Sarı saçlı Dul Hanımefendiler

Lara benim ismim. Sarı saçlı dul hanımefendiler için duyuru açmak istedim. Nasılsınız dostlar? Valla beni sormayın şimdiden gelecek mesajları umuyorum. Bunun haricinde insanlarla ilgili ön yargılarım var maalesef. Güvenemiyorum açıkçası. Ek olarak yaşım 30. Bir ihtimal yaşımdan dolayı olabilir fakat ciddi anlamda güvenemiyorum hiç kimseye. Bunların nedenini anlatırım ileti atanlara doğal olarak merak ediyorsanız. Her neyse durum bu şekildeyken cesaretimi toplayıp ilanımı açayım dedim. Bakalım kim neler yazacak.Hanımefendi dost arıyorum diyenlerin sayısı oldukca fazla adım benzer biçimde inanırım. Şundan dolayı insanoğlu günden güne yalnızlaşıyor. Çevresinde güvenecek şahıs bulamıyorlar. Ben de diyorum ki bana sonsuz güvenenlere ben daha çok güveniyorum. Burada olma gayem tamamen dost edinmek. Gerisi öykü bana nazaran. Ha doğal olarak severim, hoşlanırım o vakit ciddi düşünürüm ayrı sorun. Fakat tanışmak, anlaşmak falan derken durum nereye gider, kim kimi sever bilemiyorum.
Sarı saçlı Dul Hanımefendiler İlanlarıGünlerdir düşünüyorum ben yahu duyuru açayım mı açmayayım mı diye. Eee ne kaybettik duyuru açınca? Bence iyi oldu. İnsanların iyi mi bir düşünceye haiz bulunduğunu göreceğiz doğal olarak. Fakat ileti atanlara numaramı veririm o şekilde açıktan yazamam kimse kusura bakmasın. Dost arıyorum ben o şekilde takılmaca değil ki ben o şekilde bir karı da olmadım asla. Çevremdeki her insanın ilgiyle bakmış olduğu ve özendiği biri oldum sonuçta.Hayırlısını istedim hep. Kimi zaman oldu kimi zaman olmadı. Eğer olmadıysa hayır var anlamına gelir kesinlikle. Süreç bu şekilde ilerlerken benim yalnızlığım bana yetiyor ya. Hakkaten gelen teklifleri görseniz diyorum ne oluyor hayırdır, adam diyor evlenmek isterim. Ya tanışmıyoruz ki sen kimsin necisin nereden bileyim falan.Bu şekilde işte dostlar. Tercihiniz eğer ki sarı saçlı dul hanımefendiler ise ileti atın da numaramı vereyim konuşup bakalım duruma. Kendinize de oldukca iyi bakın lütfen. İnsanlarla aranızı iyi tutun. Hanımefendi dost arıyorsanız buyurun tek mesajla numaramı veririm dostlar. Görüşmek suretiyle. 

Dost Arıyorum Hanımefendi Telefon Numaraları

Özlem ben. İlk kez dost arıyorum hanımefendi telefon numaraları diyenler için duyuru açıyorum. Azca da olsa coşku var bundan dolayı kimden ne bildiri gelecek bilemiyorsun ki. Telefon numaramı bir tek bildiri atacak olanlarla paylaşacağım, bunu da en baştan söylemek istedim. Her geçen gün canım sıkılmaya devam ediyor. Bunun sebebi yalnızlık mı yoksa değişik bir durum mu bilemiyorum fakat bu süreçte yalnız kalmak emin olun sıktı artık. Yaşım 30. Kim bilir evlilik çağım gelmiş bilemiyorum. Mevzuyla ilgili gelecek yorumları merakla beklediğimi söylemek isterim.Dostlar beni gören genel anlamda ciddi düşünmeye başlıyor. Bunun süratli ilerlemesini istemiyorum. Ilkin şu arkadaşlığı kuralım fakat değil mi? Tamam hoşlantı olabilir falan fakat birazcık sabır lütfen. Ek olarak insanlara itimat problemi yaşıyorum ben. Haliyle süreç hakkaten yoğun ve kimi zaman de anlam ifade etmeyen geliyor. Her neyse ya bakalım mesajlarınızı atın da ona nazaran konuşuruz. Şuan bazı şeylerden anlatmak için hakkaten oldukca erken.
Dost Arıyorum Hanımefendi Telefon Cep NumaralarıGeçenlerde bir arkadaşlık teklifi almıştım. Güzel iyi hoş da anlattıklarını anlayamadım. Evlenmek mi istiyor, dost kalmak mı? Net olmalı insan, hakkaten net söylemeli her durumu. Fakat görüyorum ki insanoğlu birazcık çekingen olmuş ya da bana gelenler mi öyleki bilemiyorum. Aman ya her neyse ben buradan karşıma iyi insanların çıkacağına adım benzer biçimde inanırım gerisi öykü.Canım kimi zaman oldukca sıkılıyor be dostlar. Yalnızlıktan mı yoksa insanların bana karşı olan düşüncelerinden mi hakkaten anlayamıyorum. Fakat bildiğim bir şey var o da benim dürüst olduğum. Karşıma çıkacak olanların da dürüst olmasından yanayım. Üzmeden, kırmadan konuşabilecek, mutlu edebilecek birine ihtiyacım var. Şu devirde birazcık zor benzer biçimde görünse de hiçbir şey olanaksız değil sanırım. Her neyse bana müsaade. Mesajlarınızı bekliyor olacağım dostlar.

Dost Arıyorum Hanımefendi Üyesiz

Dost Arıyorum Hanımefendi Üyesiz. Parasız üyeliksiz dost bul sitesi için hazırladığım ilanımdan hepinize merhaba. Adım meral 29 yaşlarında 1 yıl öncesine kadar çalışan 6 ay öncesine kadar sevgilisi olan ve bu sıralar hayatında ki her şey ters giden fakat bir o kadarda hayata küsmeyip pozitif bakan, güzel mi güzel, oldukça sempatik şirin bir bayanım 🙂 Mevzuyu fazla uzatmadan ilanı açma konum olan adam dost arayış kısmına geçmek isterim. Bu mevzuda da emin olun erkeklere fazlaca kızıyorum. Dost arıyorum kadın olsun diyorsunuz fakat bunu tamamen yanlış anlayıp değişik yorumluyorsunuz. Ne demek isterim derhal izah edeyim.Dost Arıyorum Hanımefendi Üyesiz SiteleriGenelde adamların yapmış olduğu en büyük hata bayanı anlayamamak ona kıymet verememekle başlıyor. Güzel kadın iyi mi bulurum şeklinde soruları soruyorlar kendilerine fakat aslolan probleminin bayanı iyi mi mutlu ederim olması gerekmektedir. Sen güzel kadın bulup onu mutlu edemedikten sonrasında ne kıymeti var ki? Zira bundan önceki arkadaşlığım adam arkadaşımın tamamen kendi bencil düşünceleri ve hareketleri yüzünden bitti. Bayanlar yaratılışları gereği hassastırlar ve daima ilgi, şefkat, güzel söz beklerler. Duygusal varlıklarız biz, romantizmi fazlaca severiz sürprizlere bayılırız. Devamlı ilgi üstümüzde olsun isteriz. Kıymet verilsin önemsenmek isteriz. Bir adam hayatında ki bayana bu tarz şeyleri hissettirip yapıyorsa aslına bakarsanız güvenli olun o kadın sizi asla bırakmaz siz onu hayatınızdan atmadığınız sürece.
Dost arıyorum tel numaralarıGenelde bayanlar her şeyi konuşup tartışabileceği, derdini sıkıntısını anlatabileceği adam dostlar arar. Benim şeklinde dost arıyorum kadın üyeliksiz ilanı verip bir şeyler paylaşmak, dolaşmak, eğlenmek, yaşamın tadını çıkarmak isterim diyorsanız ben yeni aşklara yelken açmak için buradayım 🙂 Size telefonumu da tereddüt etmeden vermek arzu ederdim fakat malum ne tür insanoğlu ile karşılaşacağımı bilmediğim için şuan için bunu yapamıyorum.  Ilkin size güvenmem gerekecek 🙂 Ben yinede ileti atanlara telefon numaramı vereceğim merak etmeyin.

Telefon Ileti Arkadaşı Arıyorum

Telefon Ileti Arkadaşı Arıyorum Diyen Beyler Hepinize Merhabalar ismim Buse. Ben çalışmayan lise mezunu tüm gün evde oturan 26 yaşlarında resimde gördüğünüz suretiyle hoş bir bayanım. Devamlı evde olduğumdan dolayı telefonumda bildiri yazarak mutlu oluyorum. Telefon bildiri arkadaşlığı oluşturmak isteyenleri umuyorum. Siz de bildiri atarak keyifli dakikalar geçirmek ister misiniz? Öyleyse telefon bildiri dostunuz olmaya adayım. Telefon bilgilerim profilimde yer almakta olup detaylı inceleyerek şartları yerine getiren birisi iseniz lütfen telefon ile bildiri gönderin.Birazcık kendimden ve yaşantımdan anlatmak isterim sizlere dostlar. Kısa süre öncesine kadar bir giyim mağazasında satış elemanı olarak çalışıyordum. Bu süreçte gerek çevrem olsun gerek işimle meşgul olduğumdan fazlası ile hareketli bir hayatım vardı. İşten ayrıldıktan sonrasında eve kapanınca toplumsal aktivitelerimde durdu ve ister istemez hayatım monotonlaştı. Doğrusu pek alışık olmadığım bir yaşam tarzına büründüm diyebilirim. Oldukca keyifli bir yapıdayımdır. Arkadaşlarıma fazlası ile kıymet veririm.
Uzun Uzun Konuşacağım Telefon Ileti Arkadaşı ArıyorumYalnızlığı pek sevmediğimden olsa gerek hem telefon arkadaşı arıyorum hemde bunu gerçek hayata taşıyarak kendime bir sevgili bulma düşüncesindeyim. Şimdilik evlilik şeklinde bir düşüncem yok fakat ailemin baskısını da göz ardı edemem kısaca. Nasip kısmet doğal olarak olur yada olmaz bilemeyiz fakat ilkin bir tanışalım uzun uzun konuşalım bir birimizi tanıyalım. Anlaşabiliyor muyuz isteklerimiz fikirlerimiz düşüncelerimiz ne yönde bir birimizi tamamlayabiliyor muyuz bu şeklinde şeyler oluştuktan sonrasında bu tarz şeyleri konuşmak daha yerinde olur diye düşünüyorum. Ne isterim peki karşımda ki insandan? O şekilde aman aman isteklerim beklentilerim asla yok. Saygılı olsun beni sevsin kıymet versin, Sözünün eri olsun adam şeklinde adam olsun bana yeter de artar. İki gönül bir olunca neler neler olmaz o şekilde değil mi? Peki o halde bildiri atmak tanışmak isteyenler ben buradayım ya siz?

