Söyleşi Dost Arıyorum

Mehtap ben. Merhaba her insana. Buradan yazmamın tek bir sebebi var dostlar. Söyleşi dost arıyorum. Niçin mi? Ya ben genç ve güzel bir kız olarak sıkıldım birazcık. Sıkılmaktan kastım da yalnızlıktan doğal olarak. Konuşacak bir dostum bile yok. Vardı hepsini sildim. Çıkarcılarla işim yok artık. Yaşım 24.Dost arayışımı buradan sürdürürken aslen canlı söyleşi edecek dost isterim. Bu şekilde karşımdakini görerek konuşmak daha mantıklı geliyor bana. Fakat ilkin bakalım arkadaşlığımızın seyrine. Iyi mi konuşuyoruz neler paylaşıyoruz. Mevzular mevzuyu açar esasen merak etmeyin.
Canlı Kameralı Söyleşi Dost ArıyorumBen öyleki her mevzuda konuşabilen bir bayanım. Özgürlüğüme de düşkünüm. Belirli sınırlar içinde dost olmak isterim. Bu mevzuda beni anlayabileceğinizi umuyorum. Ne dersiniz? Canlı söyleşi eder miyiz? Söyleşi dost arıyorum diyenleri şimdiden hissediyorum. Aynı düşüncede olup olmamamız mühim değil. Aslına bakarsanız ortak noktalarımız illa ki çıkacaktır. Her geçen gün ben arkadaşsızlıktan bunalıyorum.Tamam çevrem geniş aslen adam dostlarım da var. Fakat bilmiyorum devamlı görüştüğüm için herhalde bir yenilik isterim. Yeni yüzler tanımak amacındayım. Sevgili olur muyuz bilemem. Sadece beni anlayan biri olursa niçin olmasın ki?Yalnız Söyleşi Arkadaşı ArıyorumArkadaşlar güzel olduğum için tüm dikkatleri üzerime çektiğimin farkındayım. Mesela bir mekanda otururken bana bakan yüzlerce gözü hissediyorum. Rahatsız oluyorum doğal olarak çok da fazla özgürlüğü sevmem ben. Her her neyse anlatmak istediğim şeyi anladığınızı umuyorum. Ileti atmadan ilkin yaşınızı da söyleyiniz lütfen. Canlı söyleşi etmek isteyenlerin yazması daha iyi olur. Telefon numaramı da bu arkadaşlarla paylaşacağım.Canım sıkılınca kendimi dışarı atarım ben. Dostlarımla buluşurum. Kahvemi yudumlarım. Sadece söylediğim şeklinde artık yeni arkadaşlara ihtiyacım var. Haydi o süre mesajlara geçelim mi? Ayrıca nerede olduğunuz asla mühim değil. Aslolan amaç canlı söyleşi etmek. Kısacası Söyleşi etmek için Konuşacak dost arıyorum hadi bakalım kimler benimle görelim

Olgun Hanım Dost

Merhabalar benim adım Aycan. 44 yaşındayım. Burada bir tek olgun hanım dost bulma sayfası üstünden dost bulmak isteyenler bulunuyorum. İlk kez bir platformda duyuru açıyorum ben. Genel olarak hislerime güveniyorum ve insanların bu mevzuda bana destek olmasını da temenni ediyorum doğal olarak. Şu demek oluyor ki ilkin bildiri atmanız gerekiyor ki numaramı vereyim. Kadın dost arıyorum diyenler doğal olarak ki kriterlerime de dikkat etmeli. Bu tarz şeyleri sağlayanlarla iyi geçineceğim kati. Gerisi birazcık söyleşi falan işte. Aman ya bu zamana kadar neler yaşadın falan diyecek olanlar da yazabilir problem değil. Bu süreci yönetmek kolay da değil kesinlikle. Tanışmak, anlaşmak falan derken aylar geçiyor.Evet insanoğlu son zamanlarda neler hisseder neler düşünür bunu da bilemeyiz. Bazıları yalnızlığı sever fakat benim gibiler yalnız kalamaz. Hep bir arkadaşı olsun ister. Şu demek oluyor ki güzel şeyler paylaşacağım birileri olsa kötü olmazdı sanırım. Daha ilkin arkadaşlıklarım oldu doğal olarak ki lakin genel olarak mutlu olduğumu hatırlamıyorum.
Parasız Olgun Hanım Dost Bulma SayfasıOlgun hanım dost sayfası arayışında olanlar niçin benim benzer biçimde bir bayanla dost olmak istiyor bana bunu mesajlarınızda iletirseniz sevinirim. Daha ilkin başımdan bir evlilik geçti fakat pek uzun soluklu olmalı. Şuan bekar bir bayanım. Anlayışlıyım, bakımlıyım. Genel olarak insanlarla iyi geçinsem de mevzu aşka ulaşınca sanki tökezliyorum. Zor gelmiyor fakat beceremiyorum benzer biçimde bir his var içimde. Ya olsun gene de şansımı deneyeceğim ben. İnsanların neler düşündüğünü önemserim lakin genel olarak bir arkadaşlığı ele alınca iyi mi davranılması icap ettiğini de bilirim. Fazlaca kıskançlığa gelemiyorum. Sıkıldığım vakit yalnız kalmak isterim. Bu benim yapımda var dostlar kolay değişmez bir ihtimal fakat olanaksız da değil.Evet söylediğim benzer biçimde bu zamana kadar arkadaşlıklarım oldu fakat beyaz bir sayfa açmak isterim artık. Kısmet hangi gün olur bilemeyiz fakat bildiri atanlara numaramı aslına bakarsan vereceğim. Sonrasında güzel düşünceler paylaşırız sanıyorum. Şimdiden gene söylemekte yarar var. Ben oldukca daralmaya gelemiyorum dostlar. O yüzden bunaltan arkadaşlıklar benim işim değil.

Almanya Evlilik İlanları

Devasa bir merhaba her insana. Hatice ben. Almanya evlilik ilanları üstünden bugüne dek pek oldukca adam dostum oldu. Maalesef ciddi düşündüğüm şahıs sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Bu sebeple Almanya’da evlenmek isteyen bayanlar içinde olarak kendimi hep yalnız hissettim. Beni anlayacak biri var mı burada? Ya da benimle tanışmak isteyen? Dostlar var ise lütfen beklemeden mesajlarınızı gönderin. Almanya’da yaşıyorum ayrıca. Köln’deyim. Burada olup olmamanız mühim değil. Kafi evlilik için kesin olduğunuzu gösterin bana.Almanya Evlilik İlanları ArıyorumAlmanya’da evlenmek isteyen Türk bayanlar sayı olarak oldukca fazla. Sanırım bu bir tek bura ile sınırı olan değil benzer biçimde. Avrupa’da evlenmek isteyen bayanlar ile dolu neredeyse. Çevremde minimum beş kadın dostum var. Yahu asla mi birini bulamayız biz? Ya da hakikaten sevecek biri karşımıza çıkmayacak mı dostlar? İnanın sitem ediyorum fakat sonuna kadar haklıyım ben. Almanya evlilik ilanları bana nazaran aslen. Söylediğim benzer biçimde ne kadar oldukca kişiyle tanıştıysam o denli oldukca strese girdim. Şimdi hepsine dur diyorum. Buradan yazacak olanlara talih vereceğim.
Almanya’da Evlenmek İsteyen Türk BayanlarAlmanya’da evlenmek isteyen bayanlar uzun soluklu beklenti içinde değil bence. En azından ben kendimden bahsedeyim. Yaşım 26 ayrıca. Merak etmeyin yaşımı göstermiyorum. Birazcık gözlerimin altı oldukca çalışmaktan bitkin görünebilir. Aslına bakarsanız beni görünce anlayacaksınız. O halde evlenmek istediğimi buradan duyuru ediyorum her insana. Var mı evlilik düşünen bir beyefendi?Almanya’dan Evlenmek İsteyen BayanlarArkadaşlar Almanya’dan evlenmek isteyen bayanlar içinde olduğum için aslen Türkiye’den gelecek tekliflere de açığım. Inanırım ilk olarak telefon numaramı isteyeceksiniz. Mesele yok paylaşırım. Bana bir tek ciddi olduğunuzu gösterin kafi. Gerisini ben getiririm canlarım. Almanya güzel bir ülke olsa da Türkiye’yi de oldukca özledim. Arkadaşlarımı ve sevdiklerimi.Ümit ederim özlem duyduğum sevgiye buradan yazacak bir beyefendi beni ulaştıracaktır. Bide bazı dostlar Almanya anlasmali evlilik ilanları benzer biçimde şeyler söylüyor bildiri atarsanız detaylı konuşuruz bu tarz şeyleri da.  Bu aralar Almanya anlaşmalı evlilik için mesele çıkarıyorlar. Gurbetçi evlilik sitesi ilanı benzer biçimde oldu buda tam 🙂 Her neyse Avrupadan evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak isteyenler var ise bana yazabilirler. Almanyada koca arayanlar benzer biçimde bir duyuru açtım fakat bakalım sonu nereye varacak 🙂

Söyleşi Dost Arıyorum

Mehtap ben. Merhaba her insana. Buradan yazmamın tek bir sebebi var dostlar. Söyleşi dost arıyorum. Niçin mi? Ya ben genç ve güzel bir kız olarak sıkıldım birazcık. Sıkılmaktan kastım da yalnızlıktan doğal olarak. Konuşacak bir dostum bile yok. Vardı hepsini sildim. Çıkarcılarla işim yok artık. Yaşım 24.Dost arayışımı buradan sürdürürken aslen canlı söyleşi edecek dost isterim. Bu şekilde karşımdakini görerek konuşmak daha mantıklı geliyor bana. Fakat ilkin bakalım arkadaşlığımızın seyrine. Iyi mi konuşuyoruz neler paylaşıyoruz. Mevzular mevzuyu açar esasen merak etmeyin.
Canlı Kameralı Söyleşi Dost ArıyorumBen öyleki her mevzuda konuşabilen bir bayanım. Özgürlüğüme de düşkünüm. Belirli sınırlar içinde dost olmak isterim. Bu mevzuda beni anlayabileceğinizi umuyorum. Ne dersiniz? Canlı söyleşi eder miyiz? Söyleşi dost arıyorum diyenleri şimdiden hissediyorum. Aynı düşüncede olup olmamamız mühim değil. Esasen ortak noktalarımız illa ki çıkacaktır. Her geçen gün ben arkadaşsızlıktan bunalıyorum.Tamam çevrem geniş aslen adam dostlarım da var. Fakat bilmiyorum devamlı görüştüğüm için herhalde bir yenilik isterim. Yeni yüzler tanımak amacındayım. Sevgili olur muyuz bilemem. Sadece beni anlayan biri olursa niçin olmasın ki?Yalnız Söyleşi Arkadaşı ArıyorumArkadaşlar güzel olduğum için tüm dikkatleri üzerime çektiğimin farkındayım. Mesela bir mekanda otururken bana bakan yüzlerce gözü hissediyorum. Rahatsız oluyorum doğal olarak o kadar da özgürlüğü sevmem ben. Her her neyse anlatmak istediğim şeyi anladığınızı umuyorum. Ileti atmadan ilkin yaşınızı da söyleyiniz lütfen. Canlı söyleşi etmek isteyenlerin yazması daha iyi olur. Telefon numaramı da bu arkadaşlarla paylaşacağım.Canım sıkılınca kendimi dışarı atarım ben. Dostlarımla buluşurum. Kahvemi yudumlarım. Sadece söylediğim şeklinde artık yeni arkadaşlara ihtiyacım var. Haydi o süre mesajlara geçelim mi? Ayrıca nerede olduğunuz asla mühim değil. Aslolan amaç canlı söyleşi etmek. Kısacası Söyleşi etmek için Konuşacak dost arıyorum hadi bakalım kimler benimle görelim

Olgun Hanım Dost

Merhabalar benim adım Aycan. 44 yaşındayım. Burada yalnız olgun hanım dost bulma sayfası üstünden dost bulmak isteyenler bulunuyorum. İlk kere bir platformda duyuru açıyorum ben. Genel olarak hislerime güveniyorum ve insanların bu mevzuda bana destek olmasını da umuyorum doğal olarak. Kısaca ilkin ileti atmanız gerekiyor ki numaramı vereyim. Kadın dost arıyorum diyenler doğal olarak ki kriterlerime de dikkat etmeli. Bu tarz şeyleri sağlayanlarla iyi geçineceğim kati. Gerisi birazcık söyleşi falan işte. Aman ya bu zamana kadar neler yaşadın falan diyecek olanlar da yazabilir problem değil. Bu süreci yönetmek kolay da değil kesinlikle. Tanışmak, anlaşmak falan derken aylar geçiyor.Evet insanoğlu son zamanlarda neler hisseder neler düşünür bunu da bilemeyiz. Bazıları yalnızlığı sever fakat benim gibiler yalnız kalamaz. Hep bir arkadaşı olsun ister. Kısaca güzel şeyler paylaşacağım birileri olsa kötü olmazdı sanırım. Daha ilkin arkadaşlıklarım oldu doğal olarak ki lakin genel olarak mutlu olduğumu hatırlamıyorum.
Parasız Olgun Hanım Dost Bulma SayfasıOlgun hanım dost sayfası arayışında olanlar niçin benim şeklinde bir bayanla dost olmak istiyor bana bunu mesajlarınızda iletirseniz sevinirim. Daha ilkin başımdan bir evlilik geçti fakat pek uzun soluklu olmalı. Şuan bekar bir bayanım. Anlayışlıyım, bakımlıyım. Genel olarak insanlarla iyi geçinsem de mevzu aşka erişince sanki tökezliyorum. Zor gelmiyor fakat beceremiyorum şeklinde bir his var içimde. Ya olsun gene de şansımı deneyeceğim ben. İnsanların neler düşündüğünü önemserim lakin genel olarak bir arkadaşlığı ele alınca iyi mi davranılması icap ettiğini de bilirim. Oldukça kıskançlığa gelemiyorum. Sıkıldığım süre yalnız kalmak isterim. Bu benim yapımda var dostlar kolay değişmez bir ihtimal fakat olanaksız da değil.Evet söylediğim şeklinde bu zamana kadar arkadaşlıklarım oldu fakat beyaz bir sayfa açmak isterim artık. Kısmet hangi gün olur bilemeyiz fakat ileti atanlara numaramı esasen vereceğim. Sonrasında güzel düşünceler paylaşırız sanıyorum. Şimdiden gene söylemekte yarar var. Ben oldukca daralmaya gelemiyorum dostlar. O yüzden bunaltan arkadaşlıklar benim işim değil.

Olgun Hanımlarla Arkadaşlık

Hep yalnız mı kalacağım ben ya bu problemi günde kaç kez soruyorum kendime. Ne bileyim bir de saçma sapan durumlara kafa yoruyoruz ya oldukca canımı sıkıyor. İnsanlarla antak kalma yolunda hep alttan alan ben oldum bu da güzel bir durum değil. Her neyse birazcık stresli girdim mevzuya kusura bakmayın. Adım Mehtap. Olgun hanımlarla arkadaşlık arayanlar için bu siteye girerek duyuru vermek istedim. Bulmadan da buradan gitmeyeceğim inanırım o aşama. Yaşım 48. Daha ilkin evlenip boşandım fakat bu biçim mevzulara şuan için asla girmek istemiyorum. Şimdi kendimle ilgili birazcık daha güzel şeylerden bahsedeyim.Dostlar ben çalışan, güzel ve bakımlı bir bayanım. Karşıma çıkacak adamın de bu şekilde olmasını isterim naturel olarak. Fakat talih işte bu zamana kadar pek denk gelmedi fakat bu kez olacak diye düşünüyorum. İçime dünyaya geldi şundan dolayı. Her her neyse süreç uzun olsa da anlaşabileceğim. Bir de sormak istediğim bir şey var? Niçin Olgun Hanımlarla Arkadaşlık kurma düşüncesindesiniz? Bunu bana detaylı anlatır mısınız beklentileriniz nedir?
Olgun Hanımlarla Arkadaşlık SitesiSöylemek istediğim oldukca şey var aslına bakarsak fakat buraya yazsam sığmaz ki. Haliyle mesajlarınızı umuyorum dostlar olur mu? Hakikaten birazcık doluyum ben şu sıralar ve acilen arkadaşa ihtiyacım var. Tamam çevremde oldukca insan var lakin hiçbiri benim benzer biçimde düşünemiyor maalesef. Ya oldukca duygusal oluyorlar ya da asla oralı olmuyorlar. Her neyse ya bu tarz şeyleri paylaşmak istedim. Bir de yaşımdan dolayı devamlı evlilik teklifi alıyorum. Bu yüzden hayırlısı diyorum artık.Sizden ricam mesajlarınızı yazarken neler yaptığınızı, iyi mi bir bayanla tanışmak istediğinizi ve buna benzer süreçleri paylaşın benimle. Paylaşın ki kiminle konuştuğumun farkına varayım. Başka bir beklentim yok. Aslına bakarsanız öyleki gözüm yükseklerde de değil. Anlayışlı bir beyefendiyle dost olmak bana yetecektir. O halde şimdilik gidiyorum ben. Yaşınızı da açıklayın lütfen. Tamam tamam bu kadardı isteklerim.

Olgun Hanımefendi Dost Bulma

İyi günler arzuluyorum dostlar. Ben Esra. 48 yaşındayım. Olgun hanımefendi dost arıyorum diyenler için bu siteye duyuru vermenin uygun olacağı kanısına vardım. Bundan dolayı bir duyuru açmak istedim. Aslına bakarsanız bir süredir yalnızım ve duygularımı paylaşacak birilerine ihtiyacım vardır. Nasip kısmet sadece birazcık da kendime zaman ayırmam gerekiyor. Son 1-2 senedir problem yok oldukça iyiyim fakat şu sıralar gördüm ki yalnızlık iyi bir şey değilmiş. Genel olarak insanlarla ilgili düşüncelerim şu şekilde; bana kıymet verene ben de veririm, vermeyene eyvallah derim. Yaşım aşama kaydediyor ve ben artık adam dostum olsun isterim.Çevremdeki kız dostlar bu süreci o şekilde güzel yönetiyor ki anlatamam. Hepsinin sevgilisi var. Kimi ciddi kimi değil. Beni bağlamıyor ben kendime görünen o ki işte ilandan bildiri atacak olanları temenni ediyorum özetle. Normal olarak kriterlerim var, bir erkekte aradığım şeyler var. Durun bakalım şimdi onlardan bahsedeyim size.
Parasız Olgun Hanımefendi Dost Bulma SiteleriÖzü sözü bir olsun kafi. Yaş kriterim de en fazlaca 35. Doğal olarak ki derhal ciddi düşünemeyiz falan fakat iyi bir arkadaşlık güzel şeyleri bununla beraber getirecektir bu gerçek. Daha ilkin oldu dostlarım çok da fazla iyi geçiniyorduk. Fakat dürüstlükten çıkanları hayatımdan da çıkarıyorum işte. Gel gelelim evlenmeye. Akrabalarım evlen diyor, dostlarım neyi bekliyorsun diyor. Ben de diyorum ki doğru insanı arıyorum o vakit susuyorlar.Çalışan bir kadınım ben. Kendi ayaklarımın üstünde durabildiğim için bu süreçte yanımda olacak kişinin de ekmeğini kazanıyor olması koşul. Gene de fazlaca yalnız olan ve olgun hanımefendi dost arıyorum diyenler yazabilir asla problem değil. Ben her insana telefon numaramla dönüş sağlayacağım iyi mi olsa. Günden günde ilerleyen yalnızlığım beni iyice bunaltmaya başladı açık konuşayım. Daha çok yalnızlık çekemeyeceğim. Temenni ediyorum dostlar mesajlarınızı. Yaşınızı, duygu ve düşüncelerinizi yazmanız kafi.

Söyleşi Dost Arıyorum

Mehtap ben. Merhaba her insana. Buradan yazmamın tek bir sebebi var dostlar. Söyleşi dost arıyorum. Niçin mi? Ya ben genç ve güzel bir kız olarak sıkıldım birazcık. Sıkılmaktan kastım da yalnızlıktan doğal olarak. Konuşacak bir dostum bile yok. Vardı hepsini sildim. Çıkarcılarla işim yok artık. Yaşım 24.Dost arayışımı buradan sürdürürken aslen canlı söyleşi edecek dost isterim. Bu şekilde karşımdakini görerek konuşmak daha mantıklı geliyor bana. Fakat ilkin bakalım arkadaşlığımızın seyrine. Iyi mi konuşuyoruz neler paylaşıyoruz. Mevzular mevzuyu açar esasen merak etmeyin.
Canlı Kameralı Söyleşi Dost ArıyorumBen o şekilde her mevzuda konuşabilen bir bayanım. Özgürlüğüme de düşkünüm. Belirli sınırlar içinde dost olmak isterim. Bu mevzuda beni anlayabileceğinizi umuyorum. Ne dersiniz? Canlı söyleşi eder miyiz? Söyleşi dost arıyorum diyenleri şimdiden hissediyorum. Aynı düşüncede olup olmamamız mühim değil. Esasen ortak noktalarımız illa ki çıkacaktır. Her geçen gün ben arkadaşsızlıktan bunalıyorum.Tamam çevrem geniş aslen adam dostlarım da var. Fakat bilmiyorum devamlı görüştüğüm için herhalde bir yenilik isterim. Yeni yüzler tanımak amacındayım. Sevgili olur muyuz bilemem. Sadece beni anlayan biri olursa niçin olmasın ki?Yalnız Söyleşi Arkadaşı ArıyorumArkadaşlar güzel olduğum için tüm dikkatleri üzerime çektiğimin farkındayım. Mesela bir mekanda otururken bana bakan yüzlerce gözü hissediyorum. Rahatsız oluyorum doğal olarak çok da fazla özgürlüğü sevmem ben. Her her neyse anlatmak istediğim şeyi anladığınızı umuyorum. Ileti atmadan ilkin yaşınızı da söyleyiniz lütfen. Canlı söyleşi etmek isteyenlerin yazması daha iyi olur. Telefon numaramı da bu arkadaşlarla paylaşacağım.Canım sıkılınca kendimi dışarı atarım ben. Dostlarımla buluşurum. Kahvemi yudumlarım. Sadece söylediğim şeklinde artık yeni arkadaşlara ihtiyacım var. Haydi o süre mesajlara geçelim mi? Ayrıca nerede olduğunuz asla mühim değil. Aslolan amaç canlı söyleşi etmek. Kısacası Söyleşi etmek için Konuşacak dost arıyorum hadi bakalım kimler benimle görelim

Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Bayanlar

İyi günler. Eslem benim ismim. Türkçe öğrendikten sonrasında hakkaten mutlu oldum. Bu sebeple buradan evlenmek isteyenlerle tanışmak isterim. Evlenmek isteyen Suriyeli dul bayanlar merak ediliyor değil mi? O şekilde hepimiz ulaşamaz bunu da söyleyeyim. Ek olarak evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar birazcık seçicidir. Oldukça güzel olduğumuz için hakkaten seçici olmak durumundayız kusura bakmayın.Suriyeli Dul BayanlarBenim yaşım 26. Dulum. Suriyeli evlenmek isteyen bayanlar içinde bu yaşta olan dostlarım var doğal olarak ki. Aslolan meseleye gelelim mi? Inanırım benim iyi mi biri olduğumu merak ediyorsunuzdur. Derhal bunu paylaşmak istemiyorum. Birazcık sabırsızlanın isterim. Aslına bakarsanız ileti yazacak olanlarla telefonumu paylaşacağım için bir ihtimal görme şansınız olacak. Fotoğrafım ilanıma ekli fakat canlı canlı görmeniz daha başka olur diye düşünüyorum.
Evlenmek İsteyen Suriyeli BayanlarYaşantım birazcık sakin geçiyor. Çalışıyorum burada ben. İyiyim fazlaca şükür. Fakat evlenmeden olmayacak sanıyorum. Bundan dolayı kendimi özetleyebilecek birine ihtiyacım var. Doğal olarak ki ilkin söyleşi edeceğiz. Bakacağız beklentilerimiz neler. Bunun haricinde karşılıklı anlaşabilirsek ben ciddi düşünüyorum şimdiden söyleyeyim. Hikayemi de sadece telefonda anlatabilirim buradan yalnız tanışmak amacıyla konuşuyorum.Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul BayanlarSuriyeli dul bayanlar bir ihtimal istediğinizi sunmayabilir. Kısaca romantizm anlamında. Ben pek sevmem fakat evleneceğim kişinin beni her an sormasını merak etmesini isterim. Karı koca diyaloglarında iyi mi olması icap ettiğini biliyorum. 1 senedir dul olduğum için artık beni sahiplenecek bir eşe gerekseme duymaya başladım.Çalışan bir hanımefendi olduğum için fazlaca yük olmam. Tek isteğim evlenmek. Fakat bunun içinde bir şartım var. imam nikahı ile evlenmek isteyen bayanlar dan biriyim doğrusu resmi nikahın haricinden ne olursa olsun onuda isterim. Söyleşi süresince bundan da sık sık bahsedeceğim. Telefon kullanıyorum aslına bakarsanız. Atacağınız mesajlarla birlikte her geçen gün ne kadar evliliğe istekli olduğumu anlatarak size dönüş yapacağım. Takip ediyorum burayı da devamlı. Artık müsaadenizi isterim. Güzel yorumlar ve mesajlarla aradığım aşkı bulacağımı da biliyorum. Bir ihtimal şanssız olabilirim fakat aşkta kazanacağım. Eğer sizde Suriyeli bir kızla evlenmek isterim diyorsanız mesajlarınızı bekliyorumSuriyeli Türkmen kızı ile evlenmek, Çarşaflıyım evlenmek isterim

Olgun Hanım Dost

Merhabalar benim adım Aycan. 44 yaşındayım. Burada yalnız olgun hanım dost bulma sayfası üstünden dost bulmak isteyenler bulunuyorum. İlk kere bir platformda duyuru açıyorum ben. Genel olarak hislerime güveniyorum ve insanların bu mevzuda bana destek olmasını da temenni ediyorum doğal olarak. Şu demek oluyor ki ilkin bildiri atmanız gerekiyor ki numaramı vereyim. Kadın dost arıyorum diyenler doğal olarak ki kriterlerime de dikkat etmeli. Bu tarz şeyleri sağlayanlarla iyi geçineceğim kati. Gerisi birazcık söyleşi falan işte. Aman ya bu zamana kadar neler yaşadın falan diyecek olanlar da yazabilir problem değil. Bu süreci yönetmek kolay da değil kesinlikle. Tanışmak, anlaşmak falan derken aylar geçiyor.Evet insanoğlu son zamanlarda neler hisseder neler düşünür bunu da bilemeyiz. Bazıları yalnızlığı sever fakat benim gibiler yalnız kalamaz. Hep bir arkadaşı olsun ister. Şu demek oluyor ki güzel şeyler paylaşacağım birileri olsa kötü olmazdı sanırım. Daha ilkin arkadaşlıklarım oldu doğal olarak ki lakin genel olarak mutlu olduğumu hatırlamıyorum.
Parasız Olgun Hanım Dost Bulma SayfasıOlgun hanım dost sayfası arayışında olanlar niçin benim benzer biçimde bir bayanla dost olmak istiyor bana bunu mesajlarınızda iletirseniz sevinirim. Daha ilkin başımdan bir evlilik geçti fakat pek uzun soluklu olmalı. Şuan bekar bir bayanım. Anlayışlıyım, bakımlıyım. Genel olarak insanlarla iyi geçinsem de mevzu aşka ulaşınca sanki tökezliyorum. Zor gelmiyor fakat beceremiyorum benzer biçimde bir his var içimde. Ya olsun gene de şansımı deneyeceğim ben. İnsanların neler düşündüğünü önemserim lakin genel olarak bir arkadaşlığı ele alınca iyi mi davranılması icap ettiğini de bilirim. Oldukca kıskançlığa gelemiyorum. Sıkıldığım süre yalnız kalmak isterim. Bu benim yapımda var dostlar kolay değişmez bir ihtimal fakat olanaksız da değil.Evet söylediğim benzer biçimde bu zamana kadar arkadaşlıklarım oldu fakat beyaz bir sayfa açmak isterim artık. Kısmet hangi gün olur bilemeyiz fakat bildiri atanlara numaramı aslına bakarsanız vereceğim. Sonrasında güzel düşünceler paylaşırız sanıyorum. Şimdiden gene söylemekte yarar var. Ben fazlaca daralmaya gelemiyorum dostlar. O yüzden bunaltıcı arkadaşlıklar benim işim değil.

Olgun Hanımlarla Arkadaşlık

Hep yalnız mı kalacağım ben ya bu problemi günde kaç kez soruyorum kendime. Ne bileyim bir de saçma sapan durumlara kafa yoruyoruz ya fazlaca canımı sıkıyor. İnsanlarla antak kalma yolunda hep alttan alan ben oldum bu da güzel bir durum değil. Her neyse birazcık stresli girdim mevzuya kusura bakmayın. Adım Mehtap. Olgun hanımlarla arkadaşlık arayanlar için bu siteye girerek duyuru vermek istedim. Bulmadan da buradan gitmeyeceğim inanırım o aşama. Yaşım 48. Daha ilkin evlenip boşandım fakat bu biçim mevzulara şuan için asla girmek istemiyorum. Şimdi kendimle ilgili birazcık daha güzel şeylerden bahsedeyim.Dostlar ben çalışan, güzel ve bakımlı bir bayanım. Karşıma çıkacak adamın de bu şekilde olmasını isterim naturel olarak. Fakat talih işte bu zamana kadar pek denk gelmedi fakat bu kez olacak diye düşünüyorum. İçime dünyaya geldi zira. Her her neyse süreç uzun olsa da anlaşabileceğim. Bir de sormak istediğim bir şey var? Niçin Olgun Hanımlarla Arkadaşlık kurma düşüncesindesiniz? Bunu bana detaylı anlatır mısınız beklentileriniz nedir?
Olgun Hanımlarla Arkadaşlık SitesiSöylemek istediğim fazlaca şey var aslına bakarsak fakat buraya yazsam sığmaz ki. Haliyle mesajlarınızı umuyorum dostlar olur mu? Hakikaten birazcık doluyum ben şu sıralar ve acilen arkadaşa ihtiyacım var. Tamam çevremde fazlaca insan var lakin hiçbiri benim benzer biçimde düşünemiyor maalesef. Ya fazlaca duygusal oluyorlar ya da asla oralı olmuyorlar. Her neyse ya bu tarz şeyleri paylaşmak istedim. Bir de yaşımdan dolayı devamlı evlilik teklifi alıyorum. Bundan dolayı hayırlısı diyorum artık.Sizden ricam mesajlarınızı yazarken neler yaptığınızı, iyi mi bir bayanla tanışmak istediğinizi ve buna benzer süreçleri paylaşın benimle. Paylaşın ki kiminle konuştuğumun farkına varayım. Başka bir beklentim yok. Esasen o şekilde gözüm yükseklerde de değil. Anlayışlı bir beyefendiyle dost olmak bana yetecektir. O halde şimdilik gidiyorum ben. Yaşınızı da açıklayın lütfen. Tamam tamam bu kadardı isteklerim.

Olgun Hanımefendi Dost Bulma

İyi günler temenni ediyorum dostlar. Ben Esra. 48 yaşındayım. Olgun hanımefendi dost arıyorum diyenler için bu siteye duyuru vermenin uygun olacağı kanısına vardım. Bundan dolayı bir duyuru açmak istedim. Aslına bakarsanız bir süredir yalnızım ve duygularımı paylaşacak birilerine ihtiyacım vardır. Nasip kısmet sadece birazcık da kendime zaman ayırmam gerekiyor. Son 1-2 senedir problem yok oldukça iyiyim fakat şu sıralar gördüm ki yalnızlık iyi bir şey değilmiş. Genel olarak insanlarla ilgili düşüncelerim şu şekilde; bana kıymet verene ben de veririm, vermeyene eyvallah derim. Yaşım aşama kaydediyor ve ben artık adam dostum olsun isterim.Çevremdeki kız dostlar bu süreci o şekilde güzel yönetiyor ki anlatamam. Hepsinin sevgilisi var. Kimi ciddi kimi değil. Beni bağlamıyor ben kendime görünen o ki işte ilandan ileti atacak olanları umuyorum özetle. Normal olarak kriterlerim var, bir erkekte aradığım şeyler var. Durun bakalım şimdi onlardan bahsedeyim size.
Parasız Olgun Hanımefendi Dost Bulma SiteleriÖzü sözü bir olsun kafi. Yaş kriterim de en oldukça 35. Doğal olarak ki derhal ciddi düşünemeyiz falan fakat iyi bir arkadaşlık güzel şeyleri bununla beraber getirecektir bu gerçek. Daha ilkin oldu dostlarım o kadar da iyi geçiniyorduk. Fakat dürüstlükten çıkanları hayatımdan da çıkarıyorum işte. Gel gelelim evlenmeye. Akrabalarım evlen diyor, dostlarım neyi bekliyorsun diyor. Ben de diyorum ki doğru insanı arıyorum o süre susuyorlar.Çalışan bir kadınım ben. Kendi ayaklarımın üstünde durabildiğim için bu süreçte yanımda olacak kişinin de ekmeğini kazanıyor olması koşul. Gene de oldukça yalnız olan ve olgun hanımefendi dost arıyorum diyenler yazabilir asla problem değil. Ben her insana telefon numaramla dönüş sağlayacağım iyi mi olsa. Günden günde ilerleyen yalnızlığım beni iyice bunaltmaya başladı açık konuşayım. Daha çok yalnızlık çekemeyeceğim. Umuyorum dostlar mesajlarınızı. Yaşınızı, duygu ve düşüncelerinizi yazmanız kafi.

Söyleşi Dost Arıyorum

Mehtap ben. Slm her insana. Buradan yazmamın tek bir sebebi var dostlar. Söyleşi dost arıyorum. Niçin mi? Ya ben genç ve güzel bir kız olarak sıkıldım birazcık. Sıkılmaktan kastım da yalnızlıktan doğal olarak. Konuşacak bir dostum bile yok. Vardı hepsini sildim. Çıkarcılarla işim yok artık. Yaşım 24.Dost arayışımı buradan sürdürürken aslen canlı söyleşi edecek dost isterim. Bu şekilde karşımdakini görerek konuşmak daha mantıklı geliyor bana. Fakat ilkin bakalım arkadaşlığımızın seyrine. Iyi mi konuşuyoruz neler paylaşıyoruz. Mevzular mevzuyu açar aslına bakarsan merak etmeyin.
Canlı Kameralı Söyleşi Dost ArıyorumBen öyleki her mevzuda konuşabilen bir bayanım. Özgürlüğüme de düşkünüm. Belirli sınırlar içinde dost olmak isterim. Bu mevzuda beni anlayabileceğinizi umuyorum. Ne dersiniz? Canlı söyleşi eder miyiz? Söyleşi dost arıyorum diyenleri şimdiden hissediyorum. Aynı düşüncede olup olmamamız mühim değil. Esasen ortak noktalarımız illa ki çıkacaktır. Her geçen gün ben arkadaşsızlıktan bunalıyorum.Tamam çevrem geniş aslen adam dostlarım da var. Fakat bilmiyorum devamlı görüştüğüm için herhalde bir yenilik isterim. Yeni yüzler tanımak amacındayım. Sevgili olur muyuz bilemem. Sadece beni anlayan biri olursa niçin olmasın ki?Bir tek Söyleşi Arkadaşı ArıyorumArkadaşlar güzel olduğum için tüm dikkatleri üzerime çektiğimin farkındayım. Mesela bir mekanda otururken bana bakan yüzlerce gözü hissediyorum. Rahatsız oluyorum doğal olarak çok da fazla özgürlüğü sevmem ben. Her her neyse anlatmak istediğim şeyi anladığınızı umuyorum. Ileti atmadan ilkin yaşınızı da söyleyiniz lütfen. Canlı söyleşi etmek isteyenlerin yazması daha iyi olur. Telefon numaramı da bu arkadaşlarla paylaşacağım.Canım sıkılınca kendimi dışarı atarım ben. Dostlarımla buluşurum. Kahvemi yudumlarım. Sadece söylediğim benzer biçimde artık yeni arkadaşlara ihtiyacım var. Haydi o vakit mesajlara geçelim mi? Ayrıca nerede olduğunuz asla mühim değil. Aslolan amaç canlı söyleşi etmek. Kısacası Söyleşi etmek için Konuşacak dost arıyorum hadi bakalım kimler benimle görelim

Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Slm iyi insanoğlu. Ben Gülsüm. Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar şeklinde bende duyuru vermek isterim. Burası ne denli yeri bilmiyorum fakat sanki bana Türk Azeri evlilik sitesi şeklinde geldi. O yüzden buradan duyuru vermek istedim. Türkçeyi güzel konuşabiliyorum fakat hatalı yazarsam lütfen affedin. Ben 28 yaşındayım. Azeriyim. Şu demek oluyor ki sizin deyiminizle öyleki diyorum. Yalnızlıktan şikayetçiyim son zamanlarda. Aslen 1-2 aydır sevgili arayışındayım. Pek oldukça şahıs oldu dost şeklinde yazdı bana fakat ısınamadığım için ben de pozitif bir geri dönüş yapamadım. Kısmet buradaymış kim bilir.Çalışan bir hanımım. {Hiç de} evlenmedim. İlk kez bu şekilde bir coşku yaşıyorum. Aslen Türkiye’de oldukça sayıda dostum var. Pek oldukça kez geldim Türkiye’ye. Fazla seviyorum. Kardeş ülkeyiz. Türkiye’de ortalama 5 yıl kaldım. Bir ihtimal gene gelme şansım olacak. Fakat koruyup kollayacak biri hemen hemen olmadığı için bunu düşünmüyorum. Kalbimi çalacak insanla ciddi düşünebilirsek niçin olmasın?
Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Güzel BayanlarÜniversiteyi burada okudum. İstanbul’u oldukça seviyorum. Hep dostlarım orada. Zamanında orada ki dostlarım devamlı olarak Azeri sevgili bul derlerdi nedir acaba şimdi düşünceleri merak ediyorum. Umuyorum yine geleceğim en kısa zamanda. Evlilik için hazır olduğumu da düşünüyorum. Aslen Yurt dışı Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar oldukça sayıda. Çevremin yarısı bekar. Bilmiyorum ki niçin evlenmiyorlar. Kısmetimiz mi kapalı hakikaten anlamıyorum. Fakat ben talihli ve güzel bir bayanım. Evlilik teklifleri almaya devam ediyorum.Azerbaycan Evlilik SiteleriDeğerlendirme sürecindeyim. Sadece burayı yeni gördüm. Bir ihtimal sanaldan başlamış olacak arkadaşlıklar daha güzel oluyordur. Hem birkaç dostum buradan tanıştığı biriyle evlilik hazırlığında. Niçin öteki mutlu kadın ben olmayayım? Kendinizi kısa cümlelerle tanıtabilirsiniz. Türkçe’nin her kelimesini biliyorum sizi anlamama şeklinde bir durum yaşanmaz merak etmeyin.Yeter ki istediğim aşka buradan ulaşabileyim. Azerbaycan da adam dost arayan bayanlar bayanlar hakikaten oldukça fazla dostlar. Şanssızlıktan mı bilmiyorum. Kim bilir itimat eksikliği var. En kısa zamanda bu tür sorunların bitmesini isterim. Ben yaşam boyu mutlu olabileceğim bir adam ile evlenmeyi planlıyorum. Eğer ki benim şeklinde bir  Azeri kızla evlenmek isterim diyorsanız mesajlarınızı göndermeyi ihmal etmeyin.Bakü evlilik, Bakü’de hanım bulmak, Azerbaycan Bakü söyleşi odaları

Ev Arkadaşı Arıyorum

Merhaba Ece benim adım. Ev arkadaşı arıyorum ve bu yüzden bir duyuru açmak istedim. Aslen oldukça acil olmasa da kısa zamanda dost bulsam iyi olacak. Yaşım 25. Üniversite okuyorum. Bu yüzden oldukça yerde duyuru açtım fakat dönen hala olmadı. Kiralık Ev arayan bayanlar dönüş yapıyor fakat benim tercihim tamamen değişik. Her neyse bir de buradan tecrübe etmek istedim açıkçası. Ev arkadaşı ilanları kolayca ulaşacağınız ilanlar değil ek olarak. Bir de benim şeklinde güzel bayanın tek kalması ne bileyim sizce mantıklı mı? Bu yüzden bakalım gelen tüm mesajları değerlendireceğim. Bir süre söyleşi de edeceğiz doğal olarak ki şu sebeple yakından tanımam gerekiyor. Bunun haricinde ev arkadaşı arama şeklinde bir düşünce nereden çıktı diye sormuş olacaktır olursanız, yalnızlık diyelim. Bunaldım tek kalmaktan. Benim üniversitenin bitmesine daha 3 yıl var şu sebeple.Bugüne dek Evim var ev arkadaşı arıyorum diyenlere ben de yazdım. Kimisi düzensiz, kimisi oldukça dağınık. Ya aslen var ya bu şekilde tertipli biri yazsa da bir an ilkin tanışsak ve anlaşsak isterim. Bu sebeple zaman geçtikçe ben biliyorum ki daha oldukça stres yapacağım. Nereden yazdığımı falan da lütfen özelden problem dostlar. Öteki hususi sorularınızı da sorabilirsiniz o yönden problem yok. Ben her türlü mevzuyu konuşabilecek kapasiteye sahibim. Ha bir de üniversiteden dostlar da teklif ediyor evde birlikte kalmayı şu demek oluyor ki ev arkadaşı olmayı fakat ben sıcak bakamıyorum nedense.
Ev Arkadaşı ArayanlarEv arkadaşı arayanlar sahibinden üstünden geçenlerde biri yazdı bana. Üniversite öğrencisiydi. Her neyse biz görüştük konuştuk. Ya bu da diyor ki ben dostlarım gelip gitse olur mu. Tamam çağır dostlarını da devamlı devamlı olmaz bu durum o şekilde değil mi?. Ben birazcık sakinlik de arıyorum hani. Doğrusu ev dostum ile birlikte rahat bir zaman geçirmek isterim. Doğal olarak ki eğleniriz doğal olarak ki değişik şeyler yaparız fakat birazcık dingin olalım ya lütfen.Adam Ev Arkadaşı Arayan BayanErkek ev arkadaşı arayan hanımefendi olduğum için beni kolay lokma sananlar oldu. Ev arkadaşı arıyorum dediysem evimin yol geçen hanı olmasını istemiyorum. Ortak ev arkadaşı olmak mesuliyet gerektirir. Duracak ev arayanlar bazı mevzularda dikkatli olurlarsa emin olun oldukça memnun olurum. Tamam değil mi bu mevzuda da mutabık kaldık? Şimdi ileti atacak olanlardan ricalarım var. Birincisi yaşınızı kesinlikle söyleyiniz. Bu sebeple hanımefendi yanına bay ev arkadaşı arayanlar benim şeklinde düşünüyor. Oldukca büyük yaşta bir adam dost alamam eve. 35 yaşına kadar idealdir. Ek olarak o şekilde işsizlerle de işim olmuyor maalesef. Ya üniversite talebesi olsun ya da işi gücü olan bir adam olsun. Evindeki harcamaları ortakça halledeceğiz aslına bakarsanız. Benim sevgilim de yok ek olarak. Birazcık seçiciyim. Bu yüzden ev arkadaşı ilanları üstünden dedim ya o şekilde kolayca anlaşamıyorum kimselerle.Parasız Ev Arkadaşı İlanlarıÜniversite dönemimde bana dost olacakların mesajlarını beklerken bir şey daha söylemek isterim. Lütfen sevgilisi olmayanlar yazsın. Aslına bakarsanız düzgüsel şartlarda sevgilisi olan biri bu şekilde bir duruma izin vermez fakat her neyse her şey olabiliyor. Bunlarda da anlaştıysak mutfak işlerine gelelim. O mevzuda ben oldukça iyiyim. Yiyecek yapabiliyorum, temizliği ortak yaparız. Kalacağımız odalar değişik olur aslına bakarsanız. Büyük bir ev olmasa da 4 kişilik bir evde yaşıyorum. İkimize de yeter şu demek oluyor ki. Hanımefendi yanına bay dost arıyorum söylediğim şeklinde ümit ederim bu şartları sağlıyorsunuz dur.Ev Arkadaşı Arıyorum Telefon NumaramEv arkadaşı bul söylediğim bir kız dostum beni biriyle tanıştırdı. Bu çocuk geldi oturduk muhabbet falan ettik. Öteki kişide olduğu şeklinde bu dost da sabaha kadar eve gelmezmiş gündüz de evde kimse olsun istemezmiş. Bak sen ya niçin düzgüsel erkekler beni bulmuyor ki. Aslına bakarsanız odalarımız ayrı tamam hepimiz odasında istediğini yapar fakat gündüz bana evde olma demesi ne bileyim sanki bir dolaplar çevirecekmiş şeklinde geldi.Yapmayın bu şekilde şeyler dostlar ya. Ben diyorum ki sevgilisi olmayan adam ev arkadaşı arıyorum. Evimde duracak hanımefendi arıyorum diye mi duyuru açsaydım şu demek oluyor ki? Daha iyi mi açık konuşabilirim? Birlikte zaman geçirmek güzel olmaz mı? Hepimiz bir taraftan işine bakar bir taraftan ortak alanda muhabbet eder. Hepimizin arkadaşı var gelir giderler fakat ne bileyim insanoğlu oldukça acayip. Ben buna karşın duyuru açıp şansımı tecrübe etmek istedim işte. Ümit ederim beni anladınız dostlar. Hakkaten hem ilgiye de ihtiyacım var. Dersler yoğun falan fakat aşksız da geçmiyor günler. Şimdilik ben gidiyorum yeteri kadar anlattım durumu aslına bakarsanız. Buyurun var ise teklifiniz yazın bana. Numaramı vereyim de konuşalım ve uygun kişiyi bulayım artık. Ne zamandır bugünü temenni ediyorum o gün bu gün olsun lütfen. Ek olarak durumu bir tek Evime adam arıyorum şeklinde düşünenler var ne aradığımı net bir halde aslına bakarsanız belirttim.Ev arkadaşı arayanlar İstanbul Avrupa yakası, Duracak yer arıyorum İstanbul, Duracak yer İstanbul

Evlenmek İstiyorum

Herkesi en içten duygularımla selamlayarak ilanıma başlıyorum. Şeydanur ben dostlar. 28 yaşlarında güzel bir bayanım. Evlenmek isterim ben açıkçası. Buradan güzel şeyler paylaşacağım. Bu sayede kendimle ilgili pek fazlaca bilgiye de haiz olacaksınız naturel olarak. Şimdi sözlerime başlamadan ilkin kriterlerimi anlatmak isterim. Dostlar daha ilkin evliliğin başından döndüm. Şu demek oluyor ki nişanlanmadan ilkin ayrıldık. Her neyse bu fazlaca mühim bir durum değil. Ek olarak evlilik ilanları üstünden bana ulaşan fazlaca sayıda şahıs var. Daha önceleri resmimi de koyuyordum fakat aşırı teklif erişince kaldırdım. Şimdi bir tek bana ileti atacak olanlara numaramı veriyorum ve o şekilde yazışma kuruyorum. Buraya da bir kaç fotoğrafımı ekledim zatenEvlenmek İstiyorum Diyen Hanım İlanlarıGünümüzde fazlaca sayıda evlilik sitesi var. Çoğundan bana dönüş yapanlar oldu doğal olarak. Şu demek oluyor ki evlenmek isterim söylediğim süre insanların görüş açısı daima pozitif yönde gerçekleşti. Numaramı verdiğim kişilerin sohbeti beni etkilerse sabaha kadar da konuşurum. Örneği fazlaca şu demek oluyor ki. Buradan da bakalım ümit ederim en iyi şekilde arkadaşlıklar kurarız sonrasında da sevgili olacağım bir şahıs denk gelir.
Dostlar hanım ilanlarına baktığınız süre bir çok gerçek bunu bilin isterim. Şu demek oluyor ki ben de tecrübe etmek için kimi zaman yazıyorum ve gerçek olduklarını görüyorum. Haliyle ben de kısmetimi buradan yakalamak için hanım ilanı açtım. Her neyse şimdi sorun bu değil. Evlilik mevzusundaki hususları konuşalım birazcık. Ben bu sonucu iyi mi aldım merak ediyor musunuz? Ilk olarak yaşadığım deneyimler var. Ben geçmişten ders alan güzel bir bayanım. Bununla birlikte insanların görüş açısı beni ilgilendirmiyor. Şu demek oluyor ki bana yakışır ya da yakışmaz diyebileceğim şeyler olmaz. Ben sevdiysem gerisi kimseyi ilgilendirmez. Yeni Evlilik İlanlarıÜcretsiz evlilik sitesi arıyordum ben. Burayı buldum. Çevremdeki kız dostlarım bu mevzuda şansımı denememi istedi aslına bakarsak. Bakalım ya ben yakışıklı adam arıyorum desem yalan olur. Beni sevsin, hep yanımda olsun yetmez mi? Günümüzdeki kızlar bunun bilincinde değil. Hep kendini düşünüyorlar. Oysa ben hemen hemen genç yaşımda aşkın ne demek bulunduğunu iyi bilirim. Bir bayanın üzülmüş olduğu süre o aşka artık inanmayacağını da söyleyebilirim. Şahsen benim yapım bu. Haliyle evlenme sonucu alan beyefendiler benimle konuşurken birazcık dana nazik olmalıdır.Alıngan değilim dostlar yanlış anlaşılmasın. Genel anlamda insanlarla aram hep iyidir. Kimsenin kötülüğünü istemem. Çevremdeki adam arkadaşlarımdan birkaçı maalesef evlenme teklifi de etti. Maalesef diyorum şu sebeple ben onlara asla o gözle bakmadım ki ya. Birden şaşırdım. Hatta kapımın önüne çiçekler koyup seni seviyorum diyen de oldu. Tamam bu güzel bir şey evet evlenmek isterim dedim fakat bir sakin olun. Toplumsal arkadaştan eş mi olur? Ben işte bundan dolayı buradan yazmaya karar verdim.Parasız Evlilik SitesiGünümüzde parasız evlilik siteleri fazlaca sayıda. Gene bunlardan bazılarını denedim yalan çıktı. Fake hesaplarla yazıyorlar. Fakat buradan geçen ay bir kız dostum duyuru açmış. Şimdi sevgili oldular. Kısmetse evlenecekler. Ha onun buradan birazcık şansı da döndü doğal olarak. Kendini fazlaca güzel ifade etmişti. Adını söylemeyeceğim sevgilisi var şu sebeple. Sıra bana geldi işte. Ben de artık aşk dolu bir karı olacağım inanıyorum buna. Evlenmek İstiyorum Telefon NumaramHeyecanlı bir bayanım dostlar. Şu demek oluyor ki sürprizlere yok demem. Duygusal erkekler ideal adam olabilir benim için. Mesajlarda bu romantikliği falan gösteremezsiniz aslına bakarsan. O yüzden telefon numaramı paylaşacağım. Ek olarak evlilik ilanları telefon numaraları paylaşırken de o şekilde her insana vermem. Bakıyorum konuşmasına cümlelerine. Uygun bir üslupla yazmış olanlara vereceğim telefonumu sonrasında da ümit ederim güzel günler için birbirimize merhaba diyeceğiz.Dini Evlilik SitesiArkadaşlar ben şansımı dini evlilik sitesi üstünden de denedim. Sonrasında da yazan fazlaca oldu. Fakat bu platform bana nedense fazlaca daha iyi geldi. Bakış açım değişti benzer biçimde. Güzel bir hanımefendi ile evlilik sonucu almak istiyorsanız o süre daha çok ne bekleyin ne de beklemeye alın. Bunun haricinde günün her saatinde telefon dayım mesele yok. Özlemlere dayanamam.Mutsuzluk benim uzun süredir öteki adım olmuştu. Yalnızlık da aslolan adım. Fakat artık buradan noktayı koyuyorum. Lütfen fakat lütfen aşka dair görüşlerinizi benimle paylaşınız. Evlenmek mi sevgili kalmak mı ne istiyorsanız açıkça konuşun. Birlikte evlilik imgesel kurmayalı ne kadar fazlaca süre olmuş bugün anladım ya her neyse. Hayırlı bir eş arıyorum Diyorsanız mesajlarını bekliyor olacağım.

Olgun Hanım Dost

Merhabalar benim adım Aycan. 44 yaşındayım. Burada bir tek olgun hanım dost bulma sayfası üstünden dost bulmak isteyenler bulunuyorum. İlk kez bir platformda duyuru açıyorum ben. Genel olarak hislerime güveniyorum ve insanların bu mevzuda bana destek olmasını da umuyorum doğal olarak. Şu demek oluyor ki ilkin bildiri atmanız gerekiyor ki numaramı vereyim. Kadın dost arıyorum diyenler doğal olarak ki kriterlerime de dikkat etmeli. Bu tarz şeyleri sağlayanlarla iyi geçineceğim kati. Gerisi birazcık söyleşi falan işte. Aman ya bu zamana kadar neler yaşadın falan diyecek olanlar da yazabilir mesele değil. Bu süreci yönetmek kolay da değil kesinlikle. Tanışmak, anlaşmak falan derken aylar geçiyor.Evet insanoğlu son zamanlarda neler hisseder neler düşünür bunu da bilemeyiz. Bazıları yalnızlığı sever fakat benim gibiler yalnız kalamaz. Hep bir arkadaşı olsun ister. Şu demek oluyor ki güzel şeyler paylaşacağım birileri olsa kötü olmazdı sanırım. Daha ilkin arkadaşlıklarım oldu doğal olarak ki lakin genel olarak mutlu olduğumu hatırlamıyorum.
Parasız Olgun Hanım Dost Bulma SayfasıOlgun hanım dost sayfası arayışında olanlar niçin benim benzer biçimde bir bayanla dost olmak istiyor bana bunu mesajlarınızda iletirseniz sevinirim. Daha ilkin başımdan bir evlilik geçti fakat pek uzun soluklu olmalı. Şuan bekar bir bayanım. Anlayışlıyım, bakımlıyım. Genel olarak insanlarla iyi geçinsem de mevzu aşka ulaşınca sanki tökezliyorum. Zor gelmiyor fakat beceremiyorum benzer biçimde bir his var içimde. Ya olsun gene de şansımı deneyeceğim ben. İnsanların neler düşündüğünü önemserim lakin genel olarak bir arkadaşlığı ele alınca iyi mi davranılması icap ettiğini de bilirim. Oldukça kıskançlığa gelemiyorum. Sıkıldığım vakit yalnız kalmak isterim. Bu benim yapımda var dostlar kolay değişmez bir ihtimal fakat olanaksız da değil.Evet söylediğim benzer biçimde bu zamana kadar arkadaşlıklarım oldu fakat beyaz bir sayfa açmak isterim artık. Kısmet hangi gün olur bilemeyiz fakat bildiri atanlara numaramı aslına bakarsanız vereceğim. Sonrasında güzel düşünceler paylaşırız sanıyorum. Şimdiden gene söylemekte yarar var. Ben fazlaca daralmaya gelemiyorum dostlar. O yüzden bunaltıcı arkadaşlıklar benim işim değil.

Olgun Hanımlarla Arkadaşlık

Hep yalnız mı kalacağım ben ya bu problemi günde kaç kez soruyorum kendime. Ne bileyim bir de saçma sapan durumlara kafa yoruyoruz ya oldukça canımı sıkıyor. İnsanlarla antak kalma yolunda hep alttan alan ben oldum bu da güzel bir durum değil. Her neyse birazcık stresli girdim mevzuya kusura bakmayın. Adım Mehtap. Olgun hanımlarla arkadaşlık arayanlar için bu siteye girerek duyuru vermek istedim. Bulmadan da buradan gitmeyeceğim inanırım o aşama. Yaşım 48. Daha ilkin evlenip boşandım fakat bu biçim mevzulara şuan için asla girmek istemiyorum. Şimdi kendimle ilgili birazcık daha güzel şeylerden bahsedeyim.Dostlar ben çalışan, güzel ve bakımlı bir bayanım. Karşıma çıkacak adamın de bu şekilde olmasını isterim organik olarak. Fakat talih işte bu zamana kadar pek denk gelmedi fakat bu kez olacak diye düşünüyorum. İçime hayata merhaba dedi zira. Her her neyse süreç uzun olsa da anlaşabileceğim. Bir de sormak istediğim bir şey var? Niçin Olgun Hanımlarla Arkadaşlık kurma düşüncesindesiniz? Bunu bana detaylı anlatır mısınız beklentileriniz nedir?
Olgun Hanımlarla Arkadaşlık SitesiSöylemek istediğim oldukça şey var aslına bakarsak fakat buraya yazsam sığmaz ki. Haliyle mesajlarınızı umuyorum dostlar olur mu? Hakkaten birazcık doluyum ben şu sıralar ve acilen arkadaşa ihtiyacım var. Tamam çevremde oldukça insan var lakin hiçbiri benim şeklinde düşünemiyor maalesef. Ya oldukça duygusal oluyorlar ya da asla oralı olmuyorlar. Her neyse ya bu tarz şeyleri paylaşmak istedim. Bir de yaşımdan dolayı devamlı evlilik teklifi alıyorum. Bundan dolayı hayırlısı diyorum artık.Sizden ricam mesajlarınızı yazarken neler yaptığınızı, iyi mi bir bayanla tanışmak istediğinizi ve buna benzer süreçleri paylaşın benimle. Paylaşın ki kiminle konuştuğumun farkına varayım. Başka bir beklentim yok. Esasen öyleki gözüm yükseklerde de değil. Anlayışlı bir beyefendiyle dost olmak bana yetecektir. O halde şimdilik gidiyorum ben. Yaşınızı da açıklayın lütfen. Tamam tamam bu kadardı isteklerim.

Olgun Hanımefendi Dost Bulma

İyi günler arzuluyorum dostlar. Ben Esra. 48 yaşındayım. Olgun hanımefendi dost arıyorum diyenler için bu siteye duyuru vermenin uygun olacağı kanısına vardım. Bundan dolayı bir duyuru açmak istedim. Aslına bakarsanız bir süredir yalnızım ve duygularımı paylaşacak birilerine ihtiyacım vardır. Nasip kısmet sadece birazcık da kendime zaman ayırmam gerekiyor. Son 1-2 senedir mesele yok oldukça iyiyim fakat şu sıralar gördüm ki yalnızlık iyi bir şey değilmiş. Genel olarak insanlarla ilgili düşüncelerim şu şekilde; bana kıymet verene ben de veririm, vermeyene eyvallah derim. Yaşım aşama kaydediyor ve ben artık adam dostum olsun isterim.Çevremdeki kız dostlar bu süreci öyleki güzel yönetiyor ki anlatamam. Hepsinin sevgilisi var. Kimi ciddi kimi değil. Beni bağlamıyor ben kendime görünen o ki işte ilandan bildiri atacak olanları umuyorum özetle. Elbet kriterlerim var, bir erkekte aradığım şeyler var. Durun bakalım şimdi onlardan bahsedeyim size.
Parasız Olgun Hanımefendi Dost Bulma SiteleriÖzü sözü bir olsun kafi. Yaş kriterim de en oldukca 35. Doğal olarak ki derhal ciddi düşünemeyiz falan fakat iyi bir arkadaşlık güzel şeyleri bununla beraber getirecektir bu gerçek. Daha ilkin oldu dostlarım o kadar da iyi geçiniyorduk. Fakat dürüstlükten çıkanları hayatımdan da çıkarıyorum işte. Gel gelelim evlenmeye. Akrabalarım evlen diyor, dostlarım neyi bekliyorsun diyor. Ben de diyorum ki doğru insanı arıyorum o vakit susuyorlar.Çalışan bir kadınım ben. Kendi ayaklarımın üstünde durabildiğim için bu süreçte yanımda olacak kişinin de ekmeğini kazanıyor olması koşul. Gene de oldukca yalnız olan ve olgun hanımefendi dost arıyorum diyenler yazabilir asla mesele değil. Ben her insana telefon numaramla dönüş sağlayacağım iyi mi olsa. Günden günde ilerleyen yalnızlığım beni iyice bunaltmaya başladı açık konuşayım. Daha çok yalnızlık çekemeyeceğim. Umuyorum dostlar mesajlarınızı. Yaşınızı, duygu ve düşüncelerinizi yazmanız kafi.

Yaşlı Dul Bayanlar

Yaş konusunu kafaya takmayan bir kadınım. 47 yaşındayım. Pek de yaşlı olduğum söylenemez değil mi? Adım Mehtap. Yaşlı dul bayanlar yada bayanlar içinde yerimi aldım maalesef. 7 senedir yalnız yaşıyorum. Fakat bu kadar uzun süre yalnız kalmayı kendim seçmedim. Hep konuşacak insanların değişik şekilde bana yaklaşmasından dolayı sıkıldım ve bunaldım. Oysa sabahlara kadar sürecek güzel bir sohbete hiçbir vakit hayır diyemem.Yaşlı hanımefendi dost arayışında olanlarla buradan kontakt oluşturmayı doğru buldum. Dostlar yaşımdan dolayı aslına bakarsak evde zaman geçiren bir bayan olduğumu düşünmeyin. Oldukca sosyalim. Kafelerde vakit geçirmekten hoşlanırım. Çevremde geniştir. Her akşam dostlarımla turlarız. Bisiklet de sürmeyi seviyorum. Fakat artık zamanı geldi. Benimle zaman geçirecek bir adam dost arıyorum.
Adam Arayan Yaşlı  Dul BayanlarYaş takıntım yok söylediğim şeklinde fakat bunu yüzüme vuran oldukca kişiyle karşılaştım. Derhal iletişimi kestim doğal olarak bu şekilde insanlarla. Bir çok vakit meydana getirilen yorumlara da saygı duyuyorum. Eğer sabahlara kadar telefonda konuşmayı seviyorsanız bence daha çok beklemeyin. Bundan dolayı yaşlı dul bayanlar telefonda konuşmaya bayılır. İnsanları sever ve sahiplenir.Kendime ilişik bir atölyem var. Fotoğraf çiziyorum. Güzel sanatlar mezunuyum. Geçenlerde bir arkadaşımın portresini çizip gönderdim neredeyse bana aşık bulunduğunu söyleyecekti. Anladım doğal olarak gözlerinden. Telefonda görüntülü konuşurken kendisini beyan etti fakat yaş mevzusuna takıldığı için arkadaşlık teklifini reddettim.Artık düşündüm ki yeni bir arkadaşa gerekseme duyuyorum. Oldukca siteden yüzlerce yorum geliyor. Niçin mi? Yaşımı asla göstermiyorum. İlk kez gören 30 yaşlarında genç ve güzel bir bayan gördüğünü söylüyor. Bakımlı olmamın en güzel sonucu bu kim bilir. Her neyse dostlar sözü daha çok da uzatmayayım. Güzel bir arkadaşınızın olmasını istiyorsanız buyurun yorumlarda kendinizi gösterin. Her akşam yorumları okumak için geliyorum zira söylediğim şeklinde boş vaktim oldukca.