Türbanlı Kadın Dost

Türbanlı dul kadın yada türbanlı hanımefendiler ile dost olmak isterim diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende hepimiz benzer biçimde bu siteye duyuru vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 senedir yalnız yaşayan Dul türbanlı çocuksuz kadınım. Yalnız hayata devam etmenin getirmiş olduğu zorlukların yanı sıra hayatımda kimsenin olmayışı da beni hem ruhsal hemde duygusal olarak çöküntü içine soktu.Dul Türbanlı BayanlarAyrıldıktan sonrasında hayatıma kimse girmedi yada ben kimseyi sokmak istemedim bilemiyorum. Yalnızlık Tanrı’a mahsus derler, bunu son birkaç aydır daha iyi anladım. Fotoğraflar bana ilişik gördüğünüz gibiyim  ne tamamlanmamış ne fazla. Boyum 165 kilom 54 kumralım. Güzel bulunduğunu düşünen biriyim. Pek fazla dostum yok. Bir firmada temizlik elemanı olarak çalışıyorum. Anca elimden o iş geliyor. Yaşam zor, bir halde bir şeyler için savaşım etmek gerekiyor.
Türbanlı KadınlarYeni birini hayatıma sokma konusun oldukça düşündüm. Bu mevzuda oldukça tereddüt ve endişelerim var. Tekrardan sevebilir miyim filan benzer biçimde. Bana bu mevzuda destek olacak sabırla beni bekleyecek kişilerin olması tercihimdir. Türbanlı hanımefendiler hakkında ne düşünüyorsunuz bilmiyorum fakat ben ben öteki Türbanlı dul bayanlar benzer biçimde değilim bunu bilin. Türbanlı kadın arayan erkeklerinde bana doğru muntazam davranmasını isterim.Türbanlı Kadın Dost ArayanlarYalana tahammül edemiyorum ve kesinlikle kandırılmak istemiyorum. Ben iyi mi fotoğraflarımı ekledim, hakkımda ki gerçekleri doğru muntazam bir halde anlattımsa sizde aynı şekilde yalan söylemeden muntazam bir halde bilmiyorum ihtiyaç duyulan her şeyi eksiksiz olarak bana anlatmanızı isterim. Sonrasında bana sürpriz yapmış olursanız bende size yaparım ona nazaran 🙂 Dost olacaksak  yalana dolana gerekseme duymayalım.. Belirttiğim şeyler size uygunsa ve Türbanlı hanımefendiler kadın dost arıyorum diyorsanız ileti atsın lütfen. Her mesaja elimden geldiğince geri dönüş halletmeye çalışacağım bilginize. Şimdilik kaçtım görüşmek suretiyle.

Türbanlı Hanımefendi Dost

Türbanlı dul hanımefendi yada türbanlı hanımefendiler ile dost olmak isterim diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende hepimiz şeklinde bu siteye duyuru vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 senedir yalnız yaşayan Dul türbanlı çocuksuz kadınım. Yalnız yaşamı sürdürmenin getirmiş olduğu zorlukların yanı sıra hayatımda kimsenin olmayışı da beni hem ruhsal hemde duygusal olarak çöküntü içine soktu.Dul Türbanlı BayanlarAyrıldıktan sonrasında hayatıma kimse girmedi yada ben kimseyi sokmak istemedim bilemiyorum. Yalnızlık Tanrı’a mahsus derler, bunu son birkaç aydır daha iyi anladım. Fotoğraflar bana ilişkin gördüğünüz gibiyim  ne noksan ne fazla. Boyum 165 kilom 54 kumralım. Güzel bulunduğunu düşünen biriyim. Pek fazla dostum yok. Bir firmada temizlik elemanı olarak çalışıyorum. Anca elimden o iş geliyor. Yaşam zor, bir halde bir şeyler için savaşım etmek gerekiyor.
Türbanlı KadınlarYeni birini hayatıma sokma konusun oldukca düşündüm. Bu mevzuda oldukca tereddüt ve endişelerim var. Tekrardan sevebilir miyim filan şeklinde. Bana bu mevzuda destek olacak sabırla beni bekleyecek kişilerin olması tercihimdir. Türbanlı hanımefendiler hakkında ne düşünüyorsunuz bilmiyorum fakat ben ben öteki Türbanlı dul bayanlar şeklinde değilim bunu bilin. Türbanlı hanımefendi arayan erkeklerinde bana doğru muntazam davranmasını isterim.Türbanlı Hanımefendi Dost ArayanlarYalana tahammül edemiyorum ve kesinlikle kandırılmak istemiyorum. Ben iyi mi fotoğraflarımı ekledim, hakkımda ki gerçekleri doğru muntazam bir halde anlattımsa sizde aynı şekilde yalan söylemeden muntazam bir halde bilmiyorum ihtiyaç duyulan her şeyi eksiksiz olarak bana anlatmanızı isterim. Sonrasında bana sürpriz yapmış olursanız bende size yaparım ona bakılırsa 🙂 Dost olacaksak  yalana dolana gereksinim duymayalım.. Belirttiğim şeyler size uygunsa ve Türbanlı hanımefendiler hanımefendi dost arıyorum diyorsanız bildiri atsın lütfen. Her mesaja elimden geldiğince geri dönüş halletmeye çalışacağım bilginize. Şimdilik kaçtım görüşmek suretiyle.