Dost Arıyorum Kadın Üyesiz

Dost Arıyorum Kadın Üyesiz. Parasız üyeliksiz dost bul sitesi için hazırladığım ilanımdan hepinize merhaba. Adım meral 29 yaşlarında 1 yıl öncesine kadar çalışan 6 ay öncesine kadar sevgilisi olan ve bu sıralar hayatında ki her şey ters giden fakat bir o kadarda hayata küsmeyip pozitif bakan, güzel mi güzel, oldukça sempatik şirin bir bayanım 🙂 Mevzuyu fazla uzatmadan ilanı açma konum olan adam dost arayış kısmına geçmek isterim. Bu mevzuda da emin olun erkeklere oldukca kızıyorum. Dost arıyorum hanımefendi olsun diyorsunuz fakat bunu tamamen yanlış anlayıp değişik yorumluyorsunuz. Ne demek isterim derhal izah edeyim.Dost Arıyorum Kadın Üyesiz SiteleriGenelde adamların yapmış olduğu en büyük hata bayanı anlayamamak ona kıymet verememekle başlıyor. Güzel hanımefendi iyi mi bulurum şeklinde soruları soruyorlar kendilerine fakat aslolan probleminin bayanı iyi mi mutlu ederim olması gerekmektedir. Sen güzel hanımefendi bulup onu mutlu edemedikten sonrasında ne kıymeti var ki? Zira bundan önceki arkadaşlığım adam arkadaşımın tamamen kendi bencil düşünceleri ve hareketleri yüzünden bitti. Hanımefendiler yaratılışları gereği hassastırlar ve daima ilgi, şefkat, güzel söz beklerler. Duygusal varlıklarız biz, romantizmi oldukca severiz sürprizlere bayılırız. Devamlı ilgi üstümüzde olsun isteriz. Kıymet verilsin önemsenmek isteriz. Bir adam hayatında ki bayana bu tarz şeyleri hissettirip yapıyorsa aslına bakarsan güvenli olun o hanımefendi sizi asla bırakmaz siz onu hayatınızdan atmadığınız sürece.
Dost arıyorum tel numaralarıGenelde bayanlar her şeyi konuşup tartışabileceği, derdini sıkıntısını anlatabileceği adam dostlar arar. Benim şeklinde dost arıyorum hanımefendi üyeliksiz ilanı verip bir şeyler paylaşmak, dolaşmak, eğlenmek, yaşamın tadını çıkarmak isterim diyorsanız ben yeni aşklara yelken açmak için buradayım 🙂 Size telefonumu da tereddüt etmeden vermek arzu ederdim fakat malum ne tür insanoğlu ile karşılaşacağımı bilmediğim için şuan için bunu yapamıyorum.  Ilkin size güvenmem gerekecek 🙂 Ben yinede bildiri atanlara telefon numaramı vereceğim merak etmeyin.

Resimli Adam Dost Arayan Bayanlar

Resimli adam dost arayan bayanlar ilanı verdiğimi belirtmek isterim ilk olarak. Her insana dev gibi merhaba ayrıca. Ümit ederim bu ilanı vererek doğru yapıyorumdur. Bundan önceki adam dostum ile yaşamış olduğum problemler yüzünden hayatımda ciddi anlamda problemler yaşamaya başladım ve erkeklere olan inancımı da yitirmiş durumdayım. Genel anlamda adam arayan bayanlar bilgilerini verir fakat ben kişisel bilgilerimi şimdilik vermek istemediğim için bu site üstünden kontakt oluşturmak isterim.Üniversite okuduğum için ev dostum ile birlikte kalıyoruz. Spor yapmayı seviyorum. Müzik dinlemek, dolaşmak, yeni bölgeler keşfetmek, her hanım şeklinde alışveriş şeklinde şeyler hobilerim içinde. Boyum 170 kilom 54 ela gözlü kendine güvenen, öz itimatı yüksek bir bayanım. Adımı söylemeyi unutuyordum neredeyse. İsmim Buket.
Resimli Adam Dost Arayan Bayanlar Ne İster?
Benim şeklinde resimlerini gizlemeyen, açıkça paylaşarak bana itimat verebilecek olan sevgili adaylarımın 🙂 ulaşmasını isterim. Dost arayan bayanlar olduğu şeklinde ben de fotoğrafı olan ilanları ile ilgileniyorum. Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. Her şey karşılıklı bir merhaba ile adım atar sadece itimat ve fedakarlıklar ile ilerler. Malumunuz sizde güvenmediğiniz biriyle arkadaşlığı ne ilerletebilir siniz nede ciddi bir şey düşünebilirsiniz. Öyleki değil mi?Adam dost arayan bayanlar şeklinde hayatımın bundan sonraki kısmını güvenebileceğim, hakikaten benim için bir şeyler yapacağına inandığım kişilerle devam etme düşüncesindeyim. Benim şeklinde bayanların telefon numaralarını alabilmeniz için kesinlikle karşınızda ki insanoğlunun size güvenmesi gerekiyor. Bir kadın adam şeklinde rahat hareket edemez. Çevresinden çekinir, arkadaşlarından çekinir, ailesinden çekinir türlü türlü şeyler işte.Akla mantığa uymayan mesajlar atmayın lütfen. Bana uyan, kendini bana yakıştıran sevgilin olur seni taşıyabilirim diyen, oturup kalkmasını bilen, yakışıklı, eğlenmeyi ve sporu seven, efendi, kibar, kaliteli beyler sizden bildiri umuyorum.

Yeni Sanal Arkadaşlık Siteleri

Merhabalar her insana. Dilara ben. 28 yaşındayım ve yeni sanal arkadaşlık siteleri üstünden biriyle tanışmayı ümit ediyorum. Şimdi kendimle ilgili bazı bilgiler paylaşacağım ki bakış açınız en azından daha mantıklı olsun. Dostlar ben bakımlı, güzel, dürüst ve anlayışlı bir kadınım. Kendimle ilgili oldukca değişik düşüncelerim var. Örnek olarak sağlam bir dost bularak yoluma devam etmek benzer biçimde. Ya da ne bileyim ciddi düşünecek dost bulduktan sonrasında onu sahiplenmek benzer biçimde. Genel anlamda tam tersi olur falan derler fakat yok işte günün her saatinde ilgi görmek huyum da var. Gene de oldukca sıkılan ve acele arayı soğutan biri olmadığımı söylemek isterim.Sıcak kanlı bir hanımefendi dost arıyorum diyorsanız şuan doğru kişiyle konuşuyorsunuz. Birazcık sabırsız olduğum doğrudur fakat sabrı öğretecek olan şahıs gene dostum olacak kişidir. Kıskanç değilim, sahiplenirim falan fakat birazcık da kapris var bende. Bunu da öncesinden söylemek istedim.
Yeni Sanal Parasız Arkadaşlık SiteleriGünlerdir iştahım firar etti benim ya. Sanal arkadaşlık siteleri ilanı sitelerine girip bir duyuru da ben açayım mı açmayayım mı derken sonunda açtık işte. Şimdiden gelecek mesajları oldukca merak ediyorum. Dönüş yaparken numaramı paylaşacağım fakat bir tek bildiri atanlara. Öyleki yorumlardan numaramı paylaşırsam günde yüz kişiyle iyi mi söyleşi ederim değil mi?Söyleşi sürecinde yaşınızı merak ederim. Şuan görüştüğünüz biri var mı yok mu diye de sorarım şimdiden söyleyeyim bu tarz şeyleri da. Her neyse o denli tutucu da değilim doğal olarak. Normalde erkekler öyledir fakat hayırlısı olsun ne diyelim ki. Birazcık huzura ihtiyacım var ve bu refah adım benzer biçimde inanırım karşımdaki şahıs yardımıyla olacak. Kişisel huzura erişemedim bir türlü. Bakalım ya sabırla bekleyeceğim artık olacağı var ise olur. İyi bir insan denk gelirse bana kafi. Ah şu yalnızlık ah hakkaten canımı oldukca fazla sıkmaya başladı. Fakat bitecek bu da inanırım.

Tamamen Parasız Parasız Arkadaşlık Siteleri

Parasız Arkadaşlık Siteleri. Hepinize merhaba ismim Gülşen. 18 yaşına yeni girmiş hayatına coşku katmak isteyen genç bir kızım. Aslen Alman kökenliyiz. Liseyi yeni bitirdim. Şuan üniversite hazırlık aşamasındayım. Tanışma siteleri arayanlardan biri olarak bu siteye duyuru vermek istedim.Yaşımdan dolayı bana ön yargı ile bakacak olduğunuzu biliyorum fakat oldukça basit ve rutin bir yaşantım olduğundan hayatımda bazı değişimler yaparak yaşantımı renklendirmek ve yeni dost edinmek isterim.
Üyeliksiz ve Parasız Arkadaşlık İlanı Vermek İstiyorumÜye olmadan dost bulma sitelerinden biriyle tanışmış olan hanımefendi dostum üyeliksiz parasız dost bulma sitesi olarak hanımefendi dost ilanlarının yer almış olduğu bu siteyi önerdi. Bu biçim dostlukların iyi mi yürümüş olduğu mevzusunda yeteri kadar data sahibi değilim fakat tanıştığım kişiyle öncelikli olarak uzun sohbetin arkasından kafi itimat sağlandıktan sonrasında gerçek olarak görüşmek isterim. Bunun bilincinde olup telaşlı davranmayarak beni sıkıştırmamanızı istemiyorum.Genel anlamda Dost arama siteleri tamamen parasız mesajlaşma ya olanak sağlar.  Fakat arkadaşlık ilanı vereceğim sitelerin tamamen güvenli olması ve kaliteli kişileri barındırması gerekir. Itimat mevzusunda oldukça hassasım zira İnternet üstünden parasız arkadaşlık ilanı bırakarak asla kimselerle tanışmadım. Benim için en mühim unsur sitenin gerçekçiliği olsa gerek. Her neyse ki bu site bu kısmı yeterince iyi yapıyor.Tamamen parasız hanımefendi dost aramaÖncelikle bana itimat vermeniz gerekmektedir. Bu mevzuyu devamlı olarak ısrarla vurguluyorum zira sanal arkadaşlık deneyimim asla yok. Parasız arkadaşlık siteleri para verip de alamayacağınız tadı size verir. Ben günlerdir oldukça eğleniyorum ve bir sürü yeni dostum oldu. Şimdiden güvendiğim insanoğlu var. Sıcak ve samimi bir söyleşi havasının hakim olması beni mutlu ediyor. Bu mutluluğu kaçırmayın.Parasız arkadaşlık siteleri 18 için vermiş olduğum ilanla ilgilenen herkesten bildiri beklemekteyim.  Yaş takıntım yok kendini bilen aklı başlangıcında her yaştan insanla söyleşi edebilir, hepimiz ile dost olabilirim.  Ek olarak Gold üyelik gerektirmeyen bu siteye de teşekkür ederim. Görüşmek suretiyle diyerek mesajlarınızı beklediğimi belirtmek isterim

Sevgili Arayan Bayanlar İlanları

Ahu benim adım. Her insana iyi günler arzuluyorum. İlk kez bir platformda dost ilanı açıyorum. Birazcık heyecanlı olduğumu söyleyebilirim. Bunun haricinde günün her saati telefondayım. İşim gereği kimi zaman mola verebiliyorum doğal olarak. Yaşım 26. Sevgili arayan bayanlar ilanları vermek için bu siteye geldim. Bu şekilde söyleşi ederken mutlu olacak, duygusala pek bağlamayacak fakat güveneceğim biriyle konuşmaya hep gereksinim duyuyorum. İnsanlar aşk için konuşur fakat benim önceliğim dostluktur. Bazı şeylerin olabilmesi için sabırlı hareket etmek de gerekiyor.Genel itibariyle alımlı bir bayanım. Burası pek mühim değil fakat gelen evlilik tekliflerini de hemen hemen değerlendiremedim. Zira kafam karışık. Kime güveneceğimi bilemiyorum hala. Canımı da sıkıyor bu durum. Netice olarak ilanımı açıyorum ve hayırlısını temenni ediyorum. İnsanlar ne der, ne düşünür falan o kısımla ilgilenmiyorum.
Ciddi Sevgili Arayan Bayanlar İlanlarıEvet dostlar yukarıda da söylediğim şeklinde Sevgili arayan bayanlar ilanları yardımıyla tanışma amacında olanlar yazsın bana. Artık yaşım itibariyle oldukça geniş düşünemiyorum. Kimi zaman diyorum ki konuşacağım şahıs eşim olsun. Sonrasında da görüyorum ki anlaşamıyoruz. Bu yüzden aldığım kararın sonuna kadar arkasında kalacağım. Kısaca ilkin dost olacağım.Neticede insanoğlu birbiriyle söyleşi ederek daha mantıklı hareket edebilir. Tanışır ve beğenebilir. Tamamı birikince ortaya sevgi çıkacaktır. Bu şekilde düşünüyorum ben. Son zamanlarda yaşadığım pek oldukça anı olsa da hepsiyle ilgili görüşlerim değişik. Bazıları hakikaten sevmiş olabilir fakat ben ısınamadıktan sonrasında boş şu demek oluyor ki.Bildiri atacak olanlara telefon numaramı vereceğim dostlar. Sonrasında güzel bir sohbete başlayacağımızı düşünüyorum. Devamlı insanlarla iyi geçinen biri oldum fakat beni boş yere kızdırdıkları vakit çekip gittim. Artık bunu yapmak istemiyorum. Ümit ederim anlatabilmişimdir dostlar. Genel olarak durum bu şekilde. Kendinize oldukça iyi bakın. Mesajlarınızı temenni ediyorum.

Parasız Mesajlaşma Güvenilir Arkadaşlık Siteleri

Evet gene bakalım şansımıza kim yazacak? Dostlar Nursel benim adım. 27 yaşındayım. Parasız mesajlaşma güvenilir arkadaşlık siteleri arıyorum diyenler için buradayım. Asla o şekilde sözü dolandırmaya falan da gerek yok. Son zamanlarda yaşadıklarım beni üzdü doğal olarak. İş sebebiyle kent değiştirdim ve dostlarım hem geride kaldı. Birkaçı aradı sordu nasılsın diye falan. Eee diğerlerine ne oldu diyeceksiniz değil mi şimdi? Yok dostlar her şey çıkar olmuş. Üzülmedim desem yalan olur fakat şimdi güzel bir karar aldım ve önüme bakacağım. Bu mevzuda benimle dost olmak isteyenler lütfen mesajlarını göndersin. Başka bir beklentim yok doğrusu.Dostlar ben o şekilde seçici bir hanımefendi değilim. Doğal olarak ki herkeste olduğu şeklinde ben de de bazı kriterler var. Bu mevzuda karşıma çıkacak olanlara söylemek istediklerim şöyleki aslen; saygı ve sevgi gösterin gerisi kolay dostlar. Evet aynen de bu şekilde. Daima saygı ararım ben. Sevgisiz aşk olmaz ki değil mi? Fakat burada anlatmak istediğim aşk falan değil. Ilkin konuşalım ve tanışalım. Sonrasına bakarız normal olarak.
Parasız Mesajlaşma Güvenilir Arkadaşlık Siteleri ArıyorumGenel anlamda anlayışlı biriyim. Kıskançlığım yok fakat adam dostum da o şekilde hep beraberce samimi olmasa iyi olur kanımca. Ondan sonrasında şey var bir de. Narin ve kırılganım ben. Şakadan da olsa biri bir şey söylediği vakit derhal kırılıyorum saçma gelebilir fakat huyum bu. Olsun ya kendime uygun biri gelsin yeter ki gerisi fazlaca kolay olur. İnsanlar tanışma aşamasında birbirini kısıtlamaya çalışabilir. Bunun adı aşk da olabilir, takıntı da olabilir. Fakat mühim olan şey ne biliyor musunuz? Hakkaten de anlayışlı biri olabilmek. Bu mevzuda karşıma fazlaca insan çıktı benim. Ya ben strese girdim ya da karşı taraf. Bunlara asla fakat asla gerek yok. Her neyse sizde benim şeklinde parasız mesajlaşma güvenilir arkadaşlık siteleri üstünden tanışmak istiyorsanız bana bildiri göndermeniz kafi olacaktır.

Türbanlı Arkadaşlık Sitesi

Yeşim ben iyi günler dilerim her insana. Türbanlı arkadaşlık sitesi ilanımı okuyacak dostlar oldukça talihli ayrıca güvenli olabilirsiniz. Niçin mi? Eee güzel ve anlayışlı bir kadın dostunuz olacak. Doğal olarak anlaşabilirsek. Kafa uyumu her şeyden önemlidir benim için. Yaşım 27. Birazcık kıskanç bir yapım olsa da insanlarla anlaşabiliyorum. Bunun haricinde mevcud öteki huylarımı da elbet sizinle paylaşacağım zaman içinde. Gerçek bir arkadaşlık arıyorsanız yazmanız kafi. Fakat bildiri atmayanlara ne yazık ki numaramı veremem.Dostlar bir kadın arkadaşta hangi özellikleri ararsınız anlatsanıza birazcık? Ciddi soruyorum bunu ben. Örneğin yalnız güzel mi olsun yoksa huyu da mı güzel olsun falan kısaca. Benim kriterlerim elbet var. İlanımın devamında paylaşacağım sizlerle. Bakalım kimler neler diyecek. Ay birazcık heyecanlıyım da ilk kez arkadaşlık sitesi üstünden duyuru açıyorum şu sebeple.
Türbanlı Kadın Arkadaşlık SitesiSon günlerde bazı problemler da yaşadım. Ne benzer biçimde sözgelişi, yalnız kaldım iyi mi, oldu mu? Can sıkıntısı başa belaymış hakikaten de. Tek problem bu değil doğal olarak ki her neyse konuşuruz onu da. Fakat söylediğim benzer biçimde bildiri atmayanlar oldukça iyi bir arkadaşlığı kaçırmış olacak. Bunun haricinde pek de anlatacağım şey yok. Ha kriterlerimden bahsedecektim oldukça pardon.Dostlar ben ilk olarak anlayışlı bir adam dost arıyorum. Öyleki oldukça sıkmayacak, daraltmayacak. Her şeye de karışmayacak. Bu süreci benimle birlikte yönetebilecek ve mutlu edebilecek bir dost arıyorum hepsi bu. Dürüst olmalı kesinlikle. Bu mevzuda oldukça çektim ben valla dürüst olmayan erkeklerle asla muhatap olmuyorum kısaca.Buraya kadar sıraladıklarım kafi şimdilik. Her neyse bir de anlayış var doğal olarak. Oraya gitme buraya gitme şunu giyme falan bunlar beni yorar. O yüzden türbanlı arkadaşlık sitesi üstünden duyuru açarak ne istediğimi ne beklediğimi detaylı yazayım istedim. Bu yazdıklarıma kulak vererek yazın ki anlaşabilelim.

Parasız Arkadaşlık İlanı Ver

Sultan benim ismim. 31 yaşındayım. Parasız arkadaşlık İlanı ver diyenler için buradayım aslen. Kendimle ilgili bazı bilgiler paylaşmak istedim. İlanımı açarken birazcık heyecanlandım da aslen. Şundan dolayı genel olarak kendime iyi gelecek, dürüst, güvenilir ve sevecen bir kişiyle arkadaşlık oluşturmak isterim. Bunun haricinde insanların bakış açıları değişik olabilir, düşüncelerimiz de uyuşmayabilir. Fakat en azından söyleşi ederek ne bileyim bu tür durumları yenebiliriz diye düşünüyorum. Bakalım gene de kısmette kim var ise o yazar. Bir de ileti atanlara yalnız numaramı vereceğim bilginiz olsun.Her bayanda olduğu şeklinde bende de bazı kriterler var. Dedim ya güvenilir ve dürüst olmalı. Bunun haricinde bir bayana iyi mi davranacağını bilmeli adam adam. Uzun süredir adam dost arıyorum aslen. Gerçek hayatta karşıma çıkanlarla anlaşamadığım için şimdi buradan ilanımı açıyorum.
Bir tek Parasız Arkadaşlık İlanı VerArkadaşlar bende bazı huylar da var. Örneğin devamlı kontakt halinde olmak isterim. Karşımdaki kişiyi bekletmem, kırmam ve üzmem. Kıskançlık birazcık var doğal olarak herkeste olmasıyla birlikte. Onun haricinde yaş kriterim de 37-38 aralığında. Daha büyük beyefendiler yazmasın lütfen. Bir de ileti atanlara numaramı vereceğim için söyleşi esnasında neler düşündüğümüzü daha net anlatabiliriz şeklinde. Bilemiyorum ya sanki gene bulamayacağım.Arkadaşlık ilanları parasız ilanlarAman ya çok da fazla uzatmanın anlamı yok aslına bakarsan söyleşi edince kucak kucak vaktimiz olacak. Bunun haricinde iyi mi desem bir ihtimal ciddi bir dost arıyorum ben. Şundan dolayı yaş itibariyle bu süreci değerlendirmem gerekecek. Güvenilir biriyim, bakımlıyım ve elbet güzelim. Her her neyse bunlar geçici şeyler olsa da ilk söyleşi oldukça mühim bana bakılırsa. Benden bu kadar şimdilik. Parasız arkadaşlık ilanı ver sitesi üstünden bana ileti atınca daha net bir halde konuşma yapacağız merak etmeyin. İyi günler temenni ediyorum şimdilik.

Üye Olmadan Dost Bulma Siteleri

Üye olmadan dost bulma siteleri arayışında olan tüm beylere merhaba. Adım Aysu 27 yaşlarında son aşama bakımlı ne istediğini bilen, varlıklı, maddi durumu yerinde, daha ilkin evlenmemiş ki evlenmek için yaşımın oldukca erken bulunduğunu düşünen bir bayanım ve eğlenecek koca arayan varlıklı hanımefendiler biriyim. Arkadaşlık sitesi parasız üye olmadan olduğundan bu siteye duyuru vermek istedim. Saatlerce uğraşıp üye olmak bana gore değil. Şifresiz arkadaşlık siteleri arayışındayken burayı buldum. Her neyse mevzuyu dağıtmadan kendimden bahsetmeye devam edeyim size.Yaşamı ve yaşamayı seven, sıcakkanlı, sempatik, güler yüzlü neşeli bir yapıya sahibim. Dost çevresi oldukça geniş bir hanımefendi olsam da bir türlü aradığımı bulamamaktan yana şikayetçiyim. Bunun sebebi de çıkar dostluklarının olması sanırım. Oysa hayalimde ki şeyler oldukca değişik.
Parasız Üye Olmadan Dost Bulma SiteleriNeden bu siteden bir arkadaşlık arayışındayım ilkin onu söyleyeyim size. Yaşamın beni yorduğunu, yıprattığını düşünüyorum. Bunu hem ruhen hem de beyin olarak fark edebiliyorum. Yaşımın da verdiği fikir ile bu saatten sonrasında kendi çevremden birilerini bulmak yerine en azından beni tanımayan, huyumu suyumu bilmeyen biri ile tanışmak daha mantıklı geliyor. Nedenine gelecek olursak, hiçbir şeyimi bilmediği için bana rol meydana getirecek bir şeyi olmayışı. O yüzden Üye olmadan dost bulma siteleri benim için son aşama ideal bir yer.Dost Bulma SayfasıBelirtmek istediğim bir şey var dostlar. Devamlı olarak rahatsız edilmek asla hoşlanmadığım bir durum. Tanıştıktan sonrasında numaramı doğal olarak ki size vereceğim fakat, benimde kendime gore bir hayatım bir yaşam tarzım var. Gece gündüz deli şeklinde aranmayı da rahatsız edilmeyi asla fakat asla sevmiyorum. Karşımda ki kişiye gönül rahatlığı ile numaramı vermek, ona güvenmek ve devamlı rahatsız edilmemek isterim.Dost bulma sayfası olan bu siteye duyuru vererek ümit ederim iyi yapmışımdır ve gene ummak isterim ki yanlış şahıs ile karşılaşmayacağım. Benim şeklinde bayanlarla tanışmak istiyorsanız ne olursa olsun belirtmiş olduğum kriterlere uymanız ve söylemiş olduğum özelliklerin sizde olması gerekiyor. Üye olmadan girilen arkadaşlık siteleri arayanlar içinde burayı şiddetle tavsiye etmekteyim.

Dost Arıyorum Kadın Telefon Numaraları

Özlem ben. İlk kere dost arıyorum kadın telefon numaraları diyenler için duyuru açıyorum. Azca da olsa coşku var şundan dolayı kimden ne ileti gelecek bilemiyorsun ki. Telefon numaramı yalnız ileti atacak olanlarla paylaşacağım, bunu da en baştan söylemek istedim. Her geçen gün canım sıkılmaya devam ediyor. Bunun sebebi yalnızlık mı yoksa değişik bir durum mu bilemiyorum fakat bu süreçte yalnız kalmak emin olun sıktı artık. Yaşım 30. Kim bilir evlilik çağım gelmiş bilemiyorum. Mevzuyla ilgili gelecek yorumları merakla beklediğimi söylemek isterim.Dostlar beni gören genel anlamda ciddi düşünmeye başlıyor. Bunun süratli ilerlemesini istemiyorum. Ilkin şu arkadaşlığı kuralım fakat değil mi? Tamam hoşlantı olabilir falan fakat birazcık sabır lütfen. Ek olarak insanlara itimat problemi yaşıyorum ben. Haliyle süreç hakkaten yoğun ve kimi zaman de anlam ifade etmeyen geliyor. Her neyse ya bakalım mesajlarınızı atın da ona bakılırsa konuşuruz. Şuan bazı şeylerden anlatmak için hakkaten oldukca erken.
Dost Arıyorum Kadın Telefon Cep NumaralarıGeçenlerde bir arkadaşlık teklifi almıştım. Güzel iyi hoş da anlattıklarını anlayamadım. Evlenmek mi istiyor, dost kalmak mı? Net olmalı insan, hakkaten net söylemeli her durumu. Fakat görüyorum ki insanoğlu birazcık çekingen olmuş ya da bana gelenler mi o şekilde bilemiyorum. Aman ya her neyse ben buradan karşıma iyi insanların çıkacağına adım benzer biçimde inanırım gerisi öykü.Canım kimi zaman oldukca sıkılıyor be dostlar. Yalnızlıktan mı yoksa insanların bana karşı olan düşüncelerinden mi hakkaten anlayamıyorum. Fakat bildiğim bir şey var o da benim dürüst olduğum. Karşıma çıkacak olanların da dürüst olmasından yanayım. Üzmeden, kırmadan konuşabilecek, mutlu edebilecek birine ihtiyacım var. Şu devirde birazcık zor benzer biçimde görünse de hiçbir şey olanaksız değil sanırım. Her neyse bana müsaade. Mesajlarınızı bekliyor olacağım dostlar.

Adam Dost Arıyorum Sevgili İlanı

Daima insanlara kıymet veren bir yapım var. Bundan dolayı iyi anlaşabiliyorum kısaca. Her neyse ben niçin buradayım ona gelelim. Yüsra benim ismim. 26 yaşındayım. Adam dost arıyorum sevgili ilanı adına buradayım ben. Hakikaten beni idrak edebilecek ve güzel bir arkadaşlık kurabilecek kişiler yazarsa sevinirim. Önceliğim ileti atanlar olacaktır. Bunun haricinde konuşma tarzını sevdiklerime de aynı şekilde geri dönüş yapıyor olacağım. Şimdi şöyleki bir durum daha var. Birazcık güzel olduğum için insanoğlu evlilik için yazıyor. Olsun söylediğim benzer biçimde mesele yok. Fakat ilk olarak dostça konuşmamız daha mantıklı olacaktır.Kadın dost arıyorum diyenler şu sıralar benimle ilgili yorumlar da yapıyor. Çevremdeki insanlardan bahsediyorum kısaca. İşte geçenlerde kız arkadaşıma biri demiş ne kadar güzel bir kız evlenmeyi düşünür mü falan. Şu demek oluyor ki ben de yanıt gönderdim hemen hemen değil dedim. Sorun evlenmek değil ki. Ilkin anlayışlı birini bulmak ve arkadaşlık oluşturmak lazım. Sonrasında süreç neyi gösterir beraber yaşayacağız esasen.
Parasız Adam Dost Arıyorum Sevgili İlanıHer seferinde yalnız kalmaktan da sıkıldım ben. Iyi mi desem kısaca şimdi son dönemlerde yalnızlık sorunum var hepimiz benzer biçimde. Fakat doğru insanı bulma noktasında asla mutlu olamadım. Onun haricinde ne bileyim ya kafam falan da fazlaca karışık oldu iyice. Biriyle anlaşırken diğeriyle anlaşamıyorum. Ya dedim ya ben normalde kolay anlaşılan biriyim fakat fazlaca duygusala bağladığım süre sorun oluyor.Netice olarak bu siteye adam dost arıyorum sevgili ilanı için geldiniz ve benimle dost olmak isteyen hepimiz mesajlarını iletebilir. Bunun haricinde telefonda konuşmayı severim. Sohbete bayılırım esasen. Yeter ki aradığım özelliklerde olsun. Dürüst ve saygılı olsun. Gerisi adım benzer biçimde inanırım kendiliğinden gelecektir. Ha son bir durum daha var. Lütfen ilkin dostça konuşalım. Her seferinde mevzu evliliğe erişince acele sıkılabiliyorum.

Sarı saçlı Dul Bayanlar

Lara benim ismim. Sarı saçlı dul hanımefendiler için duyuru açmak istedim. Nasılsınız dostlar? Valla beni sormayın şimdiden gelecek mesajları temenni ediyorum. Bunun haricinde insanlarla ilgili ön yargılarım var maalesef. Güvenemiyorum açıkçası. Ek olarak yaşım 30. Bir ihtimal yaşımdan dolayı olabilir fakat ciddi anlamda güvenemiyorum hiç kimseye. Bunların nedenini anlatırım ileti atanlara doğal olarak merak ediyorsanız. Her neyse durum bu şekildeyken cesaretimi toplayıp ilanımı açayım dedim. Bakalım kim neler yazacak.Kadın dost arıyorum diyenlerin sayısı oldukca fazla adım benzer biçimde inanırım. Şundan dolayı insanoğlu günden güne yalnızlaşıyor. Çevresinde güvenecek şahıs bulamıyorlar. Ben de diyorum ki bana sonsuz güvenenlere ben daha çok güveniyorum. Burada olma gayem tamamen dost edinmek. Gerisi öykü bana gore. Ha doğal olarak severim, hoşlanırım o vakit ciddi düşünürüm ayrı sorun. Fakat tanışmak, anlaşmak falan derken durum nereye gider, kim kimi sever bilemiyorum.
Sarı saçlı Dul Bayanlar İlanlarıGünlerdir düşünüyorum ben yahu duyuru açayım mı açmayayım mı diye. Eee ne kaybettik duyuru açınca? Bence iyi oldu. İnsanların iyi mi bir düşünceye haiz bulunduğunu göreceğiz doğal olarak. Fakat ileti atanlara numaramı veririm öyleki açıktan yazamam kimse kusura bakmasın. Dost arıyorum ben öyleki takılmaca değil ki ben öyleki bir karı da olmadım asla. Çevremdeki her insanın ilgiyle bakmış olduğu ve özendiği biri oldum sonuçta.Hayırlısını istedim hep. Kimi zaman oldu kimi zaman olmadı. Eğer olmadıysa hayır var anlamına gelir kesinlikle. Süreç bu şekilde ilerlerken benim yalnızlığım bana yetiyor ya. Hakkaten gelen teklifleri görseniz diyorum ne oluyor hayırdır, adam diyor evlenmek isterim. Ya tanışmıyoruz ki sen kimsin necisin nereden bileyim falan.Bu şekilde işte dostlar. Tercihiniz eğer ki sarı saçlı dul hanımefendiler ise ileti atın da numaramı vereyim konuşup bakalım duruma. Kendinize de oldukca iyi bakın lütfen. İnsanlarla aranızı iyi tutun. Kadın dost arıyorsanız buyurun tek mesajla numaramı veririm dostlar. Görüşmek suretiyle. 

Adam Dost Arıyorum Seri İlanlar

Duygu ben merhabalar dev gibi. 26 yaşındayım. Bekarım ve adam dost arıyorum seri ilanlar ile ilgilenenler için buradayım. Özetlemek gerekirse kendimden de bahsedeyim aslen iyi olur. Ileti atmadan ilkin gözünüzün önüne gelmek mantıklı sanırım. Aslına bakarsan bildiri atmayanlara telefon numaramı vermeyeceğim öyleki bir dünya yok kimse kusuruma bakmasın. Evet şimdi mevzuya giriş yapalım o halde. Dostlar birincisi ben kolay inanan biri değilim. İnsanlara şu demek oluyor ki. Güvenmek de öyleki rahat değil. Haliyle adam dostum dürüst olacak. Yalanı dolanı olmayacak.İkincisi ilgiyi bırakmayacak. İlgi bittiği an her şey biter açık konuşayım. Tamam bayanlar ilgiyi sever fakat bendeki şu şekilde; Kafam bozuk örnek olarak herhangi bir şeye. Fakat beyefendi yalnız bırakıyor beni. Bu tarz bir olay yok bunu anlatmaya çalışıyorum anlatabildim ümit ederim?
Bir öteki husus sevgi. Derhal öyleki sevgi durumu olmaz, kimse kimseyi kandırmasın. Ilkin hoşlantı olur, itimat duyulur hemen sonra sevilir. Bende bu şekilde valla sizi bilemem şu demek oluyor ki. Bir halde paylaşmak istedim.Bekar Yakışıklı Adam Dost Arıyorum Seri İlanlar SitesiEvet dostlar bunlara uyan var ise bildiri atması kafi. Ben buralardayım daima. Genel anlamda insanları kırmadan söylerim isteklerimi. Yapmadığı vakit gene üzmeden ayrılır giderim. Arkadaşlık ilişkilerine daima ehemmiyet vermişimdir orası da ayrı sorun. Gene de insanız olabiliyor kırgınlıklar.Telefonun başlangıcında beklemek beni üzer. Ya da bir şeyin olmasını istiyorsam günler sonrasında gerçekleşmesi beni sıkar. Ya sevginin olduğu yerde ben varım kısacası bu dostlar. Itimat, hoşgörü, anlayış. Bunlara haiz olanlar buyursun asla beklemesin bildiri atsın.Var mı kendine güvenen? Nerede hani? Umuyorum yahu. Her neyse bakalım süreci yönetmek de zor doğal olarak. Arkadaşlık ilişkisi narin adım atar, süratli ilerler, sonu kim bilir. Bakalım ya mesele yok aslına bakarsanız hep birlikte güleceğimiz günler olsun başka bir şey istemez. Seri ilanlar ciddi evlilik düşünen bayanlar içinde mesajlarınızı ek olarak beklemekteyim.

Adam Dost Arayan Bayanlar İlanları

Adam dost arayan bayanlar ilanları aramıştınız o vakit bende size diyorum ki adam dostum olmaya hazır mısınız? :)) Ben 28 yaşlarında 165 uzunlukta 58 kiloda esmer, güzelliği ile baş döndüren bir bayanım. Evlilik için de kendimi hazır hissediyorum. Fakat bunun için uzun bir flört süreci ve kendi aile yapıma uygun birini bulma düşüncesindeyim.Adam dost arayan bayanlar ilanları açtığımda buna hazır olduğumu düşünmüştüm. Kısa bir süre ilkin ilanı oluşturdum ve siz kıymetli beyefendilerin mesajlarını beklemeye başladım. Yoğun bir ilgiyle karşı karşıya kalacağımı sanmıyordum. Fakat güzelliğimin farkına varmamı sağladınız. Gene de şu ana kadar uygun bir adam arkadaşı edinemedim. Sizin de mesajlarınızı beklediğimi belirtiyor ve beni yalnız bırakmamanızı umut ediyorum.
Adam arayan hanımefendi olarak ifade etmenin yanlış bulunduğunu düşünen arkadaşlarımız var. Fakat ben adam aradığımı rahatça dile getiriyorum. Adam arayan hanımefendi olarak asla bunda tereddüt etmedim. İlanımı gönül rahatlığı ile açtım. Siz de artık benim arayışım için bana destek olabilir misiniz? Daha çok beklemek istemiyorum. 28 yaşına kadar beklediğimin kafi bulunduğunu düşünüyorum.Adam Dost Arayan Bekar Bayanlar İlanlarıBir erkekte olmasını istediğim başlıca özellikler dürüstlük ve sıcak kanlı olmasıdır. Bu şekilde erkeklere karşı koymak birazcık zor oluyor. Öteki kadınlardan da bir farkım yok açıkçası bu yönümle. Top sizde beyler, benim profilim sizler için burada! Hanım ruhundan anlayan cesaret gücü yüksek olanları temenni ediyorum.Adam dost arayan bayanlar ile tanışmak için beni seçebilirsiniz. Genç, güzel, alımlı bir bayanım. Fazlasıyla adam ruhundan anlarım. Bu yüzden sizi asla pişman etmem. Bana ileti göndermeniz ve arkadaşlık etme isteğinizi pozitif yönde karşılıyorum. Her insanın bir şansı hak ettiğini düşünerek telaşlı davranmadan adam arkadaşımı aramaya devam ediyorum. Bu mevzuda sizden de anlayış temenni ediyorum.

Telefon Bildiri Arkadaşı Arıyorum

Telefon Bildiri Arkadaşı Arıyorum Diyen Beyler Hepinize Merhabalar ismim Buse. Ben çalışmayan lise mezunu tüm gün evde oturan 26 yaşlarında resimde gördüğünüz suretiyle hoş bir bayanım. Devamlı evde olduğumdan dolayı telefonumda ileti yazarak mutlu oluyorum. Telefon ileti arkadaşlığı oluşturmak isteyenleri umuyorum. Siz de ileti atarak keyifli dakikalar geçirmek ister misiniz? Öyleyse telefon ileti dostunuz olmaya adayım. Telefon bilgilerim profilimde yer almakta olup detaylı inceleyerek şartları yerine getiren birisi iseniz lütfen telefon ile ileti gönderin.Birazcık kendimden ve yaşantımdan anlatmak isterim sizlere dostlar. Kısa süre öncesine kadar bir giyim mağazasında satış elemanı olarak çalışıyordum. Bu süreçte gerek çevrem olsun gerek işimle meşgul olduğumdan fazlası ile hareketli bir hayatım vardı. İşten ayrıldıktan sonrasında eve kapanınca toplumsal aktivitelerimde durdu ve ister istemez hayatım monotonlaştı. Doğrusu pek alışık olmadığım bir yaşam tarzına büründüm diyebilirim. Oldukça keyifli bir yapıdayımdır. Arkadaşlarıma fazlası ile kıymet veririm.
Uzun Uzun Konuşacağım Telefon Bildiri Arkadaşı ArıyorumYalnızlığı pek sevmediğimden olsa gerek hem telefon arkadaşı arıyorum hemde bunu gerçek hayata taşıyarak kendime bir sevgili bulma düşüncesindeyim. Şimdilik evlilik benzer biçimde bir düşüncem yok fakat ailemin baskısını da göz ardı edemem kısaca. Nasip kısmet doğal olarak olur yada olmaz bilemeyiz fakat ilkin bir tanışalım uzun uzun konuşalım bir birimizi tanıyalım. Anlaşabiliyor muyuz isteklerimiz fikirlerimiz düşüncelerimiz ne yönde bir birimizi tamamlayabiliyor muyuz bu benzer biçimde şeyler oluştuktan sonrasında bu tarz şeyleri konuşmak daha yerinde olur diye düşünüyorum. Ne isterim peki karşımda ki insandan? O şekilde aman aman isteklerim beklentilerim asla yok. Saygılı olsun beni sevsin kıymet versin, Sözünün eri olsun adam benzer biçimde adam olsun bana yeter de artar. İki gönül bir olunca neler neler olmaz öyleki değil mi? Peki o halde ileti atmak tanışmak isteyenler ben buradayım ya siz?

Engelli Kadın Dost

Merhabalar her insana. Hadise ben. Engelli hanımefendi dost ilanlarına baktığımda hakikaten de büyük bir ilgi var nedense. 30 yaşındayım. Bekar ve güzel bir hanımefendi olarak hayatıma devam ediyorum. Hemen hemen çalışmıyorum. Bu yüzden tanışacağım insandan maddi bir beklentimin bulunduğunu lütfen düşünmeyin. Tek istediğim birazcık ilgi, birazcık da sadakat. Dost olmak isteyenlerle bir çok kez telefonda söyleşi ettim. Fakat sohbetin sonu daima değişik bir yere çıkıyor. Bu durumlardan sıkıldım. Ciddi bir adam dost arıyorum açıkçası. Engelliler için ciddi evlilik siteleri içinde burayı bu yüzden tercih ettim.Engelli Kadın Dost Bulmak Zor mu?Dostlar bir insanoğlunun engelinin olup olmaması mühim değil. Bence ruh ikizinizi bulmak her şeyden daha güzel. Söylediğim şeklinde fazlaca sayıda dostum oldu. Engelli hanımefendi dost arıyorum diyenler de bunlara dahil. Gene de telefon sohbetlerimden sıkılmayan ve sabaha kadar konuşan adam arkadaşlarla da tanıştım. Şu an için herhangi bir arkadaşlığım yok. Haliyle buradan yazıyorum ki beni ben olduğum için kabul eden insanoğlu ulaşsın. Bir an ilkin de sohbete başlamış olalım. Fakat bazı isteklerim ve kriterlerimin olacağını şimdiden söylemem gerekiyor. Kimse yanlış anlamasın bu durumu. İşitme engelli biriyle evlenmek şeklinde bir düşüncem yok bu sebeple benim engelim fazlaca hafifçe durumda. Kısaca bir nevi denk birini arıyorum diyebilirim kendime.
Engelli Adam Dost Arayan BayanlarYaşımın 30 a kadar gelmesi bazı duygularımı da harekete geçirdi. Evlenmek isterim. Evet dostlar bu düşüncemi destekleyen arkadaşlıklar oluşturmak isterim. Bir ihtimal bir süre sonrasında arkadaşlık durumu ciddi bir hale döner ve mutlu olurum. Yalnız kendi mutluluğumu da istemiyorum normal olarak. Ne kadar mutlu olursam, karşımdaki kişiyi de o denli mutlu edebilirim.Evlenmek İsteyen Engelli Kadın İlanlarıGenelde vaktim fazlaca. Boş vakitlerimde müzik dinlerim. Kimi zaman de gezerim. Fakat yalnız dolaşmak acı veriyor. Düşündürüyor. Hüzünlendiriyor. İşte bu yüzden daha çok bekletmemenizi rica ediyorum sizde. Yalnız benim şeklinde kendinizi tanıtmanız kafi. İşiniz ya da gücünüz umurumda değil. Duygusal bir insan olun, bu bana iyi gelecektir. İEngelli hanımefendi telefonlarıster ciddi ister de dost olarak. Ilkin konuşalım, sonrasına beraber karar veririz. Engelli adam dost arıyorum ve Engelli adam dost numaraları var ise bana rahatça yazabilirler. Ek olarak Engelli arkadaşlık ilanı ver mek isteyenlerde bu site üstünden yeni ilanlar açarsa bende onlara ulaşabilmiş olurum.Ek olarak fazlaca fazla bildiri geldiğini için dile getirmek istedim. Evlilik isteyen bay hanımefendi engelli kimsesi olmayan,  Görme engelli evlilik ilanları şeklinde arayışınız var ise ben size uygun biri değilim sanırım. Görüşmek suretiyle hoşça kalınca

Olgun Kadın Dost Bulma

İyi günler arzuluyorum dostlar. Ben Esra. 48 yaşındayım. Olgun kadın dost arıyorum diyenler için bu siteye duyuru vermenin uygun olacağı kanısına vardım. Bundan dolayı bir duyuru açmak istedim. Aslına bakarsanız bir süredir yalnızım ve duygularımı paylaşacak birilerine ihtiyacım vardır. Nasip kısmet sadece birazcık da kendime zaman ayırmam gerekiyor. Son 1-2 senedir problem yok oldukça iyiyim fakat şu sıralar gördüm ki yalnızlık iyi bir şey değilmiş. Genel olarak insanlarla ilgili düşüncelerim şu şekilde; bana kıymet verene ben de veririm, vermeyene eyvallah derim. Yaşım aşama kaydediyor ve ben artık adam dostum olsun isterim.Çevremdeki kız dostlar bu süreci öyleki güzel yönetiyor ki anlatamam. Hepsinin sevgilisi var. Kimi ciddi kimi değil. Beni bağlamıyor ben kendime görünen o ki işte ilandan ileti atacak olanları temenni ediyorum özetle. Elbet kriterlerim var, bir erkekte aradığım şeyler var. Durun bakalım şimdi onlardan bahsedeyim size.
Parasız Olgun Kadın Dost Bulma SiteleriÖzü sözü bir olsun kafi. Yaş kriterim de en oldukca 35. Doğal olarak ki derhal ciddi düşünemeyiz falan fakat iyi bir arkadaşlık güzel şeyleri bununla beraber getirecektir bu gerçek. Daha ilkin oldu dostlarım çok da fazla iyi geçiniyorduk. Fakat dürüstlükten çıkanları hayatımdan da çıkarıyorum işte. Gel gelelim evlenmeye. Akrabalarım evlen diyor, dostlarım neyi bekliyorsun diyor. Ben de diyorum ki doğru insanı arıyorum o vakit susuyorlar.Çalışan bir kadınım ben. Kendi ayaklarımın üstünde durabildiğim için bu süreçte yanımda olacak kişinin de ekmeğini kazanıyor olması koşul. Gene de oldukca yalnız olan ve olgun kadın dost arıyorum diyenler yazabilir asla problem değil. Ben her insana telefon numaramla dönüş sağlayacağım nasıl olsa. Günden günde ilerleyen yalnızlığım beni iyice bunaltmaya başladı açık konuşayım. Daha çok yalnızlık çekemeyeceğim. Umuyorum dostlar mesajlarınızı. Yaşınızı, duygu ve düşüncelerinizi yazmanız kafi.

Engelli Hanımefendi Dost

Merhabalar her insana. Hadise ben. Engelli hanımefendi dost ilanlarına baktığımda hakkaten de büyük bir ilgi var nedense. 30 yaşındayım. Bekar ve güzel bir hanımefendi olarak hayatıma devam ediyorum. Hemen hemen çalışmıyorum. Bundan dolayı tanışacağım insandan maddi bir beklentimin bulunduğunu lütfen düşünmeyin. Tek istediğim birazcık ilgi, birazcık da sadakat. Dost olmak isteyenlerle bir çok kez telefonda söyleşi ettim. Fakat sohbetin sonu devamlı değişik bir yere çıkıyor. Bu durumlardan sıkıldım. Ciddi bir adam dost arıyorum açıkçası. Engelliler için ciddi evlilik siteleri içinde burayı bu yüzden tercih ettim.Engelli Hanımefendi Dost Bulmak Zor mu?Dostlar bir insanoğlunun engelinin olup olmaması mühim değil. Bence ruh ikizinizi bulmak her şeyden daha güzel. Söylediğim şeklinde oldukça sayıda dostum oldu. Engelli hanımefendi dost arıyorum diyenler de bunlara dahil. Gene de telefon sohbetlerimden sıkılmayan ve sabaha kadar konuşan adam arkadaşlarla da tanıştım. Şu an için herhangi bir arkadaşlığım yok. Haliyle buradan yazıyorum ki beni ben olduğum için kabul eden insanoğlu ulaşsın. Bir an ilkin de sohbete başlamış olalım. Fakat bazı isteklerim ve kriterlerimin olacağını şimdiden söylemem gerekiyor. Kimse yanlış anlamasın bu durumu. İşitme engelli biriyle evlenmek şeklinde bir düşüncem yok bu sebeple benim engelim oldukça hafifçe durumda. Şu demek oluyor ki bir nevi denk birini arıyorum diyebilirim kendime.
Engelli Adam Dost Arayan BayanlarYaşımın 30 a kadar gelmesi bazı duygularımı da harekete geçirdi. Evlenmek isterim. Evet dostlar bu düşüncemi destekleyen arkadaşlıklar oluşturmak isterim. Bir ihtimal bir süre sonrasında arkadaşlık durumu ciddi bir hale döner ve mutlu olurum. Yalnız kendi mutluluğumu da istemiyorum normal olarak. Ne kadar mutlu olursam, karşımdaki kişiyi de o denli mutlu edebilirim.Evlenmek İsteyen Engelli Hanımefendi İlanlarıGenelde vaktim oldukça. Boş vakitlerimde müzik dinlerim. Kimi zaman de gezerim. Fakat yalnız dolaşmak acı veriyor. Düşündürüyor. Hüzünlendiriyor. İşte bu yüzden daha çok bekletmemenizi rica ediyorum sizde. Yalnız benim şeklinde kendinizi tanıtmanız kafi. İşiniz ya da gücünüz umurumda değil. Duygusal bir insan olun, bu bana iyi gelecektir. İEngelli hanımefendi telefonlarıster ciddi ister de dost olarak. Ilkin konuşalım, sonrasına beraber karar veririz. Engelli adam dost arıyorum ve Engelli adam dost numaraları var ise bana rahatça yazabilirler. Ek olarak Engelli arkadaşlık ilanı ver mek isteyenlerde bu site üstünden yeni ilanlar açarsa bende onlara ulaşabilmiş olurum.Ek olarak oldukça fazla bildiri geldiğini için dile getirmek istedim. Evlilik isteyen bay hanımefendi engelli kimsesi olmayan,  Görme engelli evlilik ilanları şeklinde arayışınız var ise ben size uygun biri değilim sanırım. Görüşmek suretiyle hoşça kalınca

Almanya Evlilik İlanları

Devasa bir merhaba her insana. Hatice ben. Almanya evlilik ilanları üstünden bugüne dek pek oldukca adam dostum oldu. Maalesef ciddi düşündüğüm şahıs sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Bu sebeple Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar içinde olarak kendimi hep yalnız hissettim. Beni anlayacak biri var mı burada? Ya da benimle tanışmak isteyen? Dostlar var ise lütfen beklemeden mesajlarınızı gönderin. Almanya’da yaşıyorum ayrıca. Köln’deyim. Burada olup olmamanız mühim değil. Kafi evlilik için kesin olduğunuzu gösterin bana.Almanya Evlilik İlanları ArıyorumAlmanya’da evlenmek isteyen Türk bayanlar sayı olarak oldukca fazla. Sanırım bu bir tek bura ile sınırı olan değil benzer biçimde. Avrupa’da evlenmek isteyen bayanlar ile dolu neredeyse. Çevremde minimum beş kadın dostum var. Yahu asla mi birini bulamayız biz? Ya da hakikaten sevecek biri karşımıza çıkmayacak mı dostlar? İnanın sitem ediyorum fakat sonuna kadar haklıyım ben. Almanya evlilik ilanları bana nazaran aslen. Söylediğim benzer biçimde ne kadar oldukca kişiyle tanıştıysam o denli oldukca strese girdim. Şimdi hepsine dur diyorum. Buradan yazacak olanlara talih vereceğim.
Almanya’da Evlenmek İsteyen Türk BayanlarAlmanya’da evlenmek isteyen bayanlar uzun soluklu beklenti içinde değil bence. En azından ben kendimden bahsedeyim. Yaşım 26 ayrıca. Merak etmeyin yaşımı göstermiyorum. Birazcık gözlerimin altı oldukca çalışmaktan bitkin görünebilir. Aslına bakarsanız beni görünce anlayacaksınız. O halde evlenmek istediğimi buradan duyuru ediyorum her insana. Var mı evlilik düşünen bir beyefendi?Almanya’dan Evlenmek İsteyen BayanlarArkadaşlar Almanya’dan evlenmek isteyen bayanlar içinde olduğum için aslen Türkiye’den gelecek tekliflere de açığım. Inanırım ilk olarak telefon numaramı isteyeceksiniz. Mesele yok paylaşırım. Bana bir tek ciddi olduğunuzu gösterin kafi. Gerisini ben getiririm canlarım. Almanya güzel bir ülke olsa da Türkiye’yi de oldukca özledim. Arkadaşlarımı ve sevdiklerimi.Ümit ederim özlem duyduğum sevgiye buradan yazacak bir beyefendi beni ulaştıracaktır. Bide bazı dostlar Almanya anlasmali evlilik ilanları benzer biçimde şeyler söylüyor bildiri atarsanız detaylı konuşuruz bu tarz şeyleri da.  Bu aralar Almanya anlaşmalı evlilik için mesele çıkarıyorlar. Gurbetçi evlilik sitesi ilanı benzer biçimde oldu buda tam 🙂 Her neyse Avrupadan evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak isteyenler var ise bana yazabilirler. Almanyada koca arayanlar benzer biçimde bir duyuru açtım fakat bakalım sonu nereye varacak 🙂

Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Bayanlar

İyi günler. Eslem benim ismim. Türkçe öğrendikten sonrasında hakkaten mutlu oldum. Bu sebeple buradan evlenmek isteyenlerle tanışmak isterim. Evlenmek isteyen Suriyeli dul bayanlar merak ediliyor değil mi? O şekilde hepimiz ulaşamaz bunu da söyleyeyim. Ek olarak evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar birazcık seçicidir. Oldukça güzel olduğumuz için hakkaten seçici olmak durumundayız kusura bakmayın.Suriyeli Dul BayanlarBenim yaşım 26. Dulum. Suriyeli evlenmek isteyen bayanlar içinde bu yaşta olan dostlarım var doğal olarak ki. Aslolan meseleye gelelim mi? Inanırım benim nasıl biri olduğumu merak ediyorsunuzdur. Derhal bunu paylaşmak istemiyorum. Birazcık sabırsızlanın isterim. Aslına bakarsanız ileti yazacak olanlarla telefonumu paylaşacağım için bir ihtimal görme şansınız olacak. Fotoğrafım ilanıma ekli fakat canlı canlı görmeniz daha başka olur diye düşünüyorum.
Evlenmek İsteyen Suriyeli BayanlarYaşantım birazcık sakin geçiyor. Çalışıyorum burada ben. İyiyim fazlaca şükür. Fakat evlenmeden olmayacak sanıyorum. Bundan dolayı kendimi özetleyebilecek birine ihtiyacım var. Doğal olarak ki ilkin söyleşi edeceğiz. Bakacağız beklentilerimiz neler. Bunun haricinde karşılıklı anlaşabilirsek ben ciddi düşünüyorum şimdiden söyleyeyim. Hikayemi de sadece telefonda anlatabilirim buradan yalnız tanışmak amacıyla konuşuyorum.Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul BayanlarSuriyeli dul bayanlar bir ihtimal istediğinizi sunmayabilir. Kısaca romantizm anlamında. Ben pek sevmem fakat evleneceğim kişinin beni her an sormasını merak etmesini isterim. Karı koca diyaloglarında nasıl olması icap ettiğini biliyorum. 1 senedir dul olduğum için artık beni sahiplenecek bir eşe gerekseme duymaya başladım.Çalışan bir hanımefendi olduğum için fazlaca yük olmam. Tek isteğim evlenmek. Fakat bunun içinde bir şartım var. imam nikahı ile evlenmek isteyen bayanlar dan biriyim doğrusu resmi nikahın haricinden ne olursa olsun onuda isterim. Söyleşi süresince bundan da sık sık bahsedeceğim. Telefon kullanıyorum aslına bakarsanız. Atacağınız mesajlarla birlikte her geçen gün ne kadar evliliğe istekli olduğumu anlatarak size dönüş yapacağım. Takip ediyorum burayı da devamlı. Artık müsaadenizi isterim. Güzel yorumlar ve mesajlarla aradığım aşkı bulacağımı da biliyorum. Bir ihtimal şanssız olabilirim fakat aşkta kazanacağım. Eğer sizde Suriyeli bir kızla evlenmek isterim diyorsanız mesajlarınızı bekliyorumSuriyeli Türkmen kızı ile evlenmek, Çarşaflıyım evlenmek isterim

Söyleşi Dost Arıyorum

Mehtap ben. Slm her insana. Buradan yazmamın tek bir sebebi var dostlar. Söyleşi dost arıyorum. Niçin mi? Ya ben genç ve güzel bir kız olarak sıkıldım birazcık. Sıkılmaktan kastım da yalnızlıktan doğal olarak. Konuşacak bir dostum bile yok. Vardı hepsini sildim. Çıkarcılarla işim yok artık. Yaşım 24.Dost arayışımı buradan sürdürürken aslen canlı söyleşi edecek dost isterim. Bu şekilde karşımdakini görerek konuşmak daha mantıklı geliyor bana. Fakat ilkin bakalım arkadaşlığımızın seyrine. nasıl konuşuyoruz neler paylaşıyoruz. Mevzular mevzuyu açar aslına bakarsan merak etmeyin.
Canlı Kameralı Söyleşi Dost ArıyorumBen öyleki her mevzuda konuşabilen bir bayanım. Özgürlüğüme de düşkünüm. Belirli sınırlar içinde dost olmak isterim. Bu mevzuda beni anlayabileceğinizi umuyorum. Ne dersiniz? Canlı söyleşi eder miyiz? Söyleşi dost arıyorum diyenleri şimdiden hissediyorum. Aynı düşüncede olup olmamamız mühim değil. Esasen ortak noktalarımız illa ki çıkacaktır. Her geçen gün ben arkadaşsızlıktan bunalıyorum.Tamam çevrem geniş aslen adam dostlarım da var. Fakat bilmiyorum devamlı görüştüğüm için herhalde bir yenilik isterim. Yeni yüzler tanımak amacındayım. Sevgili olur muyuz bilemem. Sadece beni anlayan biri olursa niçin olmasın ki?Bir tek Söyleşi Arkadaşı ArıyorumArkadaşlar güzel olduğum için tüm dikkatleri üzerime çektiğimin farkındayım. Mesela bir mekanda otururken bana bakan yüzlerce gözü hissediyorum. Rahatsız oluyorum doğal olarak çok da fazla özgürlüğü sevmem ben. Her her neyse anlatmak istediğim şeyi anladığınızı umuyorum. Ileti atmadan ilkin yaşınızı da söyleyiniz lütfen. Canlı söyleşi etmek isteyenlerin yazması daha iyi olur. Telefon numaramı da bu arkadaşlarla paylaşacağım.Canım sıkılınca kendimi dışarı atarım ben. Dostlarımla buluşurum. Kahvemi yudumlarım. Sadece söylediğim benzer biçimde artık yeni arkadaşlara ihtiyacım var. Haydi o vakit mesajlara geçelim mi? Ayrıca nerede olduğunuz asla mühim değil. Aslolan amaç canlı söyleşi etmek. Kısacası Söyleşi etmek için Konuşacak dost arıyorum hadi bakalım kimler benimle görelim

Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Slm iyi insanoğlu. Ben Gülsüm. Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar şeklinde bende duyuru vermek isterim. Burası ne denli yeri bilmiyorum fakat sanki bana Türk Azeri evlilik sitesi şeklinde geldi. O yüzden buradan duyuru vermek istedim. Türkçeyi güzel konuşabiliyorum fakat hatalı yazarsam lütfen affedin. Ben 28 yaşındayım. Azeriyim. Şu demek oluyor ki sizin deyiminizle öyleki diyorum. Yalnızlıktan şikayetçiyim son zamanlarda. Aslen 1-2 aydır sevgili arayışındayım. Pek oldukça şahıs oldu dost şeklinde yazdı bana fakat ısınamadığım için ben de pozitif bir geri dönüş yapamadım. Kısmet buradaymış kim bilir.Çalışan bir hanımım. {Hiç de} evlenmedim. İlk kez bu şekilde bir coşku yaşıyorum. Aslen Türkiye’de oldukça sayıda dostum var. Pek oldukça kez geldim Türkiye’ye. Fazla seviyorum. Kardeş ülkeyiz. Türkiye’de ortalama 5 yıl kaldım. Bir ihtimal gene gelme şansım olacak. Fakat koruyup kollayacak biri hemen hemen olmadığı için bunu düşünmüyorum. Kalbimi çalacak insanla ciddi düşünebilirsek niçin olmasın?
Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Güzel BayanlarÜniversiteyi burada okudum. İstanbul’u oldukça seviyorum. Hep dostlarım orada. Zamanında orada ki dostlarım devamlı olarak Azeri sevgili bul derlerdi nedir acaba şimdi düşünceleri merak ediyorum. Umuyorum yine geleceğim en kısa zamanda. Evlilik için hazır olduğumu da düşünüyorum. Aslen Yurt dışı Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar oldukça sayıda. Çevremin yarısı bekar. Bilmiyorum ki niçin evlenmiyorlar. Kısmetimiz mi kapalı hakikaten anlamıyorum. Fakat ben talihli ve güzel bir bayanım. Evlilik teklifleri almaya devam ediyorum.Azerbaycan Evlilik SiteleriDeğerlendirme sürecindeyim. Sadece burayı yeni gördüm. Bir ihtimal sanaldan başlamış olacak arkadaşlıklar daha güzel oluyordur. Hem birkaç dostum buradan tanıştığı biriyle evlilik hazırlığında. Niçin öteki mutlu kadın ben olmayayım? Kendinizi kısa cümlelerle tanıtabilirsiniz. Türkçe’nin her kelimesini biliyorum sizi anlamama şeklinde bir durum yaşanmaz merak etmeyin.Yeter ki istediğim aşka buradan ulaşabileyim. Azerbaycan da adam dost arayan bayanlar bayanlar hakikaten oldukça fazla dostlar. Şanssızlıktan mı bilmiyorum. Kim bilir itimat eksikliği var. En kısa zamanda bu tür sorunların bitmesini isterim. Ben yaşam boyu mutlu olabileceğim bir adam ile evlenmeyi planlıyorum. Eğer ki benim şeklinde bir  Azeri kızla evlenmek isterim diyorsanız mesajlarınızı göndermeyi ihmal etmeyin.Bakü evlilik, Bakü’de hanım bulmak, Azerbaycan Bakü söyleşi odaları

Ev Arkadaşı Arıyorum

Merhaba Ece benim adım. Ev arkadaşı arıyorum ve bu yüzden bir duyuru açmak istedim. Aslen oldukça acil olmasa da kısa zamanda dost bulsam iyi olacak. Yaşım 25. Üniversite okuyorum. Bu yüzden oldukça yerde duyuru açtım fakat dönen hala olmadı. Kiralık Ev arayan bayanlar dönüş yapıyor fakat benim tercihim tamamen değişik. Her neyse bir de buradan tecrübe etmek istedim açıkçası. Ev arkadaşı ilanları kolayca ulaşacağınız ilanlar değil ek olarak. Bir de benim şeklinde güzel bayanın tek kalması ne bileyim sizce mantıklı mı? Bu yüzden bakalım gelen tüm mesajları değerlendireceğim. Bir süre söyleşi de edeceğiz doğal olarak ki şu sebeple yakından tanımam gerekiyor. Bunun haricinde ev arkadaşı arama şeklinde bir düşünce nereden çıktı diye sormuş olacaktır olursanız, yalnızlık diyelim. Bunaldım tek kalmaktan. Benim üniversitenin bitmesine daha 3 yıl var şu sebeple.Bugüne dek Evim var ev arkadaşı arıyorum diyenlere ben de yazdım. Kimisi düzensiz, kimisi oldukça dağınık. Ya aslen var ya bu şekilde tertipli biri yazsa da bir an ilkin tanışsak ve anlaşsak isterim. Bu sebeple zaman geçtikçe ben biliyorum ki daha oldukça stres yapacağım. Nereden yazdığımı falan da lütfen özelden problem dostlar. Öteki hususi sorularınızı da sorabilirsiniz o yönden problem yok. Ben her türlü mevzuyu konuşabilecek kapasiteye sahibim. Ha bir de üniversiteden dostlar da teklif ediyor evde birlikte kalmayı şu demek oluyor ki ev arkadaşı olmayı fakat ben sıcak bakamıyorum nedense.
Ev Arkadaşı ArayanlarEv arkadaşı arayanlar sahibinden üstünden geçenlerde biri yazdı bana. Üniversite öğrencisiydi. Her neyse biz görüştük konuştuk. Ya bu da diyor ki ben dostlarım gelip gitse olur mu. Tamam çağır dostlarını da devamlı devamlı olmaz bu durum o şekilde değil mi?. Ben birazcık sakinlik de arıyorum hani. Doğrusu ev dostum ile birlikte rahat bir zaman geçirmek isterim. Doğal olarak ki eğleniriz doğal olarak ki değişik şeyler yaparız fakat birazcık dingin olalım ya lütfen.Adam Ev Arkadaşı Arayan BayanErkek ev arkadaşı arayan hanımefendi olduğum için beni kolay lokma sananlar oldu. Ev arkadaşı arıyorum dediysem evimin yol geçen hanı olmasını istemiyorum. Ortak ev arkadaşı olmak mesuliyet gerektirir. Duracak ev arayanlar bazı mevzularda dikkatli olurlarsa emin olun oldukça memnun olurum. Tamam değil mi bu mevzuda da mutabık kaldık? Şimdi ileti atacak olanlardan ricalarım var. Birincisi yaşınızı kesinlikle söyleyiniz. Bu sebeple hanımefendi yanına bay ev arkadaşı arayanlar benim şeklinde düşünüyor. Oldukca büyük yaşta bir adam dost alamam eve. 35 yaşına kadar idealdir. Ek olarak o şekilde işsizlerle de işim olmuyor maalesef. Ya üniversite talebesi olsun ya da işi gücü olan bir adam olsun. Evindeki harcamaları ortakça halledeceğiz aslına bakarsanız. Benim sevgilim de yok ek olarak. Birazcık seçiciyim. Bu yüzden ev arkadaşı ilanları üstünden dedim ya o şekilde kolayca anlaşamıyorum kimselerle.Parasız Ev Arkadaşı İlanlarıÜniversite dönemimde bana dost olacakların mesajlarını beklerken bir şey daha söylemek isterim. Lütfen sevgilisi olmayanlar yazsın. Aslına bakarsanız düzgüsel şartlarda sevgilisi olan biri bu şekilde bir duruma izin vermez fakat her neyse her şey olabiliyor. Bunlarda da anlaştıysak mutfak işlerine gelelim. O mevzuda ben oldukça iyiyim. Yiyecek yapabiliyorum, temizliği ortak yaparız. Kalacağımız odalar değişik olur aslına bakarsanız. Büyük bir ev olmasa da 4 kişilik bir evde yaşıyorum. İkimize de yeter şu demek oluyor ki. Hanımefendi yanına bay dost arıyorum söylediğim şeklinde ümit ederim bu şartları sağlıyorsunuz dur.Ev Arkadaşı Arıyorum Telefon NumaramEv arkadaşı bul söylediğim bir kız dostum beni biriyle tanıştırdı. Bu çocuk geldi oturduk muhabbet falan ettik. Öteki kişide olduğu şeklinde bu dost da sabaha kadar eve gelmezmiş gündüz de evde kimse olsun istemezmiş. Bak sen ya niçin düzgüsel erkekler beni bulmuyor ki. Aslına bakarsanız odalarımız ayrı tamam hepimiz odasında istediğini yapar fakat gündüz bana evde olma demesi ne bileyim sanki bir dolaplar çevirecekmiş şeklinde geldi.Yapmayın bu şekilde şeyler dostlar ya. Ben diyorum ki sevgilisi olmayan adam ev arkadaşı arıyorum. Evimde duracak hanımefendi arıyorum diye mi duyuru açsaydım şu demek oluyor ki? Daha nasıl açık konuşabilirim? Birlikte zaman geçirmek güzel olmaz mı? Hepimiz bir taraftan işine bakar bir taraftan ortak alanda muhabbet eder. Hepimizin arkadaşı var gelir giderler fakat ne bileyim insanoğlu oldukça acayip. Ben buna karşın duyuru açıp şansımı tecrübe etmek istedim işte. Ümit ederim beni anladınız dostlar. Hakkaten hem ilgiye de ihtiyacım var. Dersler yoğun falan fakat aşksız da geçmiyor günler. Şimdilik ben gidiyorum yeteri kadar anlattım durumu aslına bakarsanız. Buyurun var ise teklifiniz yazın bana. Numaramı vereyim de konuşalım ve uygun kişiyi bulayım artık. Ne zamandır bugünü temenni ediyorum o gün bu gün olsun lütfen. Ek olarak durumu bir tek Evime adam arıyorum şeklinde düşünenler var ne aradığımı net bir halde aslına bakarsanız belirttim.Ev arkadaşı arayanlar İstanbul Avrupa yakası, Duracak yer arıyorum İstanbul, Duracak yer İstanbul

Evlenmek İstiyorum

Herkesi en içten duygularımla selamlayarak ilanıma başlıyorum. Şeydanur ben dostlar. 28 yaşlarında güzel bir bayanım. Evlenmek isterim ben açıkçası. Buradan güzel şeyler paylaşacağım. Bu sayede kendimle ilgili pek fazlaca bilgiye de haiz olacaksınız naturel olarak. Şimdi sözlerime başlamadan ilkin kriterlerimi anlatmak isterim. Dostlar daha ilkin evliliğin başından döndüm. Şu demek oluyor ki nişanlanmadan ilkin ayrıldık. Her neyse bu fazlaca mühim bir durum değil. Ek olarak evlilik ilanları üstünden bana ulaşan fazlaca sayıda şahıs var. Daha önceleri resmimi de koyuyordum fakat aşırı teklif erişince kaldırdım. Şimdi bir tek bana ileti atacak olanlara numaramı veriyorum ve o şekilde yazışma kuruyorum. Buraya da bir kaç fotoğrafımı ekledim zatenEvlenmek İstiyorum Diyen Hanım İlanlarıGünümüzde fazlaca sayıda evlilik sitesi var. Çoğundan bana dönüş yapanlar oldu doğal olarak. Şu demek oluyor ki evlenmek isterim söylediğim süre insanların görüş açısı daima pozitif yönde gerçekleşti. Numaramı verdiğim kişilerin sohbeti beni etkilerse sabaha kadar da konuşurum. Örneği fazlaca şu demek oluyor ki. Buradan da bakalım ümit ederim en iyi şekilde arkadaşlıklar kurarız sonrasında da sevgili olacağım bir şahıs denk gelir.
Dostlar hanım ilanlarına baktığınız süre bir çok gerçek bunu bilin isterim. Şu demek oluyor ki ben de tecrübe etmek için kimi zaman yazıyorum ve gerçek olduklarını görüyorum. Haliyle ben de kısmetimi buradan yakalamak için hanım ilanı açtım. Her neyse şimdi sorun bu değil. Evlilik mevzusundaki hususları konuşalım birazcık. Ben bu sonucu nasıl aldım merak ediyor musunuz? Ilk olarak yaşadığım deneyimler var. Ben geçmişten ders alan güzel bir bayanım. Bununla birlikte insanların görüş açısı beni ilgilendirmiyor. Şu demek oluyor ki bana yakışır ya da yakışmaz diyebileceğim şeyler olmaz. Ben sevdiysem gerisi kimseyi ilgilendirmez. Yeni Evlilik İlanlarıÜcretsiz evlilik sitesi arıyordum ben. Burayı buldum. Çevremdeki kız dostlarım bu mevzuda şansımı denememi istedi aslına bakarsak. Bakalım ya ben yakışıklı adam arıyorum desem yalan olur. Beni sevsin, hep yanımda olsun yetmez mi? Günümüzdeki kızlar bunun bilincinde değil. Hep kendini düşünüyorlar. Oysa ben hemen hemen genç yaşımda aşkın ne demek bulunduğunu iyi bilirim. Bir bayanın üzülmüş olduğu süre o aşka artık inanmayacağını da söyleyebilirim. Şahsen benim yapım bu. Haliyle evlenme sonucu alan beyefendiler benimle konuşurken birazcık dana nazik olmalıdır.Alıngan değilim dostlar yanlış anlaşılmasın. Genel anlamda insanlarla aram hep iyidir. Kimsenin kötülüğünü istemem. Çevremdeki adam arkadaşlarımdan birkaçı maalesef evlenme teklifi de etti. Maalesef diyorum şu sebeple ben onlara asla o gözle bakmadım ki ya. Birden şaşırdım. Hatta kapımın önüne çiçekler koyup seni seviyorum diyen de oldu. Tamam bu güzel bir şey evet evlenmek isterim dedim fakat bir sakin olun. Toplumsal arkadaştan eş mi olur? Ben işte bundan dolayı buradan yazmaya karar verdim.Parasız Evlilik SitesiGünümüzde parasız evlilik siteleri fazlaca sayıda. Gene bunlardan bazılarını denedim yalan çıktı. Fake hesaplarla yazıyorlar. Fakat buradan geçen ay bir kız dostum duyuru açmış. Şimdi sevgili oldular. Kısmetse evlenecekler. Ha onun buradan birazcık şansı da döndü doğal olarak. Kendini fazlaca güzel ifade etmişti. Adını söylemeyeceğim sevgilisi var şu sebeple. Sıra bana geldi işte. Ben de artık aşk dolu bir karı olacağım inanıyorum buna. Evlenmek İstiyorum Telefon NumaramHeyecanlı bir bayanım dostlar. Şu demek oluyor ki sürprizlere yok demem. Duygusal erkekler ideal adam olabilir benim için. Mesajlarda bu romantikliği falan gösteremezsiniz aslına bakarsan. O yüzden telefon numaramı paylaşacağım. Ek olarak evlilik ilanları telefon numaraları paylaşırken de o şekilde her insana vermem. Bakıyorum konuşmasına cümlelerine. Uygun bir üslupla yazmış olanlara vereceğim telefonumu sonrasında da ümit ederim güzel günler için birbirimize merhaba diyeceğiz.Dini Evlilik SitesiArkadaşlar ben şansımı dini evlilik sitesi üstünden de denedim. Sonrasında da yazan fazlaca oldu. Fakat bu platform bana nedense fazlaca daha iyi geldi. Bakış açım değişti benzer biçimde. Güzel bir hanımefendi ile evlilik sonucu almak istiyorsanız o süre daha çok ne bekleyin ne de beklemeye alın. Bunun haricinde günün her saatinde telefon dayım mesele yok. Özlemlere dayanamam.Mutsuzluk benim uzun süredir öteki adım olmuştu. Yalnızlık da aslolan adım. Fakat artık buradan noktayı koyuyorum. Lütfen fakat lütfen aşka dair görüşlerinizi benimle paylaşınız. Evlenmek mi sevgili kalmak mı ne istiyorsanız açıkça konuşun. Birlikte evlilik imgesel kurmayalı ne kadar fazlaca süre olmuş bugün anladım ya her neyse. Hayırlı bir eş arıyorum Diyorsanız mesajlarını bekliyor olacağım.

Olgun Hanım Dost

Merhabalar benim adım Aycan. 44 yaşındayım. Burada bir tek olgun hanım dost bulma sayfası üstünden dost bulmak isteyenler bulunuyorum. İlk kez bir platformda duyuru açıyorum ben. Genel olarak hislerime güveniyorum ve insanların bu mevzuda bana destek olmasını da umuyorum doğal olarak. Şu demek oluyor ki ilkin bildiri atmanız gerekiyor ki numaramı vereyim. Kadın dost arıyorum diyenler doğal olarak ki kriterlerime de dikkat etmeli. Bu tarz şeyleri sağlayanlarla iyi geçineceğim kati. Gerisi birazcık söyleşi falan işte. Aman ya bu zamana kadar neler yaşadın falan diyecek olanlar da yazabilir mesele değil. Bu süreci yönetmek kolay da değil kesinlikle. Tanışmak, anlaşmak falan derken aylar geçiyor.Evet insanoğlu son zamanlarda neler hisseder neler düşünür bunu da bilemeyiz. Bazıları yalnızlığı sever fakat benim gibiler yalnız kalamaz. Hep bir arkadaşı olsun ister. Şu demek oluyor ki güzel şeyler paylaşacağım birileri olsa kötü olmazdı sanırım. Daha ilkin arkadaşlıklarım oldu doğal olarak ki lakin genel olarak mutlu olduğumu hatırlamıyorum.
Parasız Olgun Hanım Dost Bulma SayfasıOlgun hanım dost sayfası arayışında olanlar niçin benim benzer biçimde bir bayanla dost olmak istiyor bana bunu mesajlarınızda iletirseniz sevinirim. Daha ilkin başımdan bir evlilik geçti fakat pek uzun soluklu olmalı. Şuan bekar bir bayanım. Anlayışlıyım, bakımlıyım. Genel olarak insanlarla iyi geçinsem de mevzu aşka ulaşınca sanki tökezliyorum. Zor gelmiyor fakat beceremiyorum benzer biçimde bir his var içimde. Ya olsun gene de şansımı deneyeceğim ben. İnsanların neler düşündüğünü önemserim lakin genel olarak bir arkadaşlığı ele alınca nasıl davranılması icap ettiğini de bilirim. Oldukça kıskançlığa gelemiyorum. Sıkıldığım vakit yalnız kalmak isterim. Bu benim yapımda var dostlar kolay değişmez bir ihtimal fakat olanaksız da değil.Evet söylediğim benzer biçimde bu zamana kadar arkadaşlıklarım oldu fakat beyaz bir sayfa açmak isterim artık. Kısmet hangi gün olur bilemeyiz fakat bildiri atanlara numaramı aslına bakarsanız vereceğim. Sonrasında güzel düşünceler paylaşırız sanıyorum. Şimdiden gene söylemekte yarar var. Ben fazlaca daralmaya gelemiyorum dostlar. O yüzden bunaltıcı arkadaşlıklar benim işim değil.

Olgun Hanımlarla Arkadaşlık

Hep yalnız mı kalacağım ben ya bu problemi günde kaç kez soruyorum kendime. Ne bileyim bir de saçma sapan durumlara kafa yoruyoruz ya oldukça canımı sıkıyor. İnsanlarla antak kalma yolunda hep alttan alan ben oldum bu da güzel bir durum değil. Her neyse birazcık stresli girdim mevzuya kusura bakmayın. Adım Mehtap. Olgun hanımlarla arkadaşlık arayanlar için bu siteye girerek duyuru vermek istedim. Bulmadan da buradan gitmeyeceğim inanırım o aşama. Yaşım 48. Daha ilkin evlenip boşandım fakat bu biçim mevzulara şuan için asla girmek istemiyorum. Şimdi kendimle ilgili birazcık daha güzel şeylerden bahsedeyim.Dostlar ben çalışan, güzel ve bakımlı bir bayanım. Karşıma çıkacak adamın de bu şekilde olmasını isterim organik olarak. Fakat talih işte bu zamana kadar pek denk gelmedi fakat bu kez olacak diye düşünüyorum. İçime hayata merhaba dedi zira. Her her neyse süreç uzun olsa da anlaşabileceğim. Bir de sormak istediğim bir şey var? Niçin Olgun Hanımlarla Arkadaşlık kurma düşüncesindesiniz? Bunu bana detaylı anlatır mısınız beklentileriniz nedir?
Olgun Hanımlarla Arkadaşlık SitesiSöylemek istediğim oldukça şey var aslına bakarsak fakat buraya yazsam sığmaz ki. Haliyle mesajlarınızı umuyorum dostlar olur mu? Hakkaten birazcık doluyum ben şu sıralar ve acilen arkadaşa ihtiyacım var. Tamam çevremde oldukça insan var lakin hiçbiri benim şeklinde düşünemiyor maalesef. Ya oldukça duygusal oluyorlar ya da asla oralı olmuyorlar. Her neyse ya bu tarz şeyleri paylaşmak istedim. Bir de yaşımdan dolayı devamlı evlilik teklifi alıyorum. Bundan dolayı hayırlısı diyorum artık.Sizden ricam mesajlarınızı yazarken neler yaptığınızı, nasıl bir bayanla tanışmak istediğinizi ve buna benzer süreçleri paylaşın benimle. Paylaşın ki kiminle konuştuğumun farkına varayım. Başka bir beklentim yok. Esasen öyleki gözüm yükseklerde de değil. Anlayışlı bir beyefendiyle dost olmak bana yetecektir. O halde şimdilik gidiyorum ben. Yaşınızı da açıklayın lütfen. Tamam tamam bu kadardı isteklerim.