şey benimde canıma tak etti sizler benzer biçimde. Zira insanoğlunun derdini anlatacağı sevgi duyacağı şefkat hissedeceği, kendini ona yaslayıp güç alacağı birilerine gereksinim duyuyor ara sıra. İşte bende tam bunun için bu ilanı vererek adam arayan yada dost arayan ne derseniz artık beyefendi diyebileceğimiz biri ile tanışmak istedim. Galiba söyleyeceklerim anlatacaklarım bu kadar. Fotoğrafımdan beni görebiliyorsunuzdur. Bu yüzden fizyolojik özelliklerime filan değinmeyeceğim. Neysem oyum aslına bakarsanız. Abartmaya gerek yok.  Fazlada uzatmak istemiyorum ilanımı Güzel bir bayanla evlenmek isterim diyorsanız mesajlarınızı bekliyor olacağım.Evlenmek isteyen bayanların ilanlarıNalan’ın İlanı; Merhaba ben Nalan. 38 yaşlarında evlenmiş boşanmış 4 yaşlarında adam evladı olup ailesi ile yaşayan mutsuz bir kadınım. Yapmış olduğum fena evlilik yüzünden hayata bakış açım değişti ve insanlara olan güvenim iyice azaldı. Buraya duyuru verme hedefim ise Evlenecek koca arıyorum.Kapalı Bayanlar Evlilik SitesiHer ne kadar çevresi kalabalık bir insan olsam da kendini yalnız hissediyorum. Evliyken yaşayamadığım bazı şeylerin  açlığını hala hissediyor olmak beni bu ilanı vermeye itti. Evlenmek isteyen dul bayanlar resimli ilanım için bırakmış olduğum fotoğraftan beni görmeniz mümkün.Evlenmek İsteyen Hanımefendi TelÖzetle kendimi size anlatacak olursam, Spor yapmayı seven biriyim ve fiziğime oldukça güveniyorum bu mevzuda. Fırsat buldukça müzik dinlemek, film seyretmek, yürüyüş yapmak sevdiğim şeyler içinde.Kişisel olarak duygusal ve alından bir yapıya sahibim. Bu yüzden bazı şeyleri yanlış anlama ihtimalim yüksek bilmiş olun :). Yaş takıntım yok hedefim mutlu olmak. Evlenmek  mi isterim evet. Kibar olsun Adam olsun benim için güzelliğin öteki şeylerin kesinlikle önemi yok.Ve son olarak belirtmem ihtiyaç duyulan şey çocuğum. Ilkin bana sonrasında onun varlığına saygı duyacak kişiler lütfen. Fazla detaya girmeme gerek yok sanırım bu mevzu için. İlgilenen tüm Erkekleri Evlenmek isteyen dul bayanlar resimli ilanıma yorumlarınızı umuyorum. Ümit ederim aradığımı bulurum.
Dilber’in İlanı; İyi günler her insana. Ben Dilber. Evlenmek isteyen bayanlar ne yapmalı derken kendimi bu sitede buldum. Arayışım söyleşi etmenin yanı sıra evleneceğim biriyle tanışmak. Aslolan hedefim kendime bakılırsa bir kişiyi bulmak aslına bakarsak. Son zamanlarda yaşadığım yalnızlıklara son vermek isterim. Daha ilkin asla evlenmedim. Üniversiteyi bitirdiğimden beri aralıksız olarak çalışıyorum. Üniversiteyi Denizlide Okudum. Bir Müddet Bursa da kaldım. Doğrusu anlayacağınız çevrem oldukça geniş fakat sevgili gözüyle bakamıyorum hiç kimseye. O yüzden de buradan gelecek teklifleri değerlendirmek isterim dostlar.Evlenmek isteyen Bayanlar 2019Günlerim güzel geçiyor. Adam Dost Arayanlar ilanları yardımıyla bana yazan oldukca şahıs var. Malum bende Evlenmek isterim diyen hanım benzer biçimde duyuru açtım. İstanbul, Adana, Gebze benzer biçimde yerlerden yazanlar oldukca fakat ne bileyim aradığımı mı bulamadım içime mi sinmedi bilemiyorum. Bir türlü kontakt kuramadım onlarla. Telefon numaramı da veriyorum derhal kontakt kuruyoruz fakat olmayınca olmuyor demek ki. Her neyse konuşmalarıma kelimelerime sözcüklere oldukca dikkat ederim ben. Kimin ne söylemek istediğini anlarım. Bundan dolayı telefon sohbetlerini pek dikkatli okuyor ve ona bakılırsa yanıtlıyorum.Yaşım 25. Yeteri kadar olgunluk düzeyine ulaştığımı düşünüyorum. İşte bu yüzden de dost olacağım kişilerle iyi geçinirim devamlı. Mühim birde bir şey söylemek isterim Bulgaristanda yada başka yerlerden arayıp soranlar oluyor. Maalesef bu duruma sıcak bakmıyorum. Doğrusu yurtdışında evlilik yapacağımı düşünmüyorum.Sevgili olmak isteyenlerin yanı sıra beni gördükten sonrasında evlilik teklifi edenler de oldukca. Bakalım kimler neler söyleyecek beni gördükten sonrasında. Feysbuk yada söyleşi odası benzer biçimde toplumsal ağlar kullanmıyorum. O yüzden istemeniz yersiz olur.  Söyleyeceklerimi ümit ederim açık ve net bir halde dile getirmişimdir. İlanım ile ilgilenen kişilerin ileti yollamasını isterim. Şimdilik hoşça kalınca. Ek olarak bir şey daha söylemek isterim. Evlilik ilanları diye bana ulaşanlar oluyor. Bu sizce tanışmadan mümkün mü dostlar direkt olarak oradan yazmanız evlenme teklif etmeniz ne aşama sıhhatli? Ilkin bir tanışalım sonrası aslına bakarsanız kendiliğinden olur merak etmeyin. Asla aklıma gelmezdi Koca arıyorum ilanları benzer biçimde bir şey yapacağım :). Her neyse Evlenmek isteyen bayanlar ilanları ile ilgilenen kişiler benimle iletişime geçsinler lütfen. Evlilik ilanları telefon numaraları üstünden bana ulaşabilirsiniz